עצומה נגד דיבוב סדרות אנימה

hi shiro

New member
עצומה נגד דיבוב סדרות אנימה

ערוץ הילדים עומד לתרגם, לדובב ולצנזר בצורה נוראית ואף משפילה את הסדרות היפניות (האנימות) שאנו כל כך אוהבים. אנחנו, ארגון היאקוזה החלטנו לקחת את הנושא בידיים ולנסות לשנות את התוכניות של ערוץ הילדים ל-2006. אתם, חובבי אנימות או אנשים שאכפת להם יכולים לעזור לשנות!!!!!! יש למלא את הפרטים הבאים ולשלוח לכתובת שתוצג! את החתימות נאסוף ונרכז ולאחר מכן נשלח לערוץ הילדים. אז תישלחו ותפיצו את העצומה הזו לכולם ואף הדפיסו אותה תחתימו סקרו ולשחו במייל! כי כל שם ושם יכול רק יותר לעזור לנו להשיג את מטרתינו המשותפת! תודה מראש ארגון היאקוזה וכל אדם שמתנגד לדיבוב. יש למלא שם: שם משפחה (לא חובה): איזור מגורים (ניתן לתת תיאור כללי כמו מרכז וצפון): גיל: יש לשלוח למייל [email protected] תחת הכותרת "עצומה" למידע ופרטים יש לשלוח מייל לאותה הכתובת עם הכותרת מידע ואז את השאלה בתודה ארגון היאקוזה.

תראה

אני חושב שאתם טועים בכל הגישה הזאת בכלל, לדעתי אתם צריכים להגיד תודה לערוץ 6 שהוא בכלל משדר את התוכניות האלה... אם זה לא טוב בערוץ 6 תמיד אפשר להוריד...

segev1989

New member
מסכים איתך בכל מילה צריך להגיד להם

תודה מה ניראה לכם שהם רוצים לצזנר עד לרמות של טימטום זה איזה כמה חבר'ה בן 80 שמחליטים שאי אפשר להגיד חוברת פורנו וצריך להגיד חוברת מצויירת. הם שוברים את הראש בשביל שזה יתאים וכל מיני דברים כאלה אני כה חושב שצריך לצאת אבהל לא נגד ערוץ הילדים אלה על מי שמצנזר אותם כל הזמן עד שהם מגיעים לרמות של ילדים בני שש .

gokussj2

New member
לא יודע....

אומנם הסדרות יוצאות מפגרות אבל בכל זאת הם צריכים להתאים את זה לצופים שזה הרוב ילדים קטנים , אין ברירה , לא התפקיד שלנו ושלכם להחליט על זה

המממ...

דבר ראשון- כן, גם אני מעדיפה אנימות ביפנית, ובגלל זה אני מורידה פרקים ולא צופה בסדרות בערוץ-הילדים, גם אתם יכולים לעשות אותו דבר אם זה כ"כ מעיק עלייכם. אבל! אני חייבת לציין... אני מאוד מעריכה את ערוץ-הילדים על ההשקעה והרצון להביא סדרות טובות יותר. ותאמין לי, הם עובדים מאוד קשה כדי לנסות לרצות את כולם. מאוד-מאוד קשה. כך שגם אם יש צינזורים, ושינוי שמות, והדיבוב יוצא לא-מי-יודע-מה [גם כי השפה העברית פחות מתאימה לאנימות משפת המקור P:], אני חושבת שאין צורך בעצומה כזאת. הרבה יותר קל לתרגם סדרה מאשר לדובב אותה, אז אם הם בחרו לדובב, יש להם סיבה מספיק טובה כדי שעצומה כמו שלכם לא תשנה דבר. יום טוב :}

harar8

New member
../images/Emo45.gif

אני משנה את דעתי

למעלה