עם מי הייתם רוצים לשבת לאכול ארוחת צהריים?

צליליתה1

Well-known member
אז תעשו את זה כאן, (האוכל עליכם) ותעזבו אותי באמאשלכם, לא ממש בא לי טוב

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא יאחר בשעה ומעלה, המאבטחים יהיו כל העת מסביבכם מסתכלים איך אתם אוכלים, ידבר על עצמו ולא יסתום את הפה, יסריח לקינוח עם סיגר וישאיר לך את החשבון המנופח. אתה בטוח?
ייתכן והגיוני שהוא יאחר, כמובן שיהיו מאבטחים מסביבו, מקסימום נזרוק להם עצם ;) תאמיני לי, הרבה יותר קשה לאכול שחתול מסתכל איך אתה אוכל ומתחנן שתכבד אותו כך שאני מחוסן :)
הוא אינטלקטואל, ראה הרבה בחייו וכייף לנהל דו-שייח עם אחד כזה. יצא לי לנהל שיחה עם שמעון פרס ז"ל ומאוד הועשרתי ונהנתי מכל רגע.
כנ"ל, יצא לי לנהל שיחה עם שגריר של מדינה שלא שמעת על קיומה, אך הייתי מרותק לסיפוריו.
לגבי הסיגר, תהיי בטוחה שיכבד אותי, אם אגיד לו שזה מפריע לי.

אבח"י

Well-known member
את מתכוונת "כאילו" מישהו-י מפורסמ-ת כזה-ו?
וולאיי, אף אחת ואף אחד.
תמיד אני שואל את עצמי - מה אגיד? מה אשאל? ואם הוא-היא בעלי קשיי תקשורת ראשוניים כמוני, על מה נדבר? נצטרך לשתות? אבל אני לא שותה.
אז לא תודה.
תן לי את הספר האחרון שלך, אקרא אותו. זו תהיה שיחה מצוינת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
את מתכוונת "כאילו" מישהו-י מפורסמ-ת כזה-ו?
וולאיי, אף אחת ואף אחד.
תמיד אני שואל את עצמי - מה אגיד? מה אשאל? ואם הוא-היא בעלי קשיי תקשורת ראשוניים כמוני, על מה נדבר? נצטרך לשתות? אבל אני לא שותה.
אז לא תודה.
תן לי את הספר האחרון שלך, אקרא אותו. זו תהיה שיחה מצוינת.
הוי... הספר האחרון שאני אוחז בידי הוא ספר של בן כספית... "חמקן". זהו ספר שבו בן מציג פרטים על אהוד ברק המניפולטור... אתה לא תאמין עד כמה הוא אכן היה (וכנראה גם נותר) כזה...
וסעודה? דווקא יש לי מועמד... ההוא שהצעת לי לכתוב עליו ספר בשותפות.
זו יכולה להיות סעודה מרתקת, גם אם תתקיים במסעדה ולא סביב תבשילים ביתיים. בא לך?

סופהו 1

Well-known member
הוא יאחר בשעה ומעלה, המאבטחים יהיו כל העת מסביבכם מסתכלים איך אתם אוכלים, ידבר על עצמו ולא יסתום את הפה, יסריח לקינוח עם סיגר וישאיר לך את החשבון המנופח. אתה בטוח?
מה זה הוא? לבד?
יקבל מהגברת רשות לבוא רק עם המאבטחים?

נערך לאחרונה ב:
למעלה