על פי סיכום עם חנה וליאור נא להפקד

טילי2

New member
על פי סיכום עם חנה וליאור נא להפקד

מי בא ומי מביא מה. אנחנו נגיע עם סלט מענין. על פי בקשת ליאור נא להקפיד על הכשרות לטובת בעל הבית.

הבנתי את ענין הכשרות וחשיבותו...

אבל וואלה לא הבנתי מה הקשר לבעל הבית הידוע כאוכל טריפות...
בכל אופן , לבי הפצוע מדמם כל פעם מחדש כשברור לי שלא אהיה במפגש הזה (כמעט ב-100%...)
לא נורא , אהיה שם ברוחי, מה גם שהיום הרגשתי פיזית שהעניין קרוב מתמיד , ובכלל - באיזשהוא שלב בבוקר/צהריים הייתי "סגורה" על זה שקשיו אכן יהיה יליד ה-2/2/02. כרגע - נראה כ"פולס אלארם".

טילי2

New member
שלום גברת איתן, מה שלומך ../images/Emo65.gif

מה את מפריחה בלוני ניסוי ומפחידה את הציפורים, הסיכום שקשיו יוולד ב-7 בפברואר. מספיק ששירלי התאכזבה שהוא לא נולד ביום הולדתה.

לא מפריחה שום בלוני ניסוי...../images/Emo2.gif

פשוט היו אצלי היום מה שנקרא : "טפטופי ניסוי" שנפסקו משום מה...וגם "כאבי ניסוי" , אני יודעת... למה 7 בפברואר דווקא? - אבל אם את אומרת... אני עדיין מפנטזת על לראות אותך אצל ליאור וחנה ולהביא לך בוסה בגודל של בית.. רגע , בירושלים יודעים מה זו "בוסה"? כי אם לא , תאלצי להיווכח בעצמך (וזה יכול לכאוב...). מה נשמע חוץ? הכל בסדר? שבוע טוב שיהיה.

טילי2

New member
באמת לא יודעת מה זה בוסה../images/Emo132.gif

מרגישה טוב, שבוע 15 מתחיל היום ובשלב זה אין תלונות.

שוואו, ענת, אני מה זה מתרגשת בשבילך

את עומדת בפני תחילתה של החוויה המדהימה ביותר! הלוואי והיינו יכולים לעבור אותה איתך בשידור ישיר כי בטח התיאור שלך יהיה מאוד מאוד אמיתי ומרגש! טוב, נסתפק בתיאור שלאחר מעשה לכשתתפני מקשיו היונק התובעני. שמים
שאני מתה מהתרגשות לא
שירלי.

ענת מחזיקה לך אצבעות../images/Emo23.gif

ללידה קלה....ומכיוון שעדיין לא ראיתי הודעה ממך היום בפורום אז אולי באמת קשיו נולד בתאריך הכה מופלא - 020202....

חן123

New member
אז ככה:

אני ובעלי נגיע, נשמח להביא מה שיתבקש עם עדיפות למשהוא שמוכרים בחנות/סופר/מאפיה (פריווילגיות של חודש תשיעי). ענת, אני מבינה שאת עדיין פה, ואני גם מבינה שלא לאורך זמן.... אז שיהיה
יקירתי. לגבי המפגש, תהיי איתנו בנפשינו, מבטיחה! חן

ligo

New member
גם אנחנו נבוא

ונראה לי שנקפיץ אטריות ביצים עם ירקות בסגנון סיני.כשר לפסח.

שגיא ואני נגיע יחד עם נורה. מה נביא

? וואלה, לא יודעת... אולי אני אביא את סלט הפירות שהבאתי בפעם הראשונה? אני אבקש מאימי שתאפה עוגת לימון קטנה (וטילי - אין לך חשש, כי אצל אמא שלי כשר כמצוות הרבנות הראשית י-ם). לא יודעת מה נורה תביא.

טילי2

New member
סיגל, אל תדאגי לי, זאת הייתה בקשתו../images/Emo39.gif

של ליאור, הציטוט כלשונו. אני צריכה לשמור על סוכר, כך שעוגת הלימון של אמא שלך תשאר כשרה ומיותמת מבחינתי. תודה על הרצון

למעלה