ערביי ישראל

vansivar

New member
ערביי ישראל

אני לא מקנה בהם. הייתי במיעוט שנים רבות בחיי. לאנשים גאים קשה לחיות תחת שליטת עם שהם רואים אותו כנחות. הם חייבים לנסות לכפר על זה שנשארו כאן בארבעים ושמונה וחיים לא רע, עדיף ללכת עם מנהיגיהם לסידורים מתחת לשולחן ולתת להם לנבוח. יש לנו אוייבים יהודים יותר מסוכנים מהם, מוסרים, מלשינים, בוגדים כיד המלך.

חתולללה

New member
יש אוייבים יותר מסוכנים מהערבים

אלה הם השמאלנים הבוגדים שאוהבים ערבים יותר מאשר את עצמם ואת העם היהודי. זאת באמת תופעה מאוד מסוכנת

מיקיטל

New member
יהודים לא אויבים של יהודים נקודה.

אנשים כמוך שאומרים על בני אותו עם אויבים וכ"ו הם אנשים מסוכנים. אני תומך ישראל ביתנו אבל לעולם לא אומר על בני עמי שהם אויבים מוסרים מלשנים בוגדים וכו" . אני הייתי קורא להם אנשים טועים שאינם רואים בברור את מה שאנחנו רואים זהו פשוט ולעניין. יהודי צריך לאהוב כל יהודי באשר הוא .

חתולללה

New member
הם אוהבים ערבים יותר מאשר את עצמם

אם תדבר אם שמאלני אתה תריאה איזה שנאה הוא יראה כלפיך ואיך הוא ישר יתחיל להגן על הערבים

גם אם את צודקת, אסור בשום פנים להחזיר שנאה

זה נכון שבדרך כלל השמאל הוא זה שעשה את מעשי השנאה הנוראים ביותר. השיא היה בתקופת הסזון וברצח ההמוני באלטלנה. התגובה של הימין תמיד הייתה להבליג כדי למנוע מלחמת אחים, זהו הקו שדבק בו מנחם בגין ז"ל. ככלל, תמיד השמאל אוהב לדבר על פלורליזם וחופש הביטוי, ובפועל הוא מתכוון רק לדעות שהוא אוהב לשמוע. אבל לשנוא מותר רק את מי שבאמת ברור שהוא רוצה את רעת העם היהודי, ואין (כמעט) שמאלנים כאלה.

למעלה