ערב טוב

danaa12

New member
ערב טוב

שלום לכולם ,אני אחרי אינספור ראיונות עבודה מפברואר וחיפוש אחריה, ממש מתחילה להרים ידיים , האם זה מצב שיגמר מתי שהו? דנה

ברור שכן!

הרון שיצא לך הוא רון השדה החרוש וארבעת כיווני השמיים, Inguz. רון זה מראה שהעתיד שלך יהיה משביע רצון. מה את צריכה לעשות עכשיו כדי למצוא עבודה? בואי ניראה. הרון שיצא לך הוא Isa. זהו רון שטומן בחובו שיעורים רבי משמעות. פירוש שם הרון הוא "קרח", והמשמעות היא - כוח של הטבע שהוא חזק מאיתנו. בשלב הזה, יכול להיות שהוא מאפשר לי לעבור מעל נהר רחב ידיים שקפא, או שהוא הרס לי את כל היבולים ואין לי דרך להתפרנס בגללו, אבל כך או כך אין לי מה לעשות, אני לא יכול לנצח את מזג האוויר. איסה רומז שהתקופה עכשיו היא תקופה שבוחנת את סבלנותך, תקופה של קושי שאינו ניתן לשינוי, תקופה שצריך "לבלוע" ולעבור. ומה אחר כך? בואי ניראה הרון שיצא עכשיו הוא Ehwaz - סוס. אני יכולה להבין מכך, שלאחר שתסתיים תקופת הקרח, את תוכלי לדחוף את עצמך חזק קדימה. עם זאת, זיכרי, שההצלחה שלך גם בתחום של הקריירה היא תלוייה במערכות יחסים עם אנשים - לזכור לראות אנשים כיצורים שיש להם חיים, מטרות, רגשות, ודרך משלהם - השיעור שאז אני ממליצה לך לשים לב אליו, הוא להתחשב סדרכם של אחרים כשאת יוצאת מתקופת הקרח שלך ומתחילה לשעוט קדימה. שם יהיה המפתח שלך להצלחה!
בהצלחה, יקירה!

למעלה