עקשנות הבדלנות ומודעות

david999

New member
עקשנות הבדלנות ומודעות

שלום לכולם . היו היתה לה תודעה , שירדה כעולם גדוש , של מרחבי מודעות . במרחבי המודעות היו חלקי מודעות שנעו בין המרחבים השונים , ואף שאלו מהמרחבים בהם היו נתונים פיסות של מודעות , וכך צמחו להם מודעויות צמחוניות . היו בין חלקי המודעות שנעו בין המרחבים, אף כאלה שליקטו לתוכם חלקי מודעות ממרחבים שונים , ואף צדו להם חלקי מודעות ניידים אחירים , יש שהתמידו בנדודם ויש שנשארו בטריטוריה אחת של מודעות . היו מרחבי מודעות שהם חלק מאותה ירידה של התודעה , והם היו שוטפים את כל המרחבים וגודשים אותם במודעיות של התודעה . כך ההבדל בין המודעויות השונות סידר מחזוריות של יחסי גומלין בין המרחבים שבהם נראו יותר מחלקי המודעות הצומחים והנודדים לבין מרחבי המודעות היורדים ושוטפים , וכך נוצר אי של מודעות בתוך מרחבי התודעה , ובו צמחו ליקטו נדדו ושטפו המודעויות השונות . נוצרו איזונים שונים בין המודעויות על האי , וכך לבסוף היתה מודעות אחת מאוזנת , שהכילה מודעות יורדת צומחת שוטפת מלקטת ונודדת בהרמוניה, אשר ראתה את כל מרחב המודעות , ואף החלה לעצב ולאזן את המרחבים את חלקי המודעות , ולבסוף גם הביטה בתודעה אשר יצרה אותה , והיתה למודעות זו רצון אז לחבור לתודעה , אז התודעה חיפשה , למי מכל תושבי האי, אפשר להעניק את תובנותי ולבנות את ביתי על האי . וכך בניית ביתה על האי החלה , היא לימדה את המודעות את תבניתה שהיא בצלם ודמות התודעה , ואף נתנה לה מפה של תמונתה , כיצד בין המודעות והמרחבים השונים להיות תמיד מחוברת אליה , (מתן תורה הר סיני- יעקב התורה), ואף הראתה כיצד מתחברים כל המודעויות והמרחבים הפועלים בין המקומות והזמנים שנוצרו מההבדלים בין המודעויות השונות ומרחביהם השונים ,וכיצד לשמור להרחיב ולקשור את כל המודעויות ומרחביהם לביתה על האי . (מתן תורה שני באוהל מועד - ישראל נביאים ) ולבסוף הראתה לה היכן מסתיימת לה כל עת , בזמן ובמרחבים פבעילויות השונות , (מתן תורה השלישי בערבות מואב -ישורון כתובים ) ואתה נותר לה רק להקים את ביתה על האי . וכך החל כיבוש הארץ בא``י (ארץ ישראל), תחת הנהגת יחסיות המודעות לעבר העולם - ההיסטוריה , ונשארה רק דרך הלב בבנין הבית על הא``י . האם מעבר לזמן ולמרחב אתם מבינים . דוד

necrlord

New member
שלום! לכולם לקרוא!!

זוכרים את ovrelord אני מכיר אותו הוא אמר לי לבוא לראות את הפרום הזה והוא צדק אתם מאוד מוזרים הנה תראו יש כאן מישהוא בן 16 שראה את המעשים של המגיה ועכשיו רוצה ללמוד את זה אז יש לי שאלה לכולם למה אתם בכלל לומדים את זה? זה לא יעזור לכם ותראו אתם משפיעים על עוד אתם באמת חושבים שאם תגידו לאיש אני רואה רוחות והילה הוא יאמין אתם נותנים לאנשים לחשוב שיש לו כוחות על או מה שזה לא היה ואם תראו אין הבדלים בין מגיה שחורה ללבנה אתם מדברים על אותו נושא מי בכלל הבנדאם המזוהם שבא לארץ ולימד אותכם את זה? שלום אהבה וכל זה איך שהוא אמר לי אתם גם מסתולים כאלה שלוקחים סמים או שותים ואתם לא יודעים מה אתם מדברים אני חושב שאתם צריכים פשוט טיפול זה לא כואב זה רופא שבוחן אם יש לאיש בעיות נפשיות וכו אז רציני תשכלו טיפול.

morning_star

New member
לנופר וצילה

שלום לכן! את דעתי בנידון (אנשים מעין זה) כבר כתבתי במכתבים אחרים וכמו שאמרתי - איני מתכוון יותר לענות לשכאלה. עצתי היא, שתעשו את אותו הדבר. ד``א, השם NECRLORD, דומה מאוד ל- OVERLORD וכמו כן סגנון הכתיבה וטעויות הכתיב הרבות מזכירות את סגנון כתיבתו של OVERLORD ולכן לא אתפלא אם לורד זה ולורד זה הינם אותו אדם, שהחליט להציק לנו באופן שיטתי בהאשמות שווא פרועות ומשתלחות, המעידות על אדם שלא מרבה להשתמש באותם כלי נפלא בשם ``שכל``, דבר המאפיין אנשים לא בוגרים בנפשם (בודאי מדובר בילדון בן 14, כך שהעוול כנראה יתוקן בעוד מספר שנים). שלכם MS

Rasta

New member
אנשים צוחקים מהלא מובן זה בסדר! אבל אתה.......

אני מבין למה את צוחק אנשים צוחקים מדברים שהם לא מבינים במיוחד אנשים שלא התבגרו נפשית ורוחנית. אבל אתה משהו מיוחד, אתה רוצה להראות לכולם שאתה צוחק עליהים דבר כזה עוד לא ראיתי מילא אם היית רואה את מה שרשום פה ומצחקק בליבך אבל אתה חייב לרשום ולבזות דברים מוכחים. ברצוני להוכיח לך כמה שאתה טועה. ציינת שאין הילות הילה בצבע אדום, כתום מסמלת רגשות אהבה חזקים, קראתי את זה בספר שדן רק בהילות ובלי קשר לספר הזה גלשתי באינטרנט והורדתי תצלום של הילות שצולמו בעזרת מצלמה מיוחדת שנמכרת ב 50,000 שח ובצילום נראה זוג מתנשק והילתו משתנה! ושוב אני מזכיר לך הספר שקראתי לא קשור כלל וכלל לאתר ולתמונה שהורדתי.... (התמונה מצורפת) אם אתה עדיין לא מאמין או לפחות מפקפק בעצמך קצת סימן זאתה כבר בבעיה קשה האגו שלך השתלט עליך!!! תודה ONE LOVE

למעלה