על חלומות ילדות והווה בוגר. . .

אני אני אני ../images/Emo9.gif

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ?
מאז שאני קטנה <עד היום בעצם
> רציתי להיות רופאת שיניים, אני מכירה 2 אנשים שלומדים רפואה בהונגריה וחשבתי ללמוד שם ברצנות. הייתי בשיחת ייעוץ עם הבחורה שמארגנת את כל הלימודיםפ שם ופתאום קיבלתי ביק ברכיים
אני ? רפואה ? גדול עלי.. אז עבדתי את החלום הזה ועברתי לחלום מס' 2 שלי! פסיכולוגיה! למדתי באוניברסיטה הפתוחה במשך שנה פסיכולוגיה וניהול אבל לא הסתדרתי עם השיטה. ועברתי לנושא שמכיל קצת מפסיכולוגיה: חינוך! והנה , אני לומדת חינוך
למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ?
מתחילת השירות הצבאי היה ברור לי שאני ממשיכה ללמוד. לא ראיתי את עצמי באותה שיגרה של עבודה-בית. אז הלכתי ללמוד. אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ?
וואו! מאוד! אני ממש נהנית ללמוד ! בחרתי בתואר שמעניין אותי למרות שלא בטוח שיהיה לי מה לעשות איתו בסיום הלימודים. אני מ-מ-ש נהנית!!! הקורסים בחינוך היו חדשים עבורי אבל די התאכזבתי מהקורסים בספרות. במקום ניוח שירים ויצירות עסקנו בביבליוגרפיה של יוצרים, בהלך הרוח באותה תקופה . וזה די משעמם
. השנה, התחלנו לנתח יצירות של ממש
לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ?
לפני הלימודים בתואר הנוכחי עשיתי מכינה <שיפרתי את כל הבגרות המלאה שכבר הייתה לי> ולמדתי פסיכולוגיה וניהול באו"פ. ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים?
אממ.. בעיקרון, שנה רביעית אפשר לעשות תעודת הוראה. אני לא רוצה להיות מורה אבל שוקלת לעשות הסבה ללימודי פסיכודרמה. נחיה וראה
בנתיים, אני נהנית.

../images/Emo63.gif

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ? אין לי מושג מה אני רוצה לעשות.... למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ? כעקרון עד גיל 22-23 בכלל לא חשבתי על לימודים...ולא חשבתי בכלל שאתחיל ללמוד מתישהו. עד גיל 23 וחצי הייתה לי איזו עבודה שעבדתי בה 3 שנים...ואותו מקום עבודה נסגר אז מצאתי את עצמי בלי עיסוק... ואמרתי לעצמי שהדבר הכי מתבקש כרגע זה פשוט ללכת ללמוד לתואר.... היחיד שעודד אותי להרשם ללימודים היה דוד שלי [ההורים ובעיקר אבא חושבים שזה בזבוז זמן] אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ? כל הקורסים [חוץ מסטטיסטיקה] ממש נחמדים...אבל להגיד שאני נהנת מכולם זו קצת הסחפות
לגבי התוכן- לא חשבתי שיהיו כ"כ הרבה תאוריות
לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ? למדתי קורס OFFICE ...לא משהו רציני ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים? זאת ה- שאלה [שבגללה אגב התלבטתי מה אני צריכה את התואר הזה בכלל] אז ככה...אין מה לעשות עם התואר הזה...אבל אני מאמינה שזה הרע במיעוטו [כלומר- נראה לי שעדיף להיות בעלי תואר לא שימושי מאשר להיות נטולי תואר לגמרי] ומה אני אהיה כשאהיה גדולה- את זה רק ה' יודע- ממרומי גילי אין לי מושג
חיפשו- אהבתי את השאלות

Terminal Frost

New member
אני אענה גם

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ? לא, זה "חלום" שבא לי מאוחר יותר, ואכן אני לומד כדי להגשים את החלום שלי. למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ? כי זה נושא שמאוד מעניין אותי, ואני מרגיש שאני ממצה את היכולת שלי. אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ? לא ידעתי כמעט כלום על התוכן או על אופן הלימודים עד שהתחלתי ללמוד. אני לא חושב שזה משנה, או שזה שינה את ההחלטה שלי. לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ? לא. שום דבר. ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים? הכי הייתי רוצה להיות כשאני אהיה גדול זה - מובטל! אבל עשיר.

b l a c k eyes

New member
אני../images/Emo152.gif

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ? - ממ.. כשהייתי בגן מרציתי להיות ציירת, כמו כולם. אח"כ החלפתי את זה בארכיטקטורה ואח"כ בעיתונאות. מה שאני לומדת לא הכי קשור, אבל הלוואי שזה בכל זאת יתגשם
למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ? - ההורים די לחצו, וגם הרגשתי שהגיע הזמן לעשות משהו עם עצמי. הרגשתי ממש מבוזבזת בךי לימודים... אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ? - די נהנת, אבל זה שונה בהרבה ממה שתארתי לעצמי. התוכן ממש לא תואם את ציפיותיי... לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ? - לא. ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים? - בעיקר לתלות אותו על הקיר
אני מקווה להשתלב איפשהו בתחומי בטחון, מודיעין או עתונאות.

מיצי007

New member
../images/Emo209.gif

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ? למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ?
בעקרון התחלתי ללמוד די בטעות, אני הבנאדם האחרון מבין כל החברים/חברות שהיה אמור להתחיל השנה. אבל אחרי שיחה קצרה עם גיסתי ואחי הבנתי שאין לי למה לבזבז את הזמן שלי ושהמסגרת תעשה לי רק טוב. אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ?
אני רק שנה א' אז בינתיים אני יכולה להגיד שיש דברים מעניינים ויש דברים מעניינים פחות, אני לא בדיוק ידעתי ממש על הנושא הזה עד לפני שנה ככה שלא ממש באתי עם ציפיות לגבי החומר הנלמד. לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ?
לפני שהגעתי אל התואר הנוכחי עשיתי קורס לשיפור בגרות במתמטיקה וזייהו. בתכנון שלי לעשות בקרוב קורס רדיו. ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים?
מידענות זה מקצוע שכרגע הוא בכיוון של גדילה והתפתחות. כרגע אפשר להשתלב במוסדות מדיניים,חברות הייטק שונות, ספריות למי שבאמת רוצה:\ וכל מיני.... ומה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה, וול, את זה עדיין לא איבחנתי סופית...נראה ככל שהזמן מתקדם

SuperGirl711

New member
אניאניאני!

מה רציתם להיות כשתהיו גדולים ? האם אתם לומדים במטרה להגשים את אותו חלום ילדות ? החלום שליווה אותי במשך כל חיי הוא להיות סופרת, ונושא הלימודים שלי הוא ההפך מהחלום שלי.... הנדסת מכונות! טהדה! למה החלטתם ללמוד ? מישהו דחף אתכם להמשיך ללמוד ? אמא שלי דחפה אותי להתחיל ללמוד, כמו פולניה אמיתית. אתם נהנים מהלימודים לתואר שלכם ? חשבתם שהתוכן יהיה כזה בדיוק או שגיליתם דברים חדשים במהלך השנים ? LOL אני עושה דיפלומה, וזה יותר מעניין ממה שחשבתי שזה יהיה. לפני שהגעתם אל התואר הנוכחי, למדתם קורסים אחרים ? לימודי תעודה ? עשיתם הסבה ? הגעתי הישר מהתיכון לעתודה הטכנולוגית. ושאלת בונוס אחרונה : מה אפשר לעשות עם התואר שאתם לומדים ? מה תהיו כשתהיו גדולים? אפשר לבנות מכונות! וזה דיפלומה!!!

למעלה