על עייפות לאחר הריון

על עייפות לאחר הריון../images/Emo2.gif

הדר הוא ילד נהדר שישן לילה שלם!!!!!(טפו, טפו, חמסה, חמסה שימשיך כך...) אז למה אני עייפה? ובכן משש בבוקר עד לשעה שמונה בה הוא מתעורר הוא מתחיל להשמיע קולות: קולות של בכי, קולות של צחוק, שיעולים, נחירות ואפילו פעם שמעתי נביחה... ואני אמא ששנתה קלה מתמיד לא מצליחה להירדם או מדאגה שהנה הוא מתעורר לי או מדאגה שמשהו קרה לו (השמיכה כיסתה את פניו), לעיתים אני גם קמה לבדוק ומוצאת אותו, כמובן, ישן כמו תינוק!!!! בנוסף על כך בגלל שהוא ישן 10 שעות בערך בשש בבוקר נוצר לי גודש ואז אני יכולה לישון רק על הגב (די נמאס לישון על הגב, תוחזר השינה על הבטן ולאלתר!!!!) אז לא פלא שאני עייפה?????

תמיד טוב לדעת על צרות יותר גדולות

הדר ישן לילה שלם
אין מקנאה גדולה ממני. אם עומר ממש נחמד אלי הוא ישן 4 שעות רצופות. וזה בלי לדבר על יובל, שישן יותר טוב, אבל גם מתעורר פעם בלילה לאכול. חוץ מזה הוא מתעורר כמה פעמים בלילה מסיוטים וצריך להחזיק אותו על הידיים כדי שירגע. הלילה עומר התעורר כל שעתיים
(המשקפיים מסתירים את העיגולים הכהים מתחת לעיניים). ובאופן סופי ב-7 עם כאבי בטן איומים. גם אצלי הם משמיעים המון קולות. בגלל שהם שניים זה כמעט כל הזמן, ומהר מאוד למדתי להתעלם מזה, אחרת לא הייתי ישנה בכלל. אני מכסה אותם רק עד אמצע הגוף כדי שלא תיפול להם השמיכה על הראש, והמוניטור משמיע לי כל צפצוף, אז אני יחסית רגועה. לילה טוב

למעלה