ערב טוב ושלום לכולם

yariv k4school

New member
ערב טוב ושלום לכולם

אם צריכם מעט עזרה או "סתם" משעמם אז .... קדימה זירקו הערה

yariv k4school

New member
מקסים....

יש רק שתי בעיות.... 1. כולם מציעים וכשמגיעים לביצוע בורחים. 2. יש לקחת בחשבון ששינוי עיצוב גורר שינוי כל הדפים וזאת למרות השימוש בדפי סטייל (עדיין יש הרבה מה לעשות) אני יכול להתחיל אבל לא יהיה לי זמן לסיים
א ב ל . . . . אם תרצה לעזור ולקחת חלק גם בעבודה השחורה של העידכון אשמח להעביר את שמך לרונן ואני בטוח כי כבר מחר תוכל להיצטרף לצוות האתר. אנא שלח לי דרך אחד מטפסי התגובות באתר פרטים מלאים הכוללים טלפון ואם אתה רציני אז אני אתקשר וכבר נחשוב מה אפשר לעשות... (מעניין אם זו תהיה בריחה נוספת
) ביי ביי בינתיים

yariv k4school

New member
אפשר... אבל (אבל קטן...)

לא נוכל לתת אחריות לאדם שלא דיברנו איתו ולו פעם אחת.... אני בטוח שאתה מבין את נהלים אלו. לעזרה מיזדמנת אין בעיה כמובן אבל לא בכדי להתחיל עבודת עיצוב ו/או היצתרפות לצוות ההנהלה. האם זה כל כך עקרוני מבחינתך לשמור על עילום פרטים מינימלי ??? אני יכול להבין שבצ´אט או בפורום אין להעביר פרטים אבל לא בעבודה מול אדם מוכר ואמין כמוני
ברצינות... אני לא רואה דרך אחרת רצינית... אבל אולי יש לך רעיון ??? בכל מיקרה אם אתה רוצה אפשר כרגע לדבר בצ´אט שלנו

yariv k4school

New member
אז ... ../images/Emo13.gif אני צריך להבין שגם אתה

מחפש חומר מוכן שיגיע אלייך ??? תנו לנו מעטא זמן ונכניס לכאן חומר (אבל זיכרו שכולם רוצים עזרה וכמעט אף אחד לא רוצה לעזור) כולנו תיקווה שאנו נוכל לספק את העזרה יריב

למעלה