ערב טוב ושאלה

tamidb

New member
ערב טוב ושאלה

פתחתי לחברה שלי הרקע: היא עברה לחו"ל עם משפחתה בעקבות בעלה שעובד שם בחברת מחשבים עכשיו יש דיבורים על סיום הפרויקט מה-4 מטבעות הפוטנציאל- מלכת חרבות שהפרויקט יסגר-ירח ב3 חודשים הקרובים-התלוי סיכום- נער המטות מה אתם אומרים אני לא ממש מצליחה להבין מסר ברור תודה תמי

צ ל י ל 8

New member
נראה שהפוטנציאל חיובי

כלומר, כן, הפרוייקט יסגר. 3 החודשים יהוו התנדנדות של בין סגירה להישארות, אבל אין ספק שזה סופו. שיהיה לחברה שלך בהצלחה

blackcat2

New member
לטעמי../images/Emo39.gif

הפריסה מדגישה, בעיני, את העובדה כי הדברים עדין בתהליך הבשלה ולא ניתן בעת הנוכחית לדעת באם הפרויקט יסתיים ב- 3 החודשים הקרובים. הירח בשילוב עם התלוי גורם לי לחוש שיש הרבה עניינים בלתי סגורים במקום העבודה המלווים במתח ובלבול מה שמקשה על הכרעת מועד סיום הפרויקט (התלוי). מלכת החרבות כפוטנציאל מעידה על פתיחות מחשבתית ועל קידום רעיונות מה שיכול בהחלט להשתלב עם המתיחות וסערת הרגשות שבירח. מאד יכול להיות שיש מחשבות על הליכה בכיוונים מעט שונים ועל פיתוח הפרויקט המקצועי מה שעשוי להעיד בעיני על אופציה ליוזמות חדשות ומכאן על אי חזרה לארץ כרגע. בגדול ה- 4 מטבעות בתחילת הפריסה הוא קונטרסט מעניין עם נער המטות כקלף סיכום. האחד מעיד על תקיעות ומקובעות והאחרון מדבר על תנועה, הרפתקנות והתחלות חדשות, מה שניכר בעיני כהולם את מלכת החרבות. אני מבינה כי החברה רוצה לחזור לארץ והעבודה של בעלה מקשה עליה את הצעד. לטעמי כדאי לנסות לפרוס בעוד כחודש כדי לקבל תובנות טובות יותר.

tamidb

New member
תודה על הפרושים

הם עזרו לי לשפוך אור על הקלפים. מה דעתכן אולי נער המטות מעביר מסר של הרפתקנות- הפרויקט יסתיים אבל יש פתח להתחלות חדשות כלומר השינוי לטובה. דרך אגב רציתי להבהיר החברה מאד לא רוצה לחזור לארץ ומקוה שהפרויקט ימשך גם מבחינה כלכלית- השאלה מגיעה מ4 מטבעות היא פוחדת לאבד את מעמדה הכלכלי ואילו התלוי אולי ממליץ לותר לראות את הדברים בצורה שונה לא לקחת את זה יותר מדי קשה מה דעתכן? ושוב תודה

blackcat2

New member
הי../images/Emo9.gif

אני הייתי בטוחה שהיא רוצה לחזור לארץ אבל העיסוק של בעלה מקשה עליה.

blackcat2

New member
../images/Emo140.gifשוב הי

התלוי התיחס לשלושת החודשים הקרובים בכל הנוגע למקום העבודה כך שקלף זה מתאר את ההתנהלות במקום העבודה מבחינת סיום הפרויקט ולא מתיחס לחברה באופן אישי. ככלל חשוב להדגיש כי כל הפריסה סבבה סביב מקום העבודה ולא התיחסה אליה באופן אישי. עכשיו משהבהרת כי החברה רוצה להישאר בחו"ל אני מסוגלת לראות את 4 המטבעות כפי שאת רואה אותו. על כל מקרה נער המטות מדגיש כי התחלה של דרך חדשה עשויה לצמוח בתקופה הקרובה, אולי אפילו מסלול ב' בעבודה של הבעל שתאפשר לחברה להגשים את משאלתה ולהישאר במקום מגוריה הנוכחי. המון הצלחה לחברה ולבעלה.

למעלה