ערב מזדיין

yehuda18

New member
ערב מזדיין../images/Emo96.gif

מה ניש אנשים ונשים? רשמי אימון הספינינג TOTAL TIME : 51:53 AVERAGE HEART RATE: 178 MAX: 191 עוד שעה וחצי משמרת לילה.. להרביץ חרישה.. NP אביב ההומו גפן - מחר

אזרח111

New member
191 מקסימום? נחמד

פעם אחת הגעתי ל210
מה הדופק שלך במנוחה שהגעה לכמעט 180 ממוצע בזמן אימון?

BenisaaC

New member
הדופק שלי

עולה מ55 ל57 כשאני הולך להביא משהו מהמקרר...

יש לי דופק במנוחה,

100 בממוצע, ואני עוד מתאמנת, ומתעייפת די מהר, אימונים שאני לא עוצרת שניה לנוח בצד אני מסיימת עם סחרחרות.

yehuda18

New member
well...

מומלץ בהחלט להתייעץ עם תזונאי קליני ומאמן כושר.. (וגם רופא) וכמובן להשיל כמה ק"ג של שומן.. ואם תגידי לי שאת רזה אני אגיד לך לחפש את המונח TOFI ...

IrIsH BaBe

New member
fat inside

ואייי זאת כ"כ אני!!!!!! בסוף אני אמות מהתקף לב ואז כולם יגידו: אבל היא הייתה רזה!

Shaycus

New member
יפה מאוד,

בריצת לילה לבן הייתי 50 דקות על דופק ממוצע של 188 ודופק מירבי של 199.. אבל אני מאמין שגם החום שיחק תפקיד דופק מנוחה: 60 תתמיד עם הספינינג תאמין לי אחלה פעילות ספורטיבית

Misha345

New member
אחלה כושר יש לך :)

כל הכבוד אף פעם לא מדדתי דופק בריצות ודברים כאלה, אני אבדוק פעם הבאה אחרי ריצה

Shaycus

New member
זה בדיוק ההפך

זה לא אומר שיש לי אחלה כושר, אם אני מגיע לדופק כל כך גבוה למשך כל הרבה זמן זה סך הכל אומר שאני לא בכושר.. כי הדופק הוא נורא גבוה כממוצע (188) והתוצאה לא משהו (50 דקות ל10 ק"מ), זה סך הכל אומר שסף הסיבולת-סבל שלי היא נורא גבוהה, או שפשוט מאוד היה נורא חם ולח באותו יום והדופק הוא לא הדופק האמיתי.. מה שמסתבר כאמת, כי על הליכון במזגן אני לא מסוגל לרוץ בקצב של דופק גבוה מ170 למשך יותר מ10 דקות. בקקשר לדופק מנוחה הוא לא ממש נמוך.. 60 זה ממוצע לחלוטין.. (50 נחשב ספורטאי ו70 נחשב בחור ללא כושר גופני, כמובן שאני מדבר בצורה נורא כללית זה לא תקף לגבי כל האוכלוסיה הנתונים האלו) * דרך אגב אני רץ עם שעון דופק.. זה כמובן לא בדיקה של היד על הצוואר שזה הבנתי מה שאתה מתכנן לעשות בריצה הבאה שלך

Misha345

New member
התכוונתי לדופק 60 שלך

זה לא ממש ממוצע, אני בדופק ממוצע (70-72), אבל תראה את קדוש עם הלב ספורטאים שלו (54). ת'אמת היה לי אחלה שעון דופק אבל הלך לי לאיבוד איפשהו, אז כרגע אני בודק עם אצבע וסטופר :( לא הכי מדויק אבל זה מה יש כרגע 50 דקות ל10 ק"מ זה לא משהו? השאלה מה אתה רוצה להשיג כמובן, אני לא מתכנן לרוץ מהר מהקצב הזה, אולי אפילו קצת לאט יותר.

Shaycus

New member
תעשה חישוב

בתור אחד שמתעסק בתחום הזה להגיע מקום 300 מתוך 950 איש זה לא משהו, נקודה כמובן שבהשוואה לבחור הכי שמן בעולם אני בכושר שיא אבל בתכלס? זה באמת לא משהו.. לרוץ 10 קילומטר ב40 דקות זה סבבה נניח..

Misha345

New member
הדופק שלי במנוחה משהו כמו 72-76

מקסימלי זה לא להוריד מ220 את הגיל שלי?

ק ד ו ש

New member
צדקת

220 מינוס הגיל. אצלי במנוחה 27 כפול 2, יענו בדקתי חצי דקה היה 27, זה סטייה של 53-55 לדקה. אבל זה לא אומר כלום על הכושר, שסביר שלא מתקרב לשיא.

למעלה