ענבר יקר... דו מי א פייבר... תשאיר אותי מחוץ לתמונה.

ג^ולי

New member
ענבר יקר... דו מי א פייבר... תשאיר אותי מחוץ לתמונה.

הבטחתי לך שאני אקרא ואגיב... אז קראתי, לא הכל, אבל מספיק. אני מסרבת להתייחס, או להיות חלק פעיל בדייסה החגיגית שנוצרה פה, סביב נושא ה``מלחמה בין המינים``, מה עוד שה``מלחמה`` הזאת דומה יותר למלחמת כדורי בוץ ילדותית - הן ברוחה והן במניעים להיוצרותה. הדברים שנאמרו נובעים מאי אילו חוויות ונקודות מבט מאוד אישיות וזה טוב ויפה אבל יש להציג את הדברים באור נכון, לא תוך שימוש בהכללות גסות, לא תוך זריקת אמירות כוללניות נחרצות ובטח ובטח לא תוך שימוש בלקט ``אמרות שנונות`` ועצות חינם שגורמות לי לתהות עד כמה אתה רדוד אפשר לרדת… שאולי בנסיבות אחרות, מחוץ לדייסה הזאת, הן היו מצליחות לעלות בי חיוך קל… אז אנשים… בבקשה, אם דנים בנושא רציני, אז תהיו רציניים עד הסוף. היו חזקים ודברו בשם עצמכם, אל תרגישו משיחים מטעם הקבוצה אליה אתם משתייכים. אם דברים שנאמרים הם מתוך חוויה אישית, תציגו את זה כהיבט אישי ולא כעובדה מוחצת. כך אפשר היה למנוע העלבות מיותרות או לעורר כעס. לא באנו לפה להתפרע. יש מקום לדעות של כולם… אבל לא לחרוץ עובדות על אחרים. דברו רק בשם עצמכם… אמרו עובדות רק על עצמכם. עם זה אי אפשר להילחם וגם לא להתווכח.

ג`ולי , יש פצע , תביאי מלח ונעשה חגיגה. 8-(

``התמונה`` מאתמול מזמן מאופסנת במחסן. האישיו סגור , ואני מצטער בפעם האלף אם מישהו או מישהי נפגעו מדברי. שלך, ענבר

ג^ולי

New member
ענבר מחמדי

אהמממממ... נכון. מה שכתבתי כבר לא רלוונטי. שוב התנצלות והפעם בכתב... מבקשת לעשות Undo... אפשר???

למעלה