עצה בבקשה....

גם אני חושבת שאת ממש בסדר, אל תחפשי את

הסיבה בעצמך. יש גברים שצריכים להוכיח לעצמם ש"כבשו" את היעד. זה האתגר. אח'כ , לא מוצאים ענין באובייקט הנכבש. לדעתי זה המקרה עם הגבר הנעלם.

rozit2

New member
זהו בן אדם בוגר לפחות מדבר עם הצד השני גם אם

ניראה לו ששם זה ניגמר מבחינתו.

נומלה

New member
השיג את מה שהוא רצה מהר?????

סליחה? סקס זה מטבע עובר לסוחר? צר לי עליך אחותי אם את צריכה לתזמן את הסקס ביחס לשאלה האם הבחור רציני מספיק והאם עבר מספיק זמן. ולא לפי השאלה "האם אני רוצה סקס עם הבחור". כנ"ל בקשר ל"להתקשר אחרי". למה לקחת אחריות על הראש המשונה של הבחור הספציפי? עשי דברים שתהיי שלמה איתם. לא בגלל התזמון הנכון או העצות במדור זוגיות בלאשה.

rozit2

New member
חייבת לומר ש...../images/Emo4.gif

הרגשתי שזה היה נכון לאותו רגע נכון...זו התחושה שעברה בי. בדר"כ אני ממתינה יותר זמן ואין לי רצון לרוץ ולמהר לשם. רק הפעם הרגשתי שעשיתי מה שהרגשתי לנכון לאותו רגע, בזמנו לא הרגשתי שזו טעות. הייתי שלמה עם זה ולא חשבתי כלל וכלל שאחרי זה הוא ייקח את הרגליים ויעלם כאילו בלעה אותו האדמה.

ואולי באמת קרה לו משהו...../images/Emo4.gif

זה שהוא לא חזר אליך למחרת גם אחרי שהתקשרת יכול לחזק את הכיוון הזה

czar

New member
לא יודע מה צמח שירשור עתק

מסיפור ריק מתוכן שקורה 1000 פעמים כל שבוע והינו חלק מקשירת/ביתוק קשר....רגיל ונורמלי. לא פטתי קצת?!

סטלני11

New member
עצה קטנה

רוצה חיים קליים במיקרה הזה על תחפשי אותו ותנסי לא להיות לבד אלה אם חברים וכך לא תחשבי עליו אם היה גם לו טוב והוא יבין שטעה הוא יחפש אותך . אני יודע שזה לא קל זה ניקרה משבר וצריך לעבור אותו (אם רק הית יודעת איזה משבר אני עובר הית מבינה כמה כייף לך במצב שאת נימצאת )מקווה שעזרתי לך בהצלחה חמודה

rozit2

New member
תודה מותק../images/Emo13.gif

אני מקבלת את עצתך ואני מאחלת לך שמה שאתה עובר יעבור כמה שיותר מהר ושתסבול מזה כמה שפחות!!! שולחת לך המון איחולים לעבור את זה בצורה הכי מהירה שאפשר

למעלה