על הפרק של היום

Miss CB

New member
על הפרק של היום

מסתבר שחזרזירונת יותר חכמה ממה שהיא נראית (וסליחה לאוהבי קים. אין לי משו נגדה היא פשוט קצת נראית כמו חזרזיר עם האף שלה... חמודה)! איך היא יצאה מהאוטו בזמן? יא אללה... איזה פרק. היה קצת ירידה בשבועות האחרונים אבל אני שמחה להודיע שמבחינתי הסדרה חזרה לעצמה. איזה פרק. המרדף היה ממש מגניב, והקטע עם הרובה-חצים היה פשוט "גררר! תסתובב! נו! אתה לא רואה אותו מאחורה???" אין... איזה פרק

Crossface

New member
תסלחו לי כן,

אבל אבל הקטע עם איבוד הזיכרון, WTF? מה השטות הזאת? מה נסגר?

GreeCheeMan

New member
../images/Emo121.gif

זה קורה לפעמים, כשאנשים נכנסים להלם כ"כ חזק, שהם לא זוכרים אחריו כלום.

adiville

New member
אני גם חושבת שזה מוגזם.....

כאילו, בנוסף לכל הצרות אז הטרי באוור המטומטמת הזאת צריכה לחטוף אמנזיה ?!? ראיתם איזה ירידת אדרנלין היתה לה כשהכל היה שקט בבית הבטוח ופתאום שהתחיל האקשן היא התעוררה ? ומה הקטע שלה שעכשיו היא נזכרה לכעוס על העובדה שהיא ובעלה נפרדו (והוא עשה מה שעשה עם נינה - זכותו!) ?!? אני מצטטת את רוס מחברים : we were on a break !!!!!!!!! תסלחו לי אבל אני ממש לא סובלת את הדמות שלה. אה, ובקשר לחפרפרת - אחרי הפרק של היום אני מוכנה לשים כסף שזה ג'ורג' מייסון !!!!!!! ראיתם איך הוא לא רצה שההיא תחזור למלון ותעזור לתפוס את אלקסיס ?!? קארל סתם מאנייק אבל קית' עוד יותר אהבל...... פשוט סתום את הפה ותהנה מהפרוטקציות
2 דמויות מרכזיות שלא השתתפו היום : שרי פאלמר - לא חסרה לי בכלל...... טוני אלמידה - איה אתה אהובי ?!? למה עזבת אותי ?!?
לסיכום : פרק גדול !!!!!!! בהחלט יש התאוששות אחרי התרדמת ב-2 פרקים האחרונים !

Miss CB

New member
נו באמת

בקשר לאמניזיה זה באמת קצת לא קשור לכלום אבל זה דבר אמיתי לפחות, זה לא שהקריצו את זה משום מקום. בקשר לכעס שלה על נינה - צ'מעי זה לא בדיוק כאילו היה לה יום קל אז היא יכולה לחשוב על זה בהגיון...! זה נראה הרבה זמן אבל זה מתרחש באותו יום מן הסתם, והיא כנראה לא קלטה עד אותו היום סופית שזו נינה. זה, פלוס החטיפה של הבת שלה, פלוס האיום על הנשיא, פלוס החיטפה שלה עצמה, פלוס האונס, פלוס הכל, זה לא בדיוק מצב של "חפיף, אז הוא בגד בי"!

Miss CB

New member
אני בת!

MISS CB לא MR CB.... דבר שני פסדר, התכוונתי לאיך שהיא נראית בסדרה. ושם יש לה אף חזרזירוני שכזה.

Siriusnip

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo52.gifחשבתי שאת בן...../images/Emo15.gif

סורי...

CommandeRiker

New member
האמא הזאת קצת מאוסה...

הבת חתיכה. אבל נינה גם יפה. נראה לכם שיחטפו את טים וקרי עוד הפעם?

CommandeRiker

New member
ל מיס סיבי....

סחטיין על הטעם המוסיקלי, יש פה עוד מורעלי פוליס?

Miss CB

New member
../images/Emo9.gif תודה

מה הם ענקיים... אתה גם אוהב פוליס?

למעלה