על פרק 6x07

על פרק 6x07

מה שהכי מעניין בפרק זה שסנו וצ'רמניג נפגשו בפעם הראשונה בלי לראות אחד את השני ובכול זאת הראו ניצנים ראשונים של אהבה.
עוצלי ממשיך להרחיק את בל ממנו
לא כול כך הבנתי אך המלכה הרעה הצלחה להשמיד את צמח האהבה כול כל בקלות
הרי אהבה זה הקסם הכי חזק מה שגורם לי לחשוב שאולי הוא לא הושמד אלא הועלם ויכול להיות שהוא המפתח להבסת המלכה הרעה.

אביטל186

New member
שלום כולם 6X07 the unbroken curse

אני שמחה שאפי כבר פתח דיון, לא הגעתי לכתוב לכם כאן!
אז מה היה הפרק הזה?
צארמינג ועוד צארמינג, מן סגירת מעגל מהעונה הראשונה ופתיחת מעגל חדש.
הסיפור בו הם הכירו היה יפה, קצת מוזר שדווקא האירוע הזה שבו הם אפילו לא ראו זה את זה, הוא הצמיח את צמח האהבה
. היה להם עוד ככ הרבה פעמים של התאהבות ורק כאן זה קרה?? מוזר.

המלכה הרעה. מגעילה אותי שוב ושוב.

קודם כל איך היא תמיד יודעת איפה נמצא כל אחד בכל רגע נתון? כאילו מה היא דרקוואן?
כשמתאים להם הם יודעים איך למצוא את כולם בשניה וכשלא אז לא. חבל ולא אמין.
למה לעזאזל רג'ינה עומדת כנועה מול המלכה הרעה? יש לה כוח וקסם מה הקטע?
שתעשה איתה משהו! היא לקחה את הצמח כנסי בה! זרקי איזה כדור אש לפרצופה המתנשא..
אבל לא..נו באמת הצמח מושמדג אם היא חותכת אותו?

ואמה? עוד יותר גרועה. אפילו מול גולד, לא היא ולא רג'ינה ולא אף אחד עמדו כל כך מתרפסים וחסרי ישע.
מה ר? יש לך קסם אור תשתמשי בו כשהיד שלך לא רועדת נו מה??

עצבן אותי בטירוף.

כל העיירה עומדת מול המלכה הרודנית כולל המושיעה? בזיון שאין כמוהו לדמות שלה. מאז החזיונות האלו הפכו אותה לעלה נרדף. וזה ממש לא הולך טוב עם מה שהיא אמורה להיות.כאילו בכיאת כנסי בה, תצילי תהורים שלך, תחנקי או משהו, זרקי אותה מעבר לגבול, מה כלום? עם כזה מצב מה הפלא, שהוק צריך לעשות לה שעת סיפור ולהרגיע אותה כמו ילדה קטנה וחסרת אונים.

מה צארמינג חשבו לעצמם? שיקרה איזה נס והם ינצלו?
דרך מקורית לא לגרום להם למות, להשאיר אותם לבד אחד מהשני.
למה שאמה לא תנשק אותם? אהבת אמת בין בת להורים? חשבתם על זה?
אני לא יודעת לאן זה עוד יתדרדר, כולם שם עומדים עם עיניים מושפלות, חלשים מול רודנית אחת שבעבר כולם נלחמו נגדה ובהצלחה.
אבל נקודת אור אחת- לאסי! איזה כלב מהמם! נמסתי

בקיצור מה דעתכם המלומדת?

607
חלומות מתגשמים

הלב המלכותי הגיע סוף סוף לידיים המלכותיות. הציפיה משתלמת.

המפגש הראשון בין שלגי לדייויד היה מקסים, אבל...
1. התירוץ למה הם לא רואים זה את זה היה לא משכנע בעליל. אם הוא היה רואה אותה ולא מספר עליה לאחרים, המלכה לא היתה מגיעה אליו ולא היה קורה לו כלום.
2. עם כמה שהמפגש מקסים, אהבה אין בו. הוא שני אנשים טובים שעוזרים זה לזה. למה העץ הקטן צמח דווקא שם? אולי כי זאת ההתחלה?

המלכה עומדת להשמיד את כל העיירה, הרבה תושבים חשבו שכדאי להיות נוכחים במעמד המרגש
וזהו? שלגי ודייויד מוכנים למות?! ככה, אפילו בלי להיפרד מאמה והנרי קודם?
וזה לא למען סטוריברוק, זה למען רג'ינה,לא עדיף להרוג את רג'ינה מאשר להקריב שני חפים מפשע? ברור ששלגי לא תרצה, ולדייויד מותר להרוג את החוטב אבל לא את רג'ינה, אבל למה אף אחד לא מזכיר אפילו את האפשרות הזאת?

קללת השינה על חצאי הלב גורמת לזה שאחד מהם תמיד יישן
הם יכולים להיות ערים במשמרות יום ולילה

כל הכבוד
למלכה על הרעיון היצירתי, חשבתי שהיא פשוט תרצה להרוג את דייויד כדי ששלגי תהיה בודדה...
כל הכבוד
לרג'ינה שהתרגשה כששלגי התעוררה, זה היה מקסים

וכל הכבוד
לשלגי ודייויד, לא על ההקרבה, אלא על זה שהם נזכרו שיש להם עוד ילד!

Aranel Nenharma

Well-known member

אוקי סבבה בגלל שאתם עם לב משותף אתם מקוללים ביחד אבל.....
Once כבר הוכיחו לנו שאהבת אמת היא לא דווקא אהבה רומנטית. אהבה בין הורה ללילד גם עובדת, עונה 1 אמה והנרי, עונה 3 רגינה והנרי, העונה הזו בל ובנה
אז למה שאמה פשוט לא תנשק אותם ואו אפילו הנרי והנה הקללה עברה
בשלב הזה של היחסים בניהם אני בטוחה שגם נשיקה מרגינה תעבוד

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה ושתיל האהבה 6-7

פרק חזק. אני חייב להעיר שאני יכול להבין מה עוץ לי גוץ לי מוצא במלכה המרשעת - הוא תמיד העריץ אומץ אצל אחרים. זה רק מחדד את העובדה שקשה לי לראות אותו נמשך אל רג'ינה בעבר אלא יותר משחק בה. אני חייב להעיר שסצנת הקנאה עם זלינה, עד כמה שהיא מתקבלת על הדעת, גובלת בצביעות. היא צריכה להודות למזלה שעוץ לי גוץ לי טרם חיסל אותה על מה שהיא עשתה לו. (אני מניח שבשלב זה ההסבר הוא בערך "מוות זה רחום. הידיעה שאני יכול להרוג אותה בכל עת אבל בוחר להשאיר אותה בחיים מספיקה כדי למלא אותה ברגש.")הסצנה האחרונה עם בל הייתה רגועה - היא די נתנה לו את ברכת הדרך לרומן שלו עם המלכה המרשעת והרסה לו חצי מהסיבה לכך שהוא עושה את זה. טוב, זה ידוע. ככל שהאהבה עזה יותר, כך השנאה עזה יותר. נראה לי שהצ'ארמינגים כזוג גרוש יכולים להיות סיפור יותר... מה המילה? אפל?

לגבי הזוג מקסים, אין ספק שהמלכה התעלתה מעל ומעבר לגבי הנקמה בהם. נראה לי שהם פשוט צריכים למצוא מישהו שאוהב אותם - אולי אמה? - שישחרר אותם מהקללה. לגבי הפיה הכחולה, מה כל כך חשוב לך ששלגיה תישאר ביער המכושף? את יכולה להיפטר מרג'ינה בזמנך החופשי בכל עת. אני מניח שזה קשור לתוכנית-העל שלה. וחוטב-העצים הוא בכלל מכיפה אדומה...

למעלה