עם יד על ה

yalyul

New member
עם יד על ה../images/Emo23.gif

עם האימהות(וגם האבות) שלכם הכל ורוד? אין תלונות, קיטורים,תיסכולים? הבעיה היא רק מציאת ערוץ תקשורת מתאים בעוד שעם ההורים יש לנו המון שעות תרגול פתאום צריך לנסח מילים ,לבחור,להתרגל לנוהגים והרגלים,מאכלים וכו´ אילו היה מדובר בילדכם לא הייתם עושים מאמץ? הייתם הופכים עולמות כדי שיבינו אתכם וכדי שתהייה אוירה טובה... מודה בהכנעה שהערצתי את חמותי (סליחה, יודעת שזה לא פופולארי כאן) וכשנפטרה - ילדי היו בני 5 הרגשתי שאני מאבדת אוצר של חום וחוכמה לא לא אקדמאית או פסיכולוגית אישה פשוטה מלאה בחום ואהבה לרגע לא חשבתי להעיר לה על משהו או לחנך אותה... כיבדתי אותה ואהבתי אותה - וזה היה הדדי ואם עשתה משהו שלא נראה לי ,תמיד ידעתי שכוונה טובה עומדת מאחורי המעשה...תמימות? אולי ,אבל זה עבד לא נטיתי לקטנוניות ביחסי איתה. כשנטתה למות ממחלה קשה, בעלי התפטר ממקום העבודה וסעד אותה חודשיים עד שהלכה לעולמה. נתתי לו גיבוי מלא לכך - למרות שזו היתה תקופה קשה. אמא - נשארת אמא לעולמים. ובזכות הגישה הזו זכיתי לבעל מעריץ, אסיר תודה שמעולם לא נקרע בין שתינו. הלוואי ותהיה לי התבונה להנהיג מערכת יחסים כזאת עם כלותי בצפי... 3

בת ה י ם

New member
קראתי אותך.......

והגעתי למסקנה צריך ש : הכלה תהיה חמה והחמה תהיה קלה אבל איך אגיע לשביל הזהב הזה? איך אמנע מלהגיב על כל הערה ? איך אסביר לה שאצלנו אוהבים בעלי חיים (למרות שהיא שונאת בטירוף) את יודעת לפני שאני מחמיאה/מתלוננת ל/על אמא שלי- אני לא בוררת מילים... אני לא במגננה תמידית ובטח שלא נבחנת בזכוכית מגדלת אשרייך שזכית לחמה שכזו. לא קלה היא לא קלה דרכינו.....

gingit1

New member
מפרגנת לך

גם חמותי שתחיה, בת 81 עוד מעט, צלולה לחלוטין, מתפקדת ועצמאית, במשך היום נמצאת בביתה ובערבים באה לישון אצלנו מאז שהתאלמנה. אשה חכמה וחמה שידעה הרבה סבל בחיים עם עבודה פיסית קשה (מושבניקית) בעל קשה. כשנכנסתי למשפחה אמרה לי את תהיי הבת שלא היתה לי (יש לה 2 בנים) שאחד מהם די מנותק מהמשפחה בגלל אשתו. ומאז ועד היום היא משוויצה שאני לא הכלה שלה אלא הבת שלה, היא תמיד עזרה ועוזרת לי ויש עוד הרבה מה לספר אבל שישאר לפעמים הבאות.

למעלה