על נאסד"ק מעו"ף וחיות אחרות

מצב
הנושא נעול.

SPEED26

New member
על נאסד"ק מעו"ף וחיות אחרות ../images/Emo55.gif

צהריים טובים לכולם.... אז כמו שרשמתי אתמול בשעה19:00 לערך שאכן הנאסד"ק יתמתן ובאמת לקראת הסיום הנ"ל סיים 1%. מה יקרה היום? כפי שהדברים מסתמנים נראה שהנאסד"ק צריך לבקר קצת (הרבה) באיזור האדום:AMD בתוספת גיטווי וכמובן הדובדבן שבקצפת -נתוני תעסוקה גרועים ביותר הולכים להוביל את המגמה!לא לשכוח שגם לחברת SUNW יש איזה שהיא הודעה קטנה.לאור כל הנ"ל קשה להאמין שיהיו עליות היום! המעו"ף נתקל בנקודת שבירה ומאחר שזה ביקר ב365 ביום רביעי וביום חמישי עלה רק ב2 נק´ לא מבשר טובות לעתיד להתרחש ביום א´. אז בהצלחה לכולם ושבת שלום

אני הייתי ראשון ../images/Emo13.gif

צהריים טובים לכולם.... אז כמו שרשמתי אתמול בשעה19:00 לערך שאכן הנאסד"ק יתמתן ובאמת לקראת הסיום הנ"ל סיים 1%. מה יקרה היום? כפי שהדברים מסתמנים נראה שהנאסד"ק צריך לבקר קצת (הרבה) באיזור האדום:AMD בתוספת גיטווי וכמובן הדובדבן שבקצפת -נתוני תעסוקה גרועים ביותר הולכים להוביל את המגמה!לא לשכוח שגם לחברת SUNW יש איזה שהיא הודעה קטנה.לאור כל הנ"ל קשה להאמין שיהיו עליות היום! המעו"ף נתקל בנקודת שבירה ומאחר שזה ביקר ב365 ביום רביעי וביום חמישי עלה רק ב2 נק´ לא מבשר טובות לעתיד להתרחש ביום א´. אז בהצלחה לכולם ושבת שלום
אני הייתי ראשון
הרי זה לא יתכן כי הנסדאק ושאר המדדים יחזרו לרמות של לפני הפיגוע בתאומים פשוט לא יתכן!!! זה מזכיר לי את אותם חכמולוגים שקנו פה באוק´ ממש שהבלאגן התחיל ואני לא צריך לומר כמה הם הפסידו ,לכן הדין גם לגבי הוול-סטריט מעבר לזה מי שחושב שהפיגוע המחריד שראינו שם זה הסוף טועה בהחלט אם פה היא אפשר לאטום פיגועים קל וחומר ששם אין סיכוי! לגבי פה הסגירה השבועית של יום אמש ,לראשונה מתחת ל 370 איתות רע ביותר לשוק .

מצב
הנושא נעול.
למעלה