עסק מבטיח שנפל לקרשים ללא רווח

DisturbedBiker

New member
עסק מבטיח שנפל לקרשים ללא רווח

שלום, אני אציג את עצמי שמי הוא קובי. פתחתי חנות מכירות באינטרנט. עסק מבטיח, עסק משתלם לכל אחד ללקוח וגם לי, אין מצב שמישהו יפסיד. השקעתי בערך משהו כמו 15,000 ש"ח שעדיין לא שולמו (חלק מהסכום הייתי אמור לשלם מה"רווחים" שיכניס העסק). העסק הוא בתחום האיפור הטיפוח והקוסמטיקה. מוצרים יקרים בחנויות הפכו לכמעט חצי מחיר בחנות שלי באינטרנט וזה בגלל שיש לי קשרים מאוד הדוקים וטובים עם כמה יבואנים. החנות זולה והמוצרים מקוריים לחלוטין ללא עוררין, כל אחד הבטיח לי שהעסק ירוץ כמו שצריך (זה שחתמתי אצלו לפרסום בנענע, המערכת שממנה קניתי את החנות הוירטואלית) אך מה שקורה זה שהכל נמס לי בין הידיים ואני רק מםסיד את כל הכסף שהשקעתי. אני אובד עצות ואשמח להצעות, אין לי עוד פוש כספי לתת, אם אני סוגר את מה שבניתי אני מפסיד 15,000 שעדיין לא שילמתי את הכל. אשמח לקבל עצות. כתובת האתר: http://www.bettybeauty.co.il

shanis

New member
אז ככה....

קודם כל לא כל תחום מתאים לקניות באינטרנט גם אם מדובר במחירים זולים יותר. יש מוצרים שחייבים לראות אותם (פירות וירקות למשל) או להרגיש אותם כדי להרגיש שלמים עם הקניה. אני לא כ"כ מבין בקוסמטיקה ופה צריך דיעה של אישה לגבי אם היא היתה קונה מוצרי קוסמטיקה באינרטנט. מעבר לזה, עד כמה שאני יודע, נשים קונות הרבה פחות באינטרנט מגברים. לדעתי אתה צריך לעשות מה שהיית צריך לעשות בתחילת הדרך: סקר שוק מול קהל היעד (נשים או אולי נשים בפלח מסוים), לבדוק את הרגלי הקניה שלהן, אם הן בכלל מעוניינות לקנות מוצרי קוסמטיקה באינטרנט וכו'. יתכן למשל שתגלה שהסיבה שהן לא קונות היא מסיבה שלא חשבת עליה בכלל. יכול להיות שתגלה שלנשים חשובה אותה דיילת קוסמטיקה שמייעצת להן. מעבר לזה אתה חייב לברר לאיזה ערוצי פרסום נשים חשופות. לדעתי פרסום בנענע הוא לא בהכרח ערוץ הפרסום הנכון לנשים אלא יותר לנוער. פרסום ב-IWOMEN , במגזינים לנשים , אולי ב"לאשה" או ערוץ פרסום אחר הרבה יותר יעיל מפרסום בנענע.

einatbaron

New member
היי קובי

היי קובי הייתי באתרך, התרשמתי ממנו...ביחוד מהמחירים מה שאני חושבת שיעזור הוא שיתוף פעולה אסטראטגי עם חנויות שיש להם מוצר משלים לשלך (לא מתחרים כמובן) , שיתוף פעולה גם ON-LINE לחנויות שיש להם אתרים באינטרנט וגם OFF-LINE לכאלו שאין להם עדיין אתרים,אבל העיקר שאילו הן חנויות שיש להם את אותו קהל יעד שהוא נשים. מכיוון שאותו קהל יעד מגיע גם אל חנויות אלו או מקבל שירותים מאותם ספקים, תוכל להציע שיתוף פעולה הדדי. לדוגמה: כל מי שמסתפרת במספרה X תהיה חברה מועדון הלקוחות שלך ותזכה להטבות נוספות. ואתה בתמורה תפתח פינה מיוחדת שתפרסם את בעלי העסקים למוצרים המשלימים שאיתם אתה עושה קשר עיסקי, תוכל בפינה הזו לאפשר להם חשיפה ע"י כתבות או תשובות לשאלות הגולשות וכך הם יקבלו חשיפה. מכיוון שראיתי שהאתר שלך מושתת רק על חנות וירטואלית, תבקש מהחברה שעשתה את האתר שתכין לך אפשרות לפינה ששם תוכל לתת פרסום חינם לאלו שעשית איתם שיתוף פעולה. אני אשמח לעזור יותר אם תכתוב יותר פרטים. בברכה עינת.

funtom

New member
אולי יעזור

קובי, אני די מסכים עם הכותבים לפני. רציתי רק להפנות את תשומת ליבך לנקודה בנושא הפרסום. לי יש אתר, שבסך הכל הצלחנו לקדם אותו במנועי חיפוש ע"י כמה טריקים תכנותיים האם בדקת איך אתה מופיע במנועי החיפוש? מהם מילות המפתח וכו'? עוד דבר נוסף זה הפרסום בגוגל ב ADWARDS זה לפי דעתי הפרסום המשתלם ביותר, אתה משלם על כל הקלקה, אבל אתה מכסה את זה די מהר. לגבי בכל אופן זה עובד, ורוב הלקוחות שלי מגיעים דרך גוגל. ההבדל בין הפרסום הספציפי הזה בגוגל לבין פרסום אחר כדוגמת באנרים בנענע או בכל אתר, זה שפרסום בבאנר, זה נחמד, ומי שזה משך אותו מקליק ואולי יקנה אולי לא. הפרסום בגוגל שציינתי, עובד לפי מילות מפתח, וכך רק מי שאכן מחפש מילים רלוונטיות יראה את הפרסום שלך ויקליק עליו. לאתר שלי כאמור זה עזר, ממליץ בחום. אם תרשום יותר פרטים מהם הנקודות הבעייתיות בעסק נוכל אולי לעזור יותר, האם לא מגיעים מספיק אנשים? האם מגיעים ולא קונים? וכד'. בהצלחה

DisturbedBiker

New member
הבעיות...

אז ככה, האתר רשם בחודשיים קרוב ל-10 אלף כניסות ומכירות מועטות ביותר. מה שאני לא מבין זה למה, האתר מציע את המחירים הכי משתלמים והפכתי חצי עולם כדי לפתוח את זה במחירים כמעט ללא רווח במחשבה שאני ארוויח הכי הרבה כי יקנו ממני יותר. כנראה לא נכנסים מספיק אנשים או שקהל היעד שנכנס לא מתאים.

ita101

New member
בהמשך להצעות שהועלו כאן

אני חושב שכדאי לך לעשות שיתוף פעולה עם יועצות קוסמטיקה שיעברו מבית לבית. כלומר לשלב נשות מכירות מקצועיות או חצי מקצועיות. אפילו שיעברו מבית לבית ויציעו את המוצרים לקנייה דרך האתר. אפשר שאחת לכמה זמן תוכל לעשות תצוגה במקום כלשהו, אולי אפילו בבית של אחת מהלקוחות שלך, כך שהיא בעצמה תוכל לשווק את המוצרים. מעין לקוחה מרוצה כזאת שתספק לחברותיה. אפשר לשלב - בתצוגה תוכל להראות את המוצרים שיוכלו להזמין מהאינטרנט, אולי גם איזה יועצת תתן טיפים לקהל. והדבר השני - לקוחה שתשווק את המוצרים. צריך לחשוב טוב על השיווק. אני לא איזה מומחה אבל אולי הרעיונות יעזרו לך. יום טוב, איתמר

funtom

New member
עדיין אני חושב...

עדיין אני חושב שכדאי לך לבדוק את האופציה שכתבתי קודם לגבי גוגל, זה הרבה יותר ממוקד משאר הפרסומים. כדאי כפי שכתבו לפנות לאתרים ייעודיים בתחום. תוכל לפנות אלי במסר ואנסה אולי לייעץ לך הלאה מהניסיון עם האתר שלי. בהצלחה

DisturbedBiker

New member
התחלתי לפרסם בגוגל

לפי הצעתך. עברו כבר יומיים יש 20 כניסות ואף לא מכירה דרכם.

funtom

New member
סבלנות

אני שולח לך במסר אימייל שלי, ננסה לראות יחד איפה אפשר לשפר. אצלי זה פשוט כמו כפפה ליד. בכל מקרה צריך קצת סבלנות.

dani666

New member
זול ... לא תמיד מוכר

ואולי במיוחד לא בקוסמטיקה - שם אנשים התרגלו לקשר בין איכות למחיר.

oshpigel

New member
אחת הבעיות של החנויות באינטרנט

כחובב אינטרנט וכמכור אני יודע שלצערי האינטרנט עדיין בעיני רוב הציבור איננו עובד לבדו בצנותק מהעולם האמיתי. יש צורך לעשות בידול בין החנויות. אחת הדרכים היא בעזרת יח"צ - תחשבו למה נטאקשן p1000 הצליחו ואחרים לא ? אלו שעושים מאמצים שיווקיים גם בעולם האמיתי מצליחים. אגב יש יעוצי שיווק לאתרי אינטרנט- בפרטי פרטים

Yazam111

New member
שלום oshpigel

האם תוכל לתת שמות או דרך לייצור קשר עם אותם חברות שמתמחות בשיווק באינטרנט? תודה

kensh

New member
תגובה

האתר לא משהו-כלומר אין בו מספיק מוצרים,המראה החיצוני לא מושך וקצת חובבני....וזה רק מכמה שניות באתר

למעלה