ערב טוב שוב אני....

ערב טוב שוב אני.... ../images/Emo13.gif

מה עליי להבין מהתנהגותה של x? פרתרו וונגו בקראנה לאונרדו היקרה, הצעת לי לזרום בשאלה הקודמת ששאלתי על החברה. אבל אני מרגישה התרחקות של ממש.... לא טוב לי עם זה. מה אומרים הרונים?

../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif../images/Emo140.gifוונגו > בואו משמחה .....

פרתרו - רון האישה החכמה..לשחק את הקלפים נכון - לטובתך המירבית..תוך הבנת מרכיבי התמונה כולה וונגו - רון העליצות, בואי משמחה, מאופטימיותת לקשר בקראנה - הפריה הדדית, קשר עמוק ומשמעותי לשתיכן נראה שחברתך חווה משהו שגורם לך לחוש כבדות ומועקה אך לא משהו ששייך אלייך (תדברי איתה....ובואי משמחה)

מסכימה איתך ליאו תודה רבה ../images/Emo24.gif

דיברנו.... אנחנו כל הזמן מדברות..... עכשיו הרבה יותר טוב.

אללה אני שמחה...

אגב אנסוז מרבה להופיע בפריסות רוניות שלך..כמדומני.. מה שמעיד על תבנית, אולי, של רגישות גבוהה וחשש מלבטא רגשות בפשטות (אולי מחשש שזה יצא מידי חזק או מלפגוע..ולהפגע) השילוב של שיחה וחיוך...או לטיפה..תמיד עובד מנסיון (יתכן וסתם נדמה לי שהרון חוזר..לא בדקתי זו אינטואיציה המלווה בזכרון עמום..פה)

את בהחלט צודקת יקירתי!

אנסוז חוזר בפריסות רבות אצלי.... אמממ כן אני רגישה מאוווווווווד ואפילו הייתי אומרת יותר מידי. אבל אני חושבת שאני מבטא את הרגשות שלי, לעיתים יותר מידי חחחחחחח
תודה

זה שאת חושבת

זה בשל רגישותך הרבה הרונים מוסרים לך...שכנראה, את מייחסת לכך יתר חשיבות..ונזהרת מידי בהבעת רגשותייך ולקחת את העסק קצת יותר בקלות....אבל הכי בטוח זה לשאול שוב.. האם יש 'אישו' עם צ'קרת הגרון ולמה / לאן עלי לכוון לשם שחרור החסימה....? ואני אפרשן..אולי גם עומר תפרשן..ואז תהיה תמונה רחבה....

לאונרדו בוקר אור והרי הפריסה....

האם יש אישו עם צקרת הגרון ולמה? אתילה אלגיז גבו שיהיה שבוע נפלא ותודה רבה לך!

הי שבוע טב...איזה כיף שגשם!

האם יש אישו עם צקרת הגרון ולמה? אתילה..קשר חזק שנקבע מראש...יעוד מסלול אלגיז..רון העליצות, הארה, חימום אך מכוח ייני גבו..יחסים בין נתינה וקבלה..איזון שנובע ממעל, קשר עם האל הי רוצה לחיות טוב, לא רק שהפריסה הזו נשמעת..כמו ברור מה קרה לכן, ברור שכן... אלא הולכים איתנו (איתך כבעלת הרגישות ואיתי כזו המכוונת המפענחת ) ומוסרים ש, יש ועלייך לקבל את שקורה ממקום של שלווה פנימית ולשאוף ליותר איזון בין הנתינה והקבלה בחייך... נראה לי ..מעניין מה עומר תגיד..אבקש שתציץ על הפריסה גם...

עומר בוקר טוב!!

יש פה פריסה של רוצה לחיות טוב המלצתי לשאול שאלה לאור חזרת הרון אנסוז בפריסותיה... תפענחי גם..מעניין אותי לשמוע את הפרשנות שלך..כי כאן השאלה קצת באה גם ממני...אההם.... יום טוב

פירושי

צ'קרת הגרון במובן מסויים היא שומר הסף שלך. אם תשמרי על "מה שצריך" בפנים, כלומר, בלי להגיד, את יכולה לחיות חיים טובים מאוד. כמובן, שאז בפנים נוצר עומס, עודף. את יודעת, שכל זמן שאת משחקת לפי הכללים, החיים שלך ילכו טוב (עם בן זוג? עם חברה? עם הורים?). את צריכה להחליט איפה המחיר יותר כבר - כן להגיד את אשר על ליבך למרות שכולם יודעים שככה את שוברת את הכללים, או להמשיך להגיד מה שמותר, ולמצוא דרך אחרת לפרוק את המתחים... למשל כאן

עומר ערב טוב!

תודה רבה על הפירוש שלך. אני מאוד מתחברת אליו וחושבת שאת מאוד מאוד צודקת. כעת אעשה את הבחירה. שבת מבורכת באור ואהבה!

הרונים אומרים -

יש עניין משמעותי עם נשיות בתשובה לשאלה, וקשה לי להבין איך. אולי את תביני... נשיות, או קשר זוגי, או אפילו פריון... בכל אופן, אתן אולי עוברות עכשיו תקופה סוערת, אבל [נדמה לי שאני תמיד אומרת את זה, מה אני יעשה זה תמיד מתאים לפריסה...] אפשרי לתקופה הזאת לא רק לעבור אלא ללמד אותך, אפשרי לה להציג בפנייך את השיעורים שלה, ככה שתוכלי לחוות את הקשיים האלה רק פעם אחת... ניראה שהקושי שאת חווה עכשיו בקשר הוא חשוב לך. אל תתייאשי ממנו... הצלחה, עומר

../images/Emo45.gifמקבלת את ההדגשים שעומר ראתה

בתריסה שניים מתוך שלושה רונים הם כאלו המתקשרים לנשיות.. פרתפרו ובאקרנה ועדיין אני מציעה לבוא מקלות ושמחה ולא מכובד ורצינות כחי הרון שנמצא במרכז המשפט הרוני הוא רון העליצות שמה שזה אומר, להבנתי,>> הדרך לפתרון היא לא מכוח הכבידה כי אם מהאש מהאויר....

עומר תודה יקירה שאלה

עניין משמעותי עם נשיות, קר זוגי או פריון..... לא ממש מובן לי...... אם עלה לך משהו אשמח לשמוע ממך. כן אני אכן מרגישה שהקושי חשוב לי. הוא הוביל אותי לשיעורים חשובים, להבנה נוספת של התמונה.... תודה יקירה שבת שלום

זה רק את יודעת...

אולי משהו שקשור לגבר ששתכין רוצות או רציתן... מתח בעקבות זוגיות... גבר מעורב... אולי ביניכן יש משהו שקשור בזוגיות... זה רק אפשרויות, מחשבות... עומר

למעלה