עפר בארץץץ הוא היה היום אצל ליאור שליין...

עפר בארץץץ הוא היה היום אצל ליאור שליין...

לא ראיתי וגם לא הלכתי לשם .. רק עכשיו אני יודעת... הראיון עם עופר שכטר הקטע עם המעריצות והחבר שדומה לאיגור היה מאוד מצחיק גם הקטע עם המילים הגבוהות היה חזק :} המעריצות שלו מאקזיט גם היה חמוד עם החתימות!הקטע עם הפסטיבל והשומר העירום היה ענקי חח השאלה של שליין הייתה חזקה זה היה באויר רק היה צריך להנחית את זה !בתמונות שלו הוא נראה מוזר כזה פריקי אבל בצורה חמודה:}! זה מהפורום של ליאור שליין בתפוז...

LaDy RoCk 8D

New member
../images/Emo219.gif ראיתתי ראייתתי DD:

אייזה חמווווווווווווווד עהעהאה וחתתייךך הוא כ"כ הצחיק אותי XD הוא תמיד מצחיק אותי

esterosh

New member
לאהוב את עפר שכטר- הנה קישור למי שלא ראה!../images/Emo8.gif

פעם שלישית גלידה חחחחחחח
איזה קטע שפיספסתי את זה.. טוב שיש אינטרנט... האמת מוזר שהוא בא להתארח, כי היה יריבות בין שבוע סוף לליאור שליין, מזל שצריך לקדם את לאהוב את אנה. מה שכן ליארו ניסה להכניס לו כל הראיון...הוא ירד עליו בלי סוף אבל עדיין היה איון נחמד, כי עפר לא נשאר חייב
למרות שלדעתי הראיון הכי יפה היה הראיון שהוא בא בתקופה של איים אבודים זה עם הבדיחות על הרוטב פיצה וכל זה... מה שכן תמיד עפר צריך להיות מיוחד, מצחיק שהוא נדחף לראיון של יהודית רביץ והתנחל שם... בכלל הוא תמיד מקבל הכי הרבה זמן מסך חחח
פעם קודמת בכלל הוא נכנס בריקודים.. הוא אוהב לדפוק כניסות לא שגרתיות.אבל יהודית הייתה ממש חמודה היא פירגנה לו. הקטע עם המילים היה מצחיק,הסיפור על המעריצות כבר שמעתי פעם באחד הראיונות תקטע שיבשו אותו ורצו חתימה מהמורדים... אבל עכשיו שהעדיפו מישהו מהישדות.. זה בהחלט השפלה...אהמ אולי זה סימן שהוא צריך לחזור לטפח את המערצים שלו חחחח
הוא היה נראה הזוי ביותר בפסטיבל הזה!!!
אבל נחמד שהוא חזר לארץ... והכי אהבתי את הירידות על רן דנקר...וגם הסיפורים עם הפעלולן ..(היה שם איזה בדיחה מצחיקה עם אניה בוקשטיין חחח
) קיצור היה חמוד ביותר שיבוא כל יום להתארח אצל ליאור תמיד יש לו סיפורים הזויים לספר.. כיאלו הוא מתכונן מראש חחחח
והנה למי שהפסיד כל התוכנית http://schleien.nana10.co.il/Section/Default.asp?SectionID=10684 אבל האמת לא אהבתי את מה שהוא לבש..מתאים לו יותר שהוא בא עם טישרט בלי גקט.

אוף איזה באסה

אין לי רמקולים לשמוע את הראיון ... אבל תודה רבה על הפירוט המלא... עשית לי חשק ללכת לראות....

esterosh

New member
תנסי לחבר אוזניות למחשב אולי זה יעבוד....

כיאלו איפה שאמו להיות החיבור של הרמקולים.. מאחורי המחשב.. אז שימי שם אוזניות...

למעלה