ערבולק

MaddyD

New member
ערבולק

יש לי שני גוונים מאוד חמודים - ירוק בקבוק של טופ ביוטי וצהוב בולט של שיק שניהם כהים מידי לטעמי ואני לא ממש יודעת למה קניתי אותם אתמול חשבתי בלילה אולי להבהיר אותם חיפשתי רבות חומר על הנושא כולל הבלוג של הבחורה המערבלקת הראשית, אבל איפה ואיך עושים את זה בארץ? שני הבקבוקים שיש לי מלאים כמעט לחלוטין כך שלא אוכל לשפוך לתוכם יש לק בהיר של רבלון שימרי כזה, חשבתי אולי למזוג לתוכו, אבל את הכדורונים הקטנים אין לי וגם אין לי מושג מאיפה להשיג.. יש לכן רעיון? אולי לקנות לק לבן ולשפוך חצי ממנו לאסלה או משהו? או שאתן יודעות איפה אפשר לקנות בקבוקים? אודה לכן המון דנה

ענבל30

New member
ערבולקים על רגל אחת

כי אני חייבת ללכת להביא את יורשת העצר מבית הספר... אישית אני ממש חורנית בכל מה שקשור לערבולקים - אם יש לי בקבוק מלא ואני רוצה לערבב בו, אני שופכת חלק ממנו לפח האשפה (לתוך מפית נייר או משהו, שלא ילכלך, ורצוי לסגור בשקית נפרדת כי הריח מפריע לבת שלי). אם הלקים סמיכים, אני מוסיפה 2-4 טיפות מדלל. שופכת בזהירות מבקבוק לבקבוק, בלי משפכים וערכות ערבוב של מעבדות
אני לא משתמשת בכדורים - כי לא מצאתי, ואכן חלק מהערבולקים נוטים להתגבש מעט בתחתית. אם מדלל לא עוזר (וכבר קרה לי) - הולך לפח. אז הלך ערבולק אחד, אני לא לוקחת יותר מדי קשה... כדי להבהיר לק כהה רצוי לעבוד הפוך: לקחת לק לבן (רצוי מאוד שיהיה כמה שיותר אטום, לא מהגוונים השקופים) ולהוסיף לו כמה טיפות מהגוון הכהה. אם עובדים הפוך, אפשר להוסיף 3/4 בקבוק לבן לרבע בקבוק כהה ובקושי לראות שינוי. זה אגב משהו שלמדתי עוד מימי לימודי האומנות בתיכון: תמיד לערבב את הכהה לתוך הבהיר. לא ראיתי בשום חנות בקבוקי לק ריקים. אולי אפשר להשיג ברשת איפשהו, אבל לי זה לא רלוונטי כרגע. בכל מקרה - אני לרוב מערבבת לקים בבקבוק שלהם, ולא שופכת לבקבוק חדש. לוקחת צבע אחד ומוסיפה לו צבע אחר כדי לשנות את הגוון, תמיד באותו הבקבוק. (ואגב, אם יש בבקבוק כבר את הכדורים - הרווחתי). חשוב לערבב ולשקשק את הבקבוק היטב אחרי הערבוב, אפשר גם להשתמש בקיסם ארוך, אבל להביא בחשבון שכשהלק פתוח יותר מדי זמן הוא מתייבש ומסמיך (וחבל) וזה במילא קורה בתהליך הערבוב... אז להזהר עם זה... חייבת לרוץ...

MaddyD

New member
וואו המון תודה

כל כך עזרת לי, החכמתי המון בעיקר בנוגע להבהרת לקים, זה כל כך הגיוני מה שאת אומרת ומעולם לא חשבתי על זה, אני הייתי מנסה בטח הפוך ויוצאת מופסדת גם לגבי הבקבוקים ברשת - חיפשתי באיביי ומצאתי מוכר מהרצליה! שלחתי לו הודעה שיגיד לי כמה משלוח בתוך הארץ.. בכל מקרה המון תודה.. יש לך רעיון בכל זאת איפה אפשר לחפש את הכדוריות? ובמקרה שאני רוצה לעשות ערבולק - את אומרת לקנות לבן (יש לך המלצה לאחד מאוד זול וטוב? אפילו סטייל ביוטי קייר וואו וכאלה..) - לאחר התהליך את אומרת אוטומטית להוסיף מדלל? ושוב תודה.. ממש ממש עזרת לי

ענבל30

New member
כדוריות - לברר בחנויות ספורט/מחנאות

זה משהו שזכור לי במעורפל מקריאה בבלוג של ד"ר פרנקנפוליש. ל-WOW יש לק לבן אטום זול וטוב. לא הייתי מוסיפה מדלל אוטומטית, רק אם יש צורך...

the nail

New member
אם אתן מחפשות בקבוקי לק ריקים..

לתל אביביות שביננו יש בדיזנגוף סנטר שתי חנויות שעוסקות בטיפוח הציפורניים(שמומלץ לבקר בלי קשר..) אחת היא ממש מוקדשת כולה לנושא, היא חביבה מאוד ולמי שמחפשת מוצרים ישראליים(למיטב זכרוני יש שם לקים של זית לדוגמה),היא נמצאת בקומה ה2 ממש קרוב לפיצה עגבנייה, השנייה היא לאיפור וטיפוח בכללי אבל עם דגש על הקטע של הציפורניים ושם ראיתי בקבוקי לק ריקים ולמי שמחפשת כלים כאלה זאת חנות מצויינת

MaddyD

New member
קודם כל תודה רבה רבה

אני באמת חייבת לקפוץ לסנטר בלי קשר ואבדוק את הנושאים לעומק תוכלי להגיד איפה החנות השניה שתיארת?

the nail

New member
אה אוייש נכון שכחתי!

אז בבקשה והיא נקראית המרכז לקוסמטיקה או משהו בסגנון ונמצאת בין ההוצאה לפועל וממלכת השייקים למרכז קוסמטיקה שנקרא "הברבור", מול ד"ר גב

למעלה