ערב טוב לכולם

ערב טוב לכולם

היי , אף אחד לא כתב פה כבר כמה ימים וחבל חשבתי שהפורום יכול להוות מקום מפגש מעניין של שאלות. לא נורא , אני רוצה להסב את תשומת לבכם שקראתי בפורום תרומת ביציות (הפורום השכן) עדכון מהיום של מנהלת הפורום על המאבק לתרומת ביצית , שלחתי לה מסר סתם כדיי לדעת מתי הפגישה והכל וכתבתי לה שחבל שהם לא מעדכנים כי ביחד אני יכולות לפעול ובגדול. שהיא תחזור אליי עם תשובות של כמה ולמה אני יודיע למארגנות השותפות שלי לעמותהאת הפרטים המדויקים ונודעי כמובן גם לכן . בנות אנו חייבות להיכנס לזה ביותא כובד ראש זה יכול להשפיע על חיינו המבוגרים בצורה ממשית

כל הכבוד ../images/Emo70.gif

אכן המאבק מאוד חשוב וכל אחת יכולה לגלות קצת יותר שיתוף פעולה בנושא. שוב אני קוראת לעוד בנות לכתוב בפורום על מנת שנוכל להכיר יותר מכקרוב וככה לגרום לעמותה להתקדם. המאבק בכנסת על תרומת ביצית חשובה לכולן באותה מידה. יחד אפשר לפעול ולהגיע להישגים. הכל תלוי בשיתוף הפעולה דרומית

barbushi

New member
נכון מאוד.

עניין תרומת הביציות חשוב ומשותף לנו ולעוד המון המון נשים וגברים. זו כמות גדולה מאוד של נשים וחייבים לשתף פעולה. ננסה לעדכן על העניין בהמשך.

צודקת מאוד

את צודקת מאוד אם אנחנו נתאחד יחד עם הפורום תרומת בי
צית יהיו יותר חתימות ויקחו את תרומת הביצית בכנסת יותר ברצינות ובכובד ראש צריך שיתוף פעולה זה חשוב לכולנו

למעלה