עצובה!!!

עצובה!!!

אז זהו,אין יותר הרקיע השביעי,או שיש המשך..לעונה השביעית... זה שמאט התחתן, ויתגייר בהמשך,ועובר עם שרה לניו-יורק הבנתי,והשלמתי. מה????? וזהו?.... חסר לי עוד.. מה יקרה עם כולם בהמשך...?

MelindaW

New member
ויש ועוד איך שיש../images/Emo137.gif../images/Emo136.gif

לא רק שיש עונה שבע, בארה"ב הולכת עכשיו עונה 9 בכלל, שודרו עד עכשיו 11 פרקים וב- 17.1.2005 ממשיכים לשדר, כי בארה"ב בתקופה הזאת של החגים יש הפסקה בכל הסדרות שמשודרות בחורף.

MelindaW

New member
תשובה................../images/Emo137.gif../images/Emo136.gif

אין לי מושג עם ימשכו אחרי עונה 9 לעונה 10. עד עכשיו שודרו בארה"ב רק 11 פרקים ובינואר הם ממשיכים לשדר. הם עכשיו בהפסקה גם בגלל החגים אין שידורים רצופים של העונה אלא שידורים חוזרים. גם בתקופה הזאת המפיקים (אני חושבת שאלו המפיקים) יושבים ומחליטים על הסדרה/ות, אם להמשיך עם העונה, אם להמשיך עם הסדרה בכלל, אם היו שחקנים/דמויות חדשות עם להמשיך איתם ואיזה רייטיניג היה לסדרה/ות. מצידי שימשיכו עוד ועוד ועוד
צירפתי שני לינקים לאתרים שאני משתמשת כדי לגלות מידע על הסדרה/ות: הראשון הוא האתר הרשמי של הערוץ WB שמשדר את הסדרה בארה"ב. השני הוא אתר על המון הסדרות ועל שחקנים ויש שם גם פירוט על הפרקים וכו'.

שלמונזה

New member
הוספתי קטגורית קישורים ../images/Emo168.gif

הכנסתי אתרים נחמדים על הסדרה ואתרים לשחקנים אם אתם מכירים אתר מעניין שלא הוכנס, אתם מוזמנים להגיד לי

למעלה