עצתכם חשובה - כפר גבירול -

shmulik1235

New member
עצתכם חשובה - כפר גבירול -

שלום לכם, אשמח לדעת איך כפר גבירול כיום? אנו מעוניינים לקנות בית קרקע בכפר גבירול. איך האוכלוסיה? איך מערכת החינוך? איך התחבורה וכן הגישה (כבישים)? ומה התוכניות לכפר גבירול בשנים הקרובות? שנה טובה

lior02010201

New member
שלום שמוליק, אני כפר גבירלוניק.

כפר גבירול זו שכונה עם פנים רבות, יש איזורים שיותר נעים לחיות בהן וכאלה שפחות. בית קרקע - כפי שאתה רוצה, זה כבר סימן טוב לחלק בריא יותר בכפר. הכפר מקנה קרבה לעיר מצד אחד, ומצד שני שקט. מאוד שקט בכפר. מלבד זאת יש מכולת במרכז הכפר, קרובה מאוד להכל, הליכה מכל מקום לכל מקום. חנות מתנות קטנה, פיצריה קטנה...במרחק הליכה קצרה מגיעים לספורטק החדשחדשחדש...שיש בו המון אופציות, ופתוחות לקהל הרחב. בכניסה לכפר ישנה בנייה אינטנסטיבית של עורק כבישי גדול היחבר בין כפר הנגיד לביל"ו, והכפר לצד הכביש - אפשרות התניידות מהירה יותר לכל מקום. בכפר עצמו ישנו בית ספר יסודי, ביה"ס החדשני הקהילתי ע"ש מנחם בגין, (אני בוגר מחזור א' שלו:) יש גאווה....) אווירה טובה, יחס אישי. בית ספר קטן. אוטובוסים מידי 15-20 דק' יוצאים מהכפר לעיר ואפילו יותר אוטובוסים מעיר לצומת הכפר. אם תרצה עוד אינפורמציה תוכל לתפוס אותי בטלפון 0525113169, אם תפרט על המקום עליו אתם בונים אוכל לתת לך יותר מידע. בברכת החלטה נבונה ושנה טובה, מיתר.

shmulik1235

New member
שאלות נוספות

אנו בודקים אופציית קניית בית קרקע בכפר גבירול החדשה (שכונת הוילות), האם יש בשכונה ילדים? חיי חברה? מה כמות התושבים בכפר גבירול? ומה צפי הבנייה בכפר? היכן השכונה של קציני הצבא אמורה להבנות? גל הפריצות,אלימות- האם שי משהו מעניין שעלי לדעת לפני קניה? תודה רבה. שמוליק

389 היחיד

New member
יש פשע

נכון יש אזורים יפים ומטופחים בכפר אבל אסור להתעלם מהאיזור הותיק של הכפר שם יש פשע וסמים.אני אמנם לא תושב השכונה אך לצערי עריית רחובות וכל מי שאמון על הנושא החברתי בשכונה לא שמים מספיק דגש על זה וקרית משה בעדיפות כרגע דבר העלול רק לדרדר את המצב.יש הרבה בני נוער מכל הסוגים בשכונה שהדרדרו לפשע ולסמים.ישנם גם בוגרים שהסתבכו בפלילים ניידות בילוש מסתובבות הרבה באיזור זה של השכונה.

למעט שכונת הוילות למטה בשכונה

כפר גבירול הינו מקום מוזח,מלוכלך עם אוכלסיה במצב סוציואקונומי ירוד וזה מקרין. מס' חברים שלי המתגוררים בשכונת הוילות,טוענים למכת פריצות לבתיהם ולמכוניתיהם על בסיס קבוע. לא מוצא שום דבר חיובי בכפר גבירול,אםן באפשרותכם להתגורר באזור אחר ברחובות,עשו זאת. אם באפשרותכם שלא להתגורר ברחובות בכלל,עשו זאת. רחובות=העיר שלא מתפתחת שנים,תשתית גרועה,ארנונה גבוהה,עירייה לא מתפקדת ומושחתת. מע רע בראשון לציון,נס ציונה או מזכרת בתיה?? שנה טובה וגמר חתימה טובה.

יאצפן

New member
מיתחם כפרגבירול

ראשית אומר לך כך, האדמות שהיו פרדסים,והיו שיכות למישפחה מסויימת בעיר, שכרגע כל מה שנגיד, יש שם הכל!!!!!!!! מיגרשי משחקים ספורטק, ממש אוצר, מיסים, אני לא יודע, אבל כדאי לך לפנות ללישכת ראש העיר, ולקבל שם הרבה יותר פרטים, כללים ופרטיים.כי בשכונת חבצלת למשל לא כאדי לך לבוא לגור, כי אין לה אבא ואמא. רק שתבין,

למעלה