עצירות - דחוף

anabel

New member
עצירות - דחוף

איזה מאכלים אסורים שיש עצירות אני משתמשת בלקסעדין בעבר עזר לי היום זה כבר לא משפיע הלקסעדין אני לוקחת 3 כדורים וכלום תודה המיואשת

עזרה ראשונה

שלום לך אסור לאכול קמח לבן ,אורז לבן, בננות, אפרסמון, קקאו, שוקולד, סברס. מומלץ לשתות לפחות 12 כוסות שתיה ביום. לאכול מזון עם סיבים כמו לחם מלא, קטניות, ירקות ופירות וכו`. להכין לפתן משזיפים מיובשים ולשתות כוס לפני השינה + לאוכל 2 שזיפים לבריאות ליאורה חוברה

רוקח

New member
פתרון לעצירות

מנסיון עם לקוחןת רבים .המרשם לעצירות: יש לאכול ארוחות סדירות. לשתות הרבה מים . תזונה כמו שענתה ליאורה. התעמלות כל יום כמה דקות .או הליכה בערב 40 דקות. לאכול הרבה פרות . לא מומלץ לקחת תרופות כמו לקסעדין לקסטיב עלי סנה. לקסטיב קומפאונד וכו. אגב יש תכשיר עדין וטיבעי חדש בבתי מרקחת ריבת פירות בשם ר ו ק ן . לא רע מומלץ לנסות .

רוקח

New member
פתרון לעצירות

מנסיון עם לקוחןת רבים .המרשם לעצירות: יש לאכול ארוחות סדירות. לשתות הרבה מים . תזונה כמו שענתה ליאורה. התעמלות כל יום כמה דקות .או הליכה בערב 40 דקות. לאכול הרבה פרות . לא מומלץ לקחת תרופות כמו לקסעדין לקסטיב עלי סנה. לקסטיב קומפאונד וכו. אגב יש תכשיר עדין וטיבעי חדש בבתי מרקחת ריבת פירות בשם ר ו ק ן . לא רע מומלץ לנסות .

למעלה