עצובה....

asuwish77

New member
עצובה....

לא יודעת מה אני בעצם רוצה...אולי סתם אמפתיה.
שבוע 7 או 8 אני חושבת,עם תחילת ההריון כבר התחילו כאבי בטן וגם והפרשות חומות, ניגשתי למיון נשים, הייתי שבוע 5 נצפה שק הריון הכל בסדר נשלחתי הביתה.
שבוע שעבר שוב זה התחיל ,כל יומיים זה בא לבקר ושוב אותם כאבי בטן מוכרים...נכנסנו למבצע עמוד ענן ולא הייתה אפשרות לצאת מהבית עם כל האזעקות,מה גם שאמרתי לעצמי שבשבוע כזה מוקדם אין מה לעשות, אם זה צריך להסתיים אז אין ממש תרופת פלא להצלת המצב.
שוב נעלם ו...שוב חזר, נסעתי לבית החולים ו...הפתעה,הכל בסדר יש תינוק,יש דופק ואין שום בעיה.
משוחררת הביתה הכל שוב עובר...ושוב חוזר,מיום שישי ועד היום זה לא מפסיק,נכון שזה לא בשטף ובעיקר מופיע בניגוב אבל טובות זה לא מבשר.
מרגישה שללכת להיבדק זה סוג של רולטה רוסית ומתישהו המזל יסתיים.
אני האופטימיסטית הכי גדולה שאני מכירה אבל היות ובעברי הפלה נדחית (שבוע 20) שהתחילה בדיוק כך...גם טיפות האופטימיות האחרונות שנותרו הולכות ונעלמות...אוף,לא כייף לי

inb10

New member
גם אצלי

התחיל ככה ההריון, עכשיו אני בשבוע 27.
זה נורמלי שיש הפרשות חומות בשליש הראשון של ההריון, אבל גם אני כמוך הלכתי לבדוק ולא הייתי רגועה (גם עכשיו אני לא ממש רגועה...).
מאחלת לך הריון תקין ומשעמם.

דנהת

New member
היי יקרה

שולחת לך הרבה אנרגיות טובות ותקווה לבשורות טובות
חיבוק גדול ועידוד!!

ספרקית

New member
קודם כל חיבוק גדול

לגמרי מובן שההפלה הקודמת גורמת לך לפקפק בתקינות ההריון. אבל יש גם המון המון הריונות שמסתיימים בצורה תקינה ומתחילים בדימומים קלים (ולפעמים גם בדימומים רציניים).
אני לא אגיד לך לא לאבד אופטימיות כי ברור לי שזה לא משהו שקל לשלוט בו. רק אזכיר שלמזלנו, לא חייבים לשמור על אופטימיות בכדי לסיים הריון בצורה תקינה

מאחלת לך שתישארי תמיד בצד המנצח של הרולטה ושההריון הזה יהיה תקין ובריא ויסתיים בידיים מלאות והמון אושר.

מה היתה הסיבה לאובדן בשבוע 20? בדיקות קרישיות עברת?

asuwish77

New member
אז קודם כל תודה למגיבות

הערב אתמול רק הלך והתדרדר כשבערב הופיע גם דימום, הזעקתי את בעלי מהעבודה ואת חמותי שתשמור על הקטנטנים ו...שוב למיון.
תודה לאל הכל בסדר.

ההפלה בשבוע 20 הייתה בעקבות זיהום אצלי בדם שחדר לשילייה וגרם למות התינוקת.
עברתי בדיקות קרישיות הכל היה תקין

ספרקית

New member
אני שמחה לשמוע שעברת בדיקות קרישיות

והכל תקין.

מקווה שהדימומים המלחיצים האלה יחלפו בקרוב והמשך ההריון יהיה שקט ורגוע יותר.

עדכני אותנו

את מקבלת תמיכה פרוגסטרונית?

ביררו את ביסבת ההפלה בשבוע 20?

מקווה איתך להמשך תקין.

asuwish77

New member
כן,ברור

הגופה של העוברית נותחה ומסתבר שהיה לי זיהום בדם שעבר דרך השילייה ישירות אליה.
כל הבדיקות עד שזה קרה היו תקינות לחלוטין.
לא נתמכת כרגע בדבר היות ואחרי ההריון הזה נכנסתי שוב להריון(כאן זה נכתב בשטף אבל זה גם היה סוג של סיפור מתמשך ובלתי נסבל) עברתי את כל בדיקות הקרישיות,הייתי מטופלת במחלקה ההמתולוגית, הכל נמצא תקין ולפני 9 חודשים נולדה לי נסיכה קטנה...לאור בדיקות הדם הפעם הזו שוב נשלחתי ע"י הרופאה להמשך מעכב במחלקה ההמתולוגית

למעלה