עצוב וגם מרגיז!
לצערי אני נמנת על

אנימו

New member
עצוב וגם מרגיז! ../images/Emo7.gif../images/Emo10.gifלצערי אני נמנת על

המבקרים לעתים קרובות בבית הקברות היפיפה שלנו. בדרך כלל הוא מטופל היטב וכל בקשה שלי מן המועצה עד היום בנושא שיפוצים והפעלת טפטפות בחלקת הקבר מולאו לשביעות רצוננו. אלא שלפני מספר שבועות גיליתי לתדהמתי שאין חיסיון גם אצלנו מפני גניבות במקום הזה. עציץ יפה שהיתה מחוברת אליו שרשרת ברזל ובתוכו שתיל גרניום - נעלם ולא הותיר כל עקבות. אמנם מבחינה חומרית הנזק אינו גבוה, אבל מבחינה רגשית התחושה קשה. העציץ הובא מכפר הולדתו של המנוח על ידי בני משפחתו והיתה לכך בעינינו סמליות . הבאתי לידיעת הקב"ט, המועצה . אגב השוטרת הקהילתית לא החזירה לי טלפון עד עצם היום הזה ( למרות שהשארתי הודעה בסלולרי שלה וזה מאכזב, אם יותר לי להביע דיעה...). כמובן שאינני מצפה שתתחיל חקירה משטרתית מקיפה או תופעל חוליית בילוש.... אחרי העציץ . אבל כדאי לדעת שגם אצלנו אין כבוד לנפטרים ומסתובבים חוליגנים חסרי לב. אני רק מקווה שאינם מבין אלה המתגוררים כאן.

אנימו

New member
אז עצוב גם לבקר בסופרמרקט המקומי "חצי חינם".

הנקיון למטה מכל ביקורת והריחות - שומו שמיים. חוויה מפוקפקת. הסופר התחיל פעילותו יפה אבל צנח מטה מטה. היום פתחו שם העובדים מסלול סלאלום....הם רצים עם העגלות במעברים בפראות ובחוסר זהירות וב"הצטלבויות" נתקלים בקונים. לאחר שניצלתי מהתנגשות שכזו כי שלחתי ידיים קדימה שניה לפני ההתקלות , התקרב אלי בחוץ במהירות עובד שעשה פירואטות עם העגלה. זינקתי הצידה עד כמה שהכושר שלי בצירוף השקיות מאפשר זאת. על התמרמרותי ענה בצעקות ובחוצפה. בזה אני מודיעה שאצמצם את ביקוריי בסופר הזה למינימום שבמינימום למרות שפה ושם המוצרים שלו יותר זולים מאלה של ה"ביג" באיזור התעשיה של צור יגאל.

alonaski

New member
איפה זה החצי חינם? זה "יד יצחק"? או אחד אחר?

אני מעדיפה את הקניות שלי לעשות במגה שבקצה כפר סבא, ואצלנו בשופרסל - בגלל נוחות הקירבה. אבל בד"כ חסרים לי מוצרים ספציפים שאני מוצאת אותם במגה...

vagz

New member
חצי חינם זה הסופר בכוכב יאיר אם אני לא טועה

אנימו

New member
הכוונה לסופר בכוכב יאיר לא רחוק מסניף הדואר.

כבר החליף בעלים מספר פעמים. מתחיל ב"קרשנדו" ( קול גבוה , תרועה...)ומסתיים ב"פייניסימו", דהיינו בקול ענות חלושה.....

אנימו

New member
אז טעיתי ועמכם הסליחה. השם הוא "כמעט חינם"

ולא כמו שכתבתי. אבל התיאור והמיקום נכונים

alonaski

New member
כבר לא קוראים לו "בירכת רחל" (או שרה)...

כבר לא זוכרת... בפעמים הבודדות שנכנסתי לקנות בו לא יכולתי לסבול את הצעקות שיש בין הקופאיות לעובדים... כל העניינים ביניהם מתנהלים בקריאות רועשות... זה לא היה לי נעים...

אנימו

New member
אלונה- כבר מזמן לא קוראים לו ככה כי הוחלפו

הבעלים. דרך אגב נדמה לי שהיה מדובר ב..."יעל" על שם אשתו של בעל המקום שאשתו נפטרה. ובאמת לא נעים לשמוע את הצעקות. אבל זו צרה שמוכרת גם בסופר ביג במצפה ספיר, אבל בעצמה פחותה.... לא פעם ולא פעמיים בקשתי מהקופאיות שתתרכזנה בחשבון במקום בשיחות עם החברות בעמדה הקרובה.....כי אני עלולה למצוא, בעקיפין, את התוצאות של השיחה בחשבון שלי....

alonaski

New member
וואללה.. בירכת יעל!... נכון...

בעבר גרתי במושב בצפון השרון והיה לא רחוק מאתנו גן סופרמרקט משפחתי כזה. וגם - אותה תופעה בדיוק - הקופאיות מסתחבקות ומנהלות שיחות אישיות ביניהן ועם הלקוחות... אני מוצאת שזה מאוד לא נעים הסיטואציה הזאת. מעדיפה לקנות בסופרמרקטים גדולים שעובדים כמו מפעל ולא ב"סחבקיות"...
יותר רגוע לי ויותר נעים... מה לעשות - כשאני יוצאת לקניות אני צריכה את הריכוז שלי כי אם אני לא מרוכזת כמו שצריך, אני שוכחת לקנות דברים מהרשימה ואז צריכה לחזור שוב...
ברעש וקולניות - קשה לעשות קניות כמו שצריך...

toshav1

New member
סופרים אזוריים

הסופר בכוכב יאיר נקרא מחסני כמעט חינם שזוהי רשת ארצית סופר "יד יצחק " נמצא בכפר סבא בפנייה ימינה אחרי נוה-ימין מאחורי "זול פה" יד יצחק הינו בגודל של קוסמוס אולם יש כמובן לחץ בשעות מסוימות בגלל כמות הלקוחות

למעלה