על חלומות ילדות והווה בוגר. . .

על חלומות ילדות והווה בוגר. . .

"בשמיים יפה התכלת, ואני מצייר עננים אז אומרים ההורים: "נו, ילד, גם אנחנו היינו קטנים." הגדולים שואלים: "נו, ילד, מה תרצה לעשות כשתגדל?" שאלה שכזאת מבלבלת ואני לא יודע בכלל." <עודני ילד-הראל סקעת>
מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ?
למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ?
אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ?
לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ?
ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים?

lollapalooza

New member
אני מוחה!

די לתת את הקרדיט למבצעי כוכב נולד! זה לא שיר של סקעת!!! (ואני אענה מאוחר יותר
)

כמה שאלות מלחיצות בהודעה אחת../images/Emo3.gif

כשלומדים מקצוע "בלי עתיד" (כמו שמגדירה את זה המשפחה הפולניה שלי) השאלות האלו עושות רע... ובכל זאת... (התואר הוא בתקשורת בשילוב עם קולנוע וטלויזיה, אגב)
מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ?
לא היה משהו מוגדר. כמו רוב הילדים, בכל פעם היה לי רעיון אחר. פעם פסיכולוגית, אח"כ מעצבת פנים, פרסומאית, קופירייטרית, מעצבת גרפית... למען האמת. אני עדיין לא יודעת איזה חלום אני עומדת להגשים עם הלימודים האלו
למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ?
אני. אני אוהבת ללמוד והכמה שנים האלה של צבא- עבודה רק חידדו לי את הצורך בלימודים. מרגישה שהמוח שלי מתנוון בלי זה.
אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ?
נהנית, בהחלט. חשבתי שהלימודים יהיו שונים בחלק מהמקרים, אבל בגדול, אני מרוצה.
לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ?
שאלה טובה
. למען האמת, עשיתי קורס במכינה לאמנויות. התכנון היה להכין בעזרתם תיק עבודות ולהתכונן לראיונות הקבלה לעיצוב גרפי בשנקר. איפשהו לקראת סיום המכינה והכנת תיק העבודות הגעתי למסקנה שזה לא בשבילי. לא בתור תואר, בכל מקרה
ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים?
כלום, בעקרון
לא משהו שאי אפשר לעשות בלעדיו, בכל מקרה במידה ואני אחליט לנסות ולהכנס לתעשיית התקשורת. אבל זה לא מזיק.

אני-../images/Emo29.gif

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ?חינוך ואני לומדת אתזה כי זה מה שאני עדיין רוצה
למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ?אף אחד לא דחף.הרגשתי שהגיע הזמן ותכלס לא היה לי משהו יותר טוב לעשות השנה
אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ?-בינתיים הכל בסדר (את יודעת עוד לא התחילו מבחנים
).האמת הופתעתי מהרבה דברים אבל אני בסדר
לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ?לא למדתי כלום.לא הסבה.רק ביצפר ופסיכו'
ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים?יה!פעם ראשונה שאני יכולה לענות על שאלת בונוס
. אפשר לעשות את התואר בקטנה ככה גננת-מורה וכו' ואפשר לעשות הסבות. אני רוצה לעשות למשל לריפוי בעיסוק

חינוך רגיל ומיוחד../images/Emo29.gif

במכללת לוינסקי משלבת עם מה? כרגע אני מקווה לסיים את התואר כמו שהוא אחר כך אני רוצה לעשות גם ריפוי בעיסוק אבל זה אחר כך לא מדברים על זה עכשיו

יפה יפה .. ../images/Emo13.gif גמני לומדת חינוך../images/Emo9.gif

חשבתי בסיום הלימודים, ללמוד פסיכודרמה

Musi© Gi®l

New member
טוב

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ? רציתי להיות הרבה דברים. רופאה במיוחד. אבל התייאשתי כבר וויתרתי. למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ? במיוחד השיעמום בחיים חסרי תועלת אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? לא במיוחד [כרגע] חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ? איזה שנים. אני חודש וחצי באונ'. לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ? לא ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים - מוכרת בסופרפארם

shay4442

New member
אני חי את החלום

אני לומד מקצוע שרציתי ללמוד ולעסוק בו מאז שאני זוכר את עצמי (נתפשר על 8) ,זאת שנה שניה שלי ואני ממש נהנה מהלימודים(אפילו אני מקבל בפעם הראשונה בחיים שלי ציונים טובים) ברור שהלימודים עצמם קצת שונים ממה שתמיד דמיינתי בראש אבל לא מדובר באכזבה רק בהתאמות שונות בראש . הדבר שבאמת מעצבן אלא הערות העוקצניות של החברים ושל קרובי משפחה שמעירים לי על הפונטציאל הנמוך בשוק העבודה . אבל שום דבר מזה לא יעצור אותי או ימנע ממני לסיים תואר ראשון ובתקווה הרבה יותר . אם אני לא ארדוף אחרי החלום עכשיו אז מתי? בגלגול הבא (ומי יודע עם הדארמה שלי והקארמה שלי יאפשרו לי לעשות זאת) . חוץ מזה אפשר לחשוב שהחיפוש אחרי עבודות "נפוצות" יותר פשוט מחכות רק לי....

למעלה