ערב מצוין חברים!

ערב מצוין חברים!

ירושלמים, מרגישים את האובך? א``א אפשר לנשום ברחוב. טוב, היום היה לי התערבות על 200 ₪ איך תגמר העונה. ליאן חוזרת לסער? או שסער יעדיף את דריה? אני אמרתי סער וליאן יהיו ביחד. ועוד ניחושון, ההיריון לא מתום אלא מסער שפירק את ליאן בבית אלמדון לפני הלוויה. ולעוד נושא רק אלוקים יודע איזה אמבוש מתכנן סער לזהבה?! יאלוש חברים עד כאן החפירה שיהיה אחלה ערב.

לנחש?

אני מנחשת שליאן נשארת עם תום סער יעיף את דריה כי הרי הוא אף פעם לא באמת מתאהב חוץ מבעצמו
לינור וטוטה ינסו לברוח מהארץ וגל תמשיך לעשות פרצופים של "כאילו שחקנית" ובקושי להוציא מילה ולגבי האובך, מהמרפסת שלי ממש נראה כאילו על כל הבתים יש כסות של שלג
בגלל הערפל

למרות שאני ממש לא אוהב את סער. . .

אני יותר לא אוהב את ליאן (אין לי מושג למה. היא ברבי לא שחקנית. אבל אהבתי את זה שהיא קבלה ביצים בעונה הזאת.) מה שאני הייתי רוצה שיקרה זה שסער ודריה התאהבו ויצאו עם זה החוצה ושליאן תתפוצץ מקנאה. ועוד השערה שלי זה שסער ופאבל מתכננים לפצוע את תום במשחק, מה שמיטל התותחית עשתה לסער. ואפרופו מיטל אין שחקן בעונה הזאת שמגיע לקרסוליה של מיטל.

רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים

הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הצעקה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע. עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר – הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם. ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשישה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח בפברואר בירושלים. אם אתם רוצים להתנדב – אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר או במייל. תודה, צוות סה"ר

למעלה