על ימי מחלה וחופש כשעובדים מהבית

לפי הכתבה הבאה - כיום כשאפשר בקלות לעבוד מהבית (ורוב החברות אפילו עובדות במוד היברידי) , רבים עובדים כשהם חולים, למרות שבעצם הם לא בהכרח עובדים בצורה טובה או יעולה וזה גם לא תורם להם בריאותית.

עד כמה אתם מוותרים בימינו על ימי מחלה, או אפילו על חופש שהייתם לוקחים בעבר לסידורים שונים? למנהלים שבינינו - איך אתם מתייחסים לבקשה לחופשת מחלה בימינו?

d70

Well-known member
לפי הכתבה הבאה - כיום כשאפשר בקלות לעבוד מהבית (ורוב החברות אפילו עובדות במוד היברידי) , רבים עובדים כשהם חולים, למרות שבעצם הם לא בהכרח עובדים בצורה טובה או יעולה וזה גם לא תורם להם בריאותית.

עד כמה אתם מוותרים בימינו על ימי מחלה, או אפילו על חופש שהייתם לוקחים בעבר לסידורים שונים? למנהלים שבינינו - איך אתם מתייחסים לבקשה לחופשת מחלה בימינו?
עבודה מהבית זו עבודה מהבית. אם חולים לא עובדים. לא בבית ולא ולא במשרד.
יצא לי לבוא לעבודה שאני קצת חולה. ומצד שני אם אני מרגיש לא טוב אז אני מוציא יום מחלה ולא עובד מהבית.

לגבי "סידורים". עבודה מהבית עוזרת לי במקרים שנדרש ממני לחכות בבית לאיש שירות/משלוח.

Nuke1985

Active member
עד כמה אתם מוותרים בימינו על ימי מחלה

בכלל לא, עדיף לתת לגוף לנוח וגם למוח כי לחץ הוא חלק טבעי מעבודה (או כל פעילות עם "דרישות") יש לו השפעה על הגוף (קורטיזול, אדרנלין) ויכול לפגוע בהתאוששות , קרה שבקשו ממנו לעבוד שאני חולה בגלל משהו דחוף (ועשיתי את זה) אבל בדיעבד אני חושב שזה מעיד על מקום שהוא לא כל כך טוב (לפחות בשבילי).

למעלה