על צמידי איזון

mic26

New member
על צמידי איזון

במקרה נתקלתי היום בכתבה הזו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4163962,00.html שמזהירה שנמצאה קרינה רדיואקטיבית בצמידים שנמכרים תחת הכותרת "מאזנים". בצרפת זה די להיט, ויצא לי לראות לא מעט מטופלים שעונדים צמיד "מאזן" כזה או אחר. אני לא ממש מבינה בזה, אבל באופן כללי לא נראה לי רצוי לענוד משהו שאמור לאזן אותי אנרגטית כל הזמן. כנ"ל גם לגבי תכשיטים ומוצרים שונים עם מגנטים, דוגמת ניקן. לא יכול להיות שאנחנו זקוקים למשהו שיעבוד על ההולכה החשמלית שלנו כל הזמן, כל הלילה, בסוליות הנעליים, בצמיד, בתיק וכו'. טרנד נוסף הוא כל מיני מזרנים ש"סורקים" את הגוף, מגלים בו חסימות, ואז "פותחים" את אותן חסימות. ניסיתי פעם מזרן כזה, וזה באמת גרם לי לפהק ולהרגע. אבל האם באמת זו עבודה שהיא תמיד רצויה? אשמח לקרוא את דעתכם

לדעתי את חושבת נכון

וראיתי זאת על מטופלים שהשתמשו קבוע באופן מתמשך וללא הפסקה עם מוצרי ניקן .בשלב הראשוני חלה הטבה במצבם,לאחר זמן התחילו הקילקולים להופיע-והאדם לא יכול להבין שמה שעזר לו בעבר אינו נכון עבורו היום-ואף עשוי להזיק ספור מקרה: אשה התלוננה על סחרחורות היא ובעלה שנתיים עם השרשרת של ניקן,הוא מסיר את השרשרת בלילה-היא לא הגב' הסכימה לעשות נסיון של חודש ללא השרשרת-מצבה הוטב מאוד ללא כל התערבות נוספת. את הצמידים איני מכיר ערן

אני מאמין שהאדם מסוגל לשפר את איזונו

באופן מאוד משמעותי ללא השפעה מבחוץ - ללא תרופות, וללא התערבות אנרגטית, למעט מקרים של בעיות פתולוגיות. וגם בחלק גדול מהבעיות הפתולוגיות האדם מסוגל לשפר בהרבה את איזונו. ויש מקרים שהאדם מצליח להתאזן עד כדי שזה ירפא את הבעיה הפתולוגית אני מאמין שכדי להגיע לזה צריך בין היתר ללמוד להשתמש בצורה מאוזנת בגוף במחשבה ובנפש ולא להיות תלוי בהשפעה של אדם, תרופה או מכשיר. מאחל לכולם, הרבה בריאות גוף-נפש, נחת, שמחה ואושר

יעל ND

New member
מגנטים

אני לא מכירה למוצרים שמאזנים אנרגטית, לכן ולא יכולה להתיחס. אבל נשמע לי מוזר. לגבי טיפול מגנטי, מאחר ואני משתמשת בו, אני כן יכולה להתיחס. קודם כל, אסור - פשוט אסור!!!- לשאת מגנטים על בסיס קבוע. אם מישהו עושה דבר כזה, הוא משבש פעילות הגוף ובכך פשוט מזיק לעצמו. הזמן המקסימאלי שניתן לשאת מגנטים הוא 3 שעות. לרוב האנשים זה יותר מידי. יש להתאים את הזמן בצורה אישית. יש המון - המון!- אנשים רגישים למגנטים. לאנשים האלה פשוט אסור לשים מגנטים אפילו לחצי דקה, זה יכול לגרום להם לתופעות מאד לא רצויות. שלא לדבר על כך, שזה לא יהיה לתועלת. אני לא מדברת על חברת מגנטים שהזכרת כי לא מכירה אותה, אלא על מגנטים כמכשיר טיפולי באופן כללי. בשימוש נכון מגנטים כן דבר טוב. לפעמים יש צורך בקורקציה, שהם נותנים בצורה מהירה ביותר. הם גם מעולים לשיכוח כאבים, אבל שוב - זה לא מתאים לכולם. למשל, במקום להוריד כאבראש הם יכולים לגרום לסחרחרות קשות ואף לאיבוד ההכרה.

כל דבר יכול להשפיע לטובה

השאלה בעיניי היא מה הבעיה. אם הבעיה היא באמת חוסר איזון מגנטי אז מן הסתם המגנטים, ניקן, איזון...יכולים להיות פתרון. יש לי מטופלים שמשתמשים בזה באופן קבוע וזה הפחית כאבי ראש, בעיות שינה, בעיות נשימה. האם ההטבה תמשך לאורך זמן...עוד פעם תלוי מה הבעיה. אני מאמינה שאין פתרון אחד לבעיה וכל עוד לא עולים על מקור הבעיה ,ומטפלים שם, הביעה תמשיך לצוץ. זה עיניין של בחירה. להיעזר במגנטים יכול להיות אחלה אם מה שאתה צריך זה תמיכה או חיבור או איזון...כי זה ממלא את התפקיד יופי. כל עוד על זה יושב התחושת חסר זה יעזור. ברגע שהפוקוס והצורך האמיתי ישתנה זה כבר לא ישרת...אין פתרון קסם, יש אבחון מדויק שנותן את המפתח לדרך ריפוי אמיתי!

למעלה