ערב טוב ,חדשה בפורום

מצב
הנושא נעול.
ערב טוב ,חדשה בפורום

ערב טוב ,חדשה בפורום
בס"ד אמא ל4 מחוננים ב"ה ,יש לי בעיה עם הבן הבכור כמעט בן 10 הוא סובל בבית הספר מהרבה הצקות של ילדים{יש לו גם הרבה חברים} כל הנסיונות לדבר עם המורה ההורים של ,לא ממש הועילו לאורך זמן אני מנסה לעבוד איתו שא"א לשנות את האחר ,רק לנסות להתעלם מהם ואז אולי יפסיקו ההצקות ,רק שגם הכיון הזה לא ממש הצליח אשמח לקבל עיצות מהורים שנתקלו בבעיה , תודה

בדיוק כתבתי על זה רשומה

ערב טוב ,חדשה בפורום
בס"ד אמא ל4 מחוננים ב"ה ,יש לי בעיה עם הבן הבכור כמעט בן 10 הוא סובל בבית הספר מהרבה הצקות של ילדים{יש לו גם הרבה חברים} כל הנסיונות לדבר עם המורה ההורים של ,לא ממש הועילו לאורך זמן אני מנסה לעבוד איתו שא"א לשנות את האחר ,רק לנסות להתעלם מהם ואז אולי יפסיקו ההצקות ,רק שגם הכיון הזה לא ממש הצליח אשמח לקבל עיצות מהורים שנתקלו בבעיה , תודה
בדיוק כתבתי על זה רשומה
כאן. מה ז"א "לא הועילו"? במה מתבטאות ההצקות? הצקות ממש או שהם סתם לא רוצים להיות חברים שלו?

בוקר טוב נועה ,

בדיוק כתבתי על זה רשומה
כאן. מה ז"א "לא הועילו"? במה מתבטאות ההצקות? הצקות ממש או שהם סתם לא רוצים להיות חברים שלו?
בוקר טוב נועה ,
בס"ד אכן קראתי את מה שכתבת ,וזה מה שאני כל הזמן אומרת לו להתעלם ,אבל קשה לו . יש לו הרבה חברים ,וגם הרבה מציקים לדוג':השבוע הוא סיפר שבטעות הוא הפיל לילד "הראשי "שמציק לו ,את בקבוק המים ,והוא לא הרים לו ,הילד אמר לו שיחכה בכל יום למכות ממנו על זה , וזו דוג' קטנה , אז דיברנו עם המורה והיא דיברה עם הילדים המציקים וען הוריהם ,אז זה משתנה לתקופה ואז הם משתכללים ,מציקים בדרך מבית ספר ,או ביום שהמורה לא נמצאת . חסרים לי כלים לעזור לו ,וזה אני אשמח אם משהו \י במצב דומה יוכלו לתת לי רעיונות תודה ושבת שלום

ציפי ג

New member
הדרך היחידה שאני מצאתי

בוקר טוב נועה ,
בס"ד אכן קראתי את מה שכתבת ,וזה מה שאני כל הזמן אומרת לו להתעלם ,אבל קשה לו . יש לו הרבה חברים ,וגם הרבה מציקים לדוג':השבוע הוא סיפר שבטעות הוא הפיל לילד "הראשי "שמציק לו ,את בקבוק המים ,והוא לא הרים לו ,הילד אמר לו שיחכה בכל יום למכות ממנו על זה , וזו דוג' קטנה , אז דיברנו עם המורה והיא דיברה עם הילדים המציקים וען הוריהם ,אז זה משתנה לתקופה ואז הם משתכללים ,מציקים בדרך מבית ספר ,או ביום שהמורה לא נמצאת . חסרים לי כלים לעזור לו ,וזה אני אשמח אם משהו \י במצב דומה יוכלו לתת לי רעיונות תודה ושבת שלום
הדרך היחידה שאני מצאתי
היא לחזק את הילד שלך, להפעיל אותו עם החברים שלו, ללמד אותו להתעלם. זה קשה.

להפוך את השולחן

בוקר טוב נועה ,
להפוך את השולחן
לא יתכן שבי"ס יאפשר גילויי אלימות כלפי הילד שלך. אם זה קורה מחוץ לבי"ס, דברו אתם עם ההורים ותבהירו להם שזה לא יסתיים בטוב.

ילד מושך אש

תודה ,שבת שלום
ילד מושך אש
מתוך נסיוני האישי עם בני, ומתוך התבוננות בהתנהגותם של ילדים אחרים, למדתי שילדים מציקים בעיקר כלפי מי ש"מושכים אש", והכוונה לילדים שבהתנהגותם מצליחים לעורר את האלימות כלפיהם. אצלנו הילד היה מעיר הערות חכמולוגיות, בוכה בקלות בעקבות כל הצקה, מצליח לסבך עצמו בכל מיני מצבים שאינם קשורים אליו ישירות (הגן על ילדים אחרים שהיו מעורבים במריבות) וכו. הוא משך אליו אש תמידית, וכל נסיונותנו מול בי"ס, הורים וכו לא הועילו. הדרך היחידה היתה לעבוד עם ילדנו שלנו, לחזק אותו, ללמד אותו לא להסתבך היכן שאין לו צורך וכו. המצב כיום הרבה יותר טוב והוא למד להתרחק ממי שלא ברמה שלו ולא מעניינים אותו. יש מחיר : הוא יחסית מבודד, אבל הרבה יותר רגוע. בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה