ערב טוב לכל התהיליסטים הגיגים לשעת ערב לכאן

תשורה

New member
האם יש מצב ש-ישי לוי קרא ליפעת נערת ליווי?

ברגע זה אני צופה בהיכל התהילה ורוב התוכנית סובבת סביב הכנת לקראת החתונה של אריק סיני ויפעת שתתקיים ביום ראשון. העלו שיחה טלפונית עם ישי לוי ושאלו אותו האם הוא מכיר את אריק סיני אישית. ישי השיב שלא, לעומתו יש לו הרגשה שהוא מכיר את יפעת אולי בגלל שהיא תימניה או, אולי האם היתה נערת ליווי. יפעת חטפה שוק והיתה בהלם דקה ארוכה. איכשהוא, השיחה המשיכה לזרום..... פאדיחה!!!

רגע רק רגע

Active member
המלצה - להגביר ת'ווליום במהלך השידור ../images/Emo8.gif

זמרת ליווי ולא נערת ליווי. אולי עכשיו תביני למה השיחה נמשכה כרגיל... בלי איכשהו

תשורה

New member
אם מישהו הקליט את התוכנית, הוא זה שיכריע

בין מה שאוזניי שמעו לבין מה שאמרת. יפעת כל כך נדהמה מדבריו שדבריה נעתקו. אילו היה אומר: זמרת לויווי, בודאי היתה מהנהנת כאות אישור או משהו דומה לזה. אני עדיין בטוחה ש-ישי אמר: נערת לויוו!

רגע רק רגע

Active member
השופט עידמןן יעלה ויבוא לכס המשפט ../images/Emo88.gif

יפעת הייתה בהלם (סוג של...) בזמן שהודיעו לה, כי ישי לוי הוא זה שילווה אותה ואת בח"ל לחופה. אם כבר... ישי לוי הוא נער הליווי

תשורה

New member
../images/Emo124.gifעידמןןןןןןןן קוראים לך לסדר../images/Emo88.gif

יפעת ידעה שישי לוי הוא הזמר שישיר את השיר האהוב עליה ועל אריק. גם אנחנו ידענו מזה. ההפקה דאגה להזכיר לנו השבוע שישי ישיר להם שיר.

ברגע שאתה זה שפנית לשופט עידמן,הוא פסול לעדות

למזלך הגדול גם "תשורה" פנתה לאותו שופט

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא,שאלוהים יעזור לי.חחחחחחחחחח

izmeral1

New member
אישי הענק. אמר והשיחה הכי קטוע=

וכך אמר אישי לוי. לא הכרתי אישית אבל מהשהו כמו סוג של נערת ליווי של אומנים הכוונה. אמר סוג של. וכול השיחה היתה קטועה...... הרבה הד ברקע. וחלילה שהוא יגיד מה שנכתב פה. נראה לכם. הלכתם הכי רחוק. אישי לוי גם מוזמן להכטיר את הזוג. גם הכלה המתוקה יפעת מגיעה מי ממשפחה לבת תימנים אז על כמה וכמה. ערב טוב לכולם מזל טוב לזוג ממני יפעת ואריק סיני מלך הזמר הישראלי היום בישבילי. יחד הזמר הנעק הכי מרגיע לאונרד כהן הישראלי שלנו.
ובטחה אני שאישי לוי קיבל קצת מידע ואולי פשוט לא זכר הכול ויצא מזה יפה.
ועכשיו אני במאסטר שף. גם אני שף..........
ומכאן גם נזכרתי בחומד של מנהלת הפורום כאן ובלוג המהמם שלה.

בוףברכה

New member
טוב..שלא קרא לאריק סיני.., אריק..סניפיי..

זה..קרה..לו גם עם..תקווה... לא רואה מימטר...על הסאטלותשלו..

juspan

New member
במקרה שמעתי את ההקלטה הרגע, ואמר לגמרי זמרת

ליווי, לא נערת ליווי:)

רגע רק רגע

Active member
את מבינה...

אנחנו מנהלים פה דיונים על - איך נשמעים הזמרים? ובסוף, בגלל מקרה זניח, מתברר שחלק לא מבוטל מהמתכתבים בפורום... רואה ת'תכנית על מיוט
העיקר, רוחמה שרה נהדר

למעלה