ענייני קרישיות

secondtime82

New member
ענייני קרישיות

הייתי אצל המטולוגית היום, שאלה על ההיסטוריה (אין לי רקע בקרבה ראשונה), על הלידה הראשונה (שהייתה תקינה, הסתיימה בזמן ובמשקל לא מבוטל), על גלולות (שלקחתי במשך שנים), על טיסות (אף פעם לא הייתה בעיה) ולבסוף נתנה לי רשימת בדיקות, אין שם את הפקטורים הגנטיים, שאלתי והיא אמרה שמה שצריך לבדוק זה את העניין של apla. מאחר והיא המומחית ואני ניזונה בינתיים רק מגוגל וכו׳ - מן הסתם לא התווכחתי. אבל כן תוהה אם כדאי להתייעץ עם עוד רופא בעניין או שזה אמור להספיק כרגע (מזכירה, הפסקת דופק בשבוע 14, אין רקע קודם של הפלות).

ציטה 9

New member
לדעתי כדאי

לתחושתי, כדאי שמומחה לפריון ומילדות יפנה אותך. אם אני לא טועה, לי בדקו בשנה שעברה רק חלק (ביניהם apla ו-cac) והשנה, אחרי עוד שתי הפלות שעברתי מאז הבדיקה, ד"ר שלומי כהן שלח אותי לחזור על הבדיקות והוסיף גם את הפקטורים 2 ו-5 ואכן כשהגעתי להתייעצות נוספת אצל מומחה אחר, הוא ביקש לראות את התוצאה של הפקטורים.

ציטה 9

New member
הוא נמצא בהרצליה

ד"ר שלומי כהן מקבל במדיקל סנטר, אבל נדמה לי שבעוד מקומות. הלכתי דרך ההסדר של הכללית (150 ש"ח להתייעצות עם מומחה) ואני כמעט בטוחה שיש לו הסדרים עם עוד קופות. הגעתי בשביל לבדוק למה כאב לי באזור הרחם אחרי כל ההפלות והפרוצדורות שעברתי, הוא מתמצא באנדומטריוזיס וחששתי שזה מה שקרה לי אבל בלי קשר, הוא שלח אותי לבדיקות על דעת עצמו כי ידע שארצה ללכת להתייעצות נוספת אצל מומחה לפריון. מאמינה שאם תלכי לרופא בקופה שלך שמוגדר כמומחה למילדות / פריון, יידעו לתת לך. יכולה לשלוח לך את הרשימה של הבדיקות שעברתי, אם תרצי.

secondtime82

New member
אם ככה

אז אחכה לפגישה בעוד שבועיים אצל הרופא שלי, כי הוא רופא נשים ופוריות ואתייעץ איתו. אבל האם הבדיקות של הפקטורים גם מבוצעות בקופה?

ציטה 9

New member
נראה לי שלא

שלחתי את ההפניה לשיבא, למרפאת המופיליה, הם קבעו לי תור והוציאו זימון שבו הקודים של משרד הבריאות. את הזימון שלחתי למרכז בריאות האישה של כללית שהוציאו לי טופס 17.
האימייל של ענת מהמרפאה בשיבא: [email protected]

למעלה