ערב טוב אנשים...

ערב טוב אנשים...

מה קורה? יש חדש? נושא חדש....משהו...? אתם ממש עוברים מהר .....דף ביום...!! אני נמצאת גם בפורומים אחרים ואחד מהם כבר למעלה מחודש וזה אותו דף...ממש יבשים שם!

little cooki

New member
אנשים שמעתם

שתפסו חוליית מחשבלים שניסתה לפוצץ את מגדלי עזריאלי?

אוי בחייך זה ישן נושן

רוצה משהו יותר מעניין! אז תדברי על זה שלא נותנים לישראל להיות חברה בקואלציה! באסה...

little cooki

New member
אתה יודע למה לא מצרפים אותנו?

בוא אני יגיד לך למה כי הם לא רוצים שאנחנו ניכנס למלחמה עם כל המצב העדין הזה פה לא רוטצים שאנחנו ניכנס למלחמה עם העמים הערבים סביבנו ותאמין לי הם רוצים מלחמה ככמו שהם רוצים את כל ישראל. וגםפ את הפלשתינאים הם לא מצפרים.

ברצינות?!

דייייי ולרגע חשבתי שזה בגלל משהו אחר! אני יודע למה פשוט אמרתי לה את זה שתדון על משהו יותר מענין אל תלמדי אותי דברים שידעתי כבר!

אנשים.... יש לי "בעיה"?!

מה זה קואליציה??! (ואל תצחקו עליי...אני קוראת עיתונים כל יום אבל אני לא כל כך קראתי בשבוע הזה והיה את הנושא של הקואליציה אז אני לא ממש יודעת מה זה....עזרו לי כדי שאני יוכל להבין על מה אתם מדברים פה(או בכלל!!)

אני יסביר

שיש נושא מדבור כאילו שני צדדים אז הצד שאת נמצא בו זה הקואלציה והצד השני זה האופזציה טוב טוב ניתן הסבר יותר טוב את ועוד כמה אנשים נלחמים כנגד מישהו טוב? אז כולכם זה הקואלציה הגוף הפועל השולט ככה זה בכנסת ובבית מחוקקים והגוף שלא שולט זה האופוזציה והוא נלחם בקואלציה עכשיו במצב מלחמה נוצרים גושים עכשיו כל גוש יסתכל על עצמו כקואלציה והשני כאפוזציה אבל בדרך כלל האמשים הכוונה הרעים הם אופזציה והטובים הם קואלציה יש מבין? שלך תומר איש הלילה

BLUE SPOT

New member
אנחנו המדינה היחידה בעולם שהיא...

נייטרלית בנושא. בושה.

אני אישית

לא שמעתי...מה קרה? פרט קצת יותר? ואם יש בזה דילמה כלשהיא הצג את התשובה והבחירה שלך...

Kgt1

New member
עד כמה שהבנתי מדובר בזוג מחבלים

שלפי החשד שקל לפוצץ בעזריאלי... בכל מקרה מחבלים לפי דעתי דינם צריך להיות דין מוות. הרי זה מה שהם רוצים להשיג לא? להיות שהידים... אז אני מציע להם עיסקת חבילה: אני אהרוג אותם והם יהפכו לשהידים... וברצינות מעניין אותי לשמוע מה דעת הפורום בנושא גזר דין מוות למחבלים...

little cooki

New member
אממממ....

גזר דין מות לא. אבל את העונש הכי חמוד שיש לנו במדינה בהחלט כן

Kgt1

New member
אני מאוד מקווה שהתכוונת לחמור...

ואני מחכה שכולם יביאו דעה בנושא

liran_sh

New member
כן, עונש מוות

הוא העונש החמור ביותר, אך במקרה כזה הוא לא יכול להינתן. עד כמה שידוע לי הוא יכול להינתן רק במקרים הבאים: בבית דין צבאי במקרים מסויימים במקרים של בגידה במדינה או פגיעה רצינית בבטחון המדינה במקרים של פשעים נגד העם היהודי (כמו עם אייכמן) אם משהו יכול לתקן אותי, אודה לו מאוד __ לירן 17__

BLUE SPOT

New member
לא מדויק. עונש מוות יכול להינתן...

רק במקרים הבאים: א. בגידה במדינה בעת מלחמה וירת שטחים בעת מלחמה. ב. על פי חוק "עשיית דין בנאצים ועוזריהם"- עונש מוות לנאצים ועוזריהם.. (כמה מקורי). לא ניתן להוציא להורג בבית משפט צבאי. אמנם הייתה פעם פאשלה והוציאו מישהו- אבל זה מעשה א חוקי. לא ניתנה לא הגנה ולא היתנה לא אפשרות לעירעור. זה היה ימים ספורים אחרי הקמת המדינה.

Kgt1

New member
לא נראה לי שבדיוק הבנתם אותי...

אני יודע בדיוק שגזר דין מוות לא חוקי במקרים אלו אבל מעניין אותי לשמוע האם לפי דעתכם הוא צריך להיות חוקי? ואגב פיגוע נראה לי בהחלט מקרה של פגיעה בבטחון המדינה.

ת,אמת.. יש בי כל כך הרבה שנאה!!

ואני חושבת שככה עוד הרבה....או שלא... אבל במקור?! אני חושבת שגזר דין מוות זה טוב מדיי בשבילהם! כאילו, אני חושבת שהרבה אולי לא יסכימו איתי והדבר הראשון שיעלה להם בראש אחרי שהם שומעים על פיגוע או משהו בנוסח הזה הוא להרוג אותם! אבל תחשבו שזה בעצם לא ממש מפריע להם...זה לא הקטע של זה שיש להם משהו בחיים או משפחה או אהבה או כל משהו אחר שאותנו לימדו לאהוב ולהעריך...אני חושבת שהגזר דין צריך להיות יותר "חריף", "עוקצני" או איך שלא יבטאו את זה....אני חושבת על משהו שזה בעצם עינויי...או משהו כזה....כאילו לא לדגדג אותם עד מוות או משהו (
) הכוונה שאולי בעצם לכלוא אותם אצלנו בכלא שמור (מאוד!!) אני חושבת שעצם המחשבה של המשפחה (שאולי לא ממש אכפת לה) אבל בכל זאת כואב לה...כמו שאצלנו יש את החטופים, אני חושבת שבשביל משפחה או אם ואב הידיעה שאתה לא יודע מה עם הילדים שלך קשה הרבה יותר ואני חושבת שעדין מוות...כאילו לא יודעת..זה ממש כמו להיות צמח...לחיות אבל להיות מתים..כזה... לדעת שיש לך בן איפשהו בשבי ובלי לדעת עליו כלום במשך שנים על גביי שנים ולהאחז בשארית התקווה הקטנה שנשארה... מישהו מסכים איתי ?! למרות שעברתי מנושא לנושא....

Kgt1

New member
אני יכול להישבע לך שלהורים הללו יש

כבוד חולני מאוד בלראות את בניהם נהפכים ל"קדושים"... בעוד שבנושא של השבויים שלנו זה בהחלט המצב הכי גרוע שיש. להאמין שיש עוד סיכוי לראות את הבן חי כאשר למעשה הסיכוי הוא אפסי... כואב לי אפילו לכתוב על זה. כאמור ביום ראשון מר אברהם יספר לנו בדיוק על הרגשותיו... אני מבטיח לספר מה היה.

little cooki

New member
וידוע לך ש...

הם עוד מקבלים דמי ביטוח לאומי מהמדינה שלנו אחרי שהבן שלהם מתאבד?

למעלה