ערב משחקי חמישי בNBA: ההימורים והניתוחים...

cache

New member
אני עצמי מותש

חצי שעה כתבתי כמו גולם על הירבות של מג'יק בירד. בכל אופן התכוונתי מותשים (תודה על התיקון, אני תמיד עצל לבדוק את עצמי). בכל אופן להגיע לפלייאוף במזרח כבר מזמן לא היה כבוד גדול או אינדיקציה לגדלות.

chaiel

New member
מתחייב ל3!

מיאמי נטס מילווקי לא אמרתי שלוש ניחושים צודקים!

מישהו רואה את המשחק

בינתיים מיאמי מסתדרת טוב עם הספרס ומובילה בחצי 46-45. הספרס נראים קצת לא חדים, ונותנים למיאמי הרבה מבטים חופשיים בהתקפה. מיאמי פתחה טוב יותר את המשחק, כשג'יי וויל פותח אותו עם 2 שלשות וחטיפה. מארק בלאונט מחליף היטב את שאקיל בעמדת הסנטר, וקולע מכל מצב. וויד מזהה את זה ומפתם אותו. בצד השני טים דאנקן לא ממש רואה את הדחלילים שמולו, אבל לא מקבל מספיק כדורים. טוני פארקר נכנס לסל בלי שום איום לחסימה, ואפילו ג'ינובילי קולע. הבעיה היא שחוץ משלושתם אין אף אחד שתורם, כאשר עיקר הבעיה בזריקות לשלוש שם הספרס 1 מ10. מה שמחזיק אותם במשחק זה איבודים שטותיים של מיאמי, ו2 מ7 מהעונשין של וייד. נראה לי שבחצי השני הספרס יתעוררו וידרסו (גם אתמול עם 45 בחצי). למיאמי בלאונט עם 15, וייד עם 10 ו6 אסיסטים, 8 לג'יי וויל. לספרס, דאנקן עם 12, ג'ינובילי עם 9 ו6 ריבאונדים, פארקר עם 8. במשחק נוסף מילווקי מובילה 52-50 על אינדיאנה. אינדי לא אוניל הפצוע, וגם טינסלי לא משחק. מייקל רד בינתיים עם מחצית נפלאה ו23 נקודות. בובי סימונס עוזר לו עם 10. מו וויליאמס עם 6 אסיסטים. בצד השני טראויס דיינר מקבל את הקרדיט ומנהל טוב את ההתקפה עם 5 אסיסטים ו0 איבודים, ראש ופוסטר עם 11 כל אחד, וגריינג'ר עם 10 מובילים בנקודות. המשחק הזה צמוד, ולדעתי יהיה צמוד עד הסוף.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני רואה אבל לא כי אני באמת רוצה

אני חולה ולא מצליח להרדם אז מה כבר נותר לי לעשות מעבר ללשבת ולראות את המשחק הדיי משעמם הזה? (למרות התוצאה הצמודה)

OrEl74

Well-known member
מנהל
טוב, זה הפך להיות אחלה משחק

ס.א עושים כל מה שהם יכולים בשביל לחזור אבל מיאמי עדיין מובילים 85:84. דווין וויד נותן את הנשמה שלו במשחק הזה ובירידה לפסק הזמן אפשר היה לראות כמה הוא עייף. יאללה עוד 4 דקות חוזרים לישון

OrEl74

Well-known member
מנהל
כואב הלב

שחקן אחד עושה הכל וכמעט מנצח במו ידייו אבל בשניות ההכרעה השחקנים מסן אנטוניו עושים מה שצריך לעשות ומנצחים 90:89. וויד רושם הפסד 15 ברציפות ואי אפשר שלא לרחם על הבחור הזה.

Itai7

New member
גם לי כואב הלב לראות את וויד, קשה פשוט

לראות אותו משחק עם העלובים סביבו הוא שחקן מדהים פשוט, זה היה הוא נגד 3 הכוכבים של סאן אנטוניו, ס"א מנצחת בנקודה במיאמי, וויד היה מושלם פשוט אבל נגד 3 כוכבים(וסל ניצחון של ג'ינבולי) הוא לא יכול לעשות הרבה.

איזה סיום עצוב

מיאמי מחזיקה את היתרון עד כחצי דקה לפני סוף המשחק. ב89-88 לה, ג'ינובילי נכנס לסל ושם 2 נקודות יקרות שמעבירות את היתרון אולי בפעם הראשונה במשחק לסאן אנטוניו. מיאמי יוצאת להתקפה כשלכולם ברור למי ילך הכדור הבא. וייד זורק מרחוק, אבל הכדור בחוץ. למזלו הכדור יוצא החוצה לטובת מיאמי, ויש לה עוד הזדמנות עם 11 שניות לסוף. שוב לכולם ברור מה יקרה. וייד הולך לסל, בואן שומר עליו, ג'ינובילי ודאנקן באים לעזרה. בואן מצליח לשים יד על הכדור, ווייד אפילו לא מצליח לשחרר זריקה. הוא נשכב על הפרקט ביאוש. באמת תמונה עצובה. וייד עוד מתלונן על עבירה שלא נשרקה, אבל השופטים לא מקשיבים לו. לפני זה מיאמי הובילה לאורך כל המחצית השניה, אבל כל הזמן יש הרגשה שהנה סאן אנטוניו מתעוררים ולוקחים את המשחק. דאנקן בעוד משחק ענק מסיים עם 30 נקודות, 11 ריבאונדים ו5 אסיסטים. ג'ינובילי עם 18, 11, 8 ו2 חטיפות, פארקר עם 12, ופינלי עם 10. בצד השני וייד המתוסכל עם 27, 6 ריבאונדים, 9 אסיסטים, ו4 חטיפות.בלאונט היה טוב עם 23, וג'יי וויל סיים עם 14. יודוניס תרם 12 ריבאונדים. ובאמת, עצוב לראות את התסכול ששורר במיאמי. במשחק השני מילווקי מנצחת את אינדי 104-92. מייקל רד מסיים משחק גדול עם 37 נקודות, 5 ו5. 17, 7 ו3 חסימות לבוגוט, 16 ו8 לסימונס, 10 לבל, 9 ו9 למו וויליאמס. דאנליבי קולע 22 עם 6 ו5 לאינדי, גריינג'ר עם 20 ו9. 15 ו9 אסיסטים יש לדיינר, 14 לראש, ו13 לפוסטר.

cache

New member
ההנהלה הבטיחה וההנהלה קיימה

האמת שהיה ערב משחקים ממש קל, שני משחקים שבם שיחקה קבוצה אחת מול אוויר מנגד. בכל זאת 3\3 והכנה מושלמת לקראת ערב משחקי השישי (13 משחקים הערב). שיהיה לכולם סוף שבוע מהנה, תבאו להמר בערב על משחקי הלילה. יום טוב ההנהלה. נ.ב- פדרר בצרות כרגע ושחר פאר הפסידה בגמר, חבל

cache

New member
ואוו זה מוזר...

מעולם לא אהבתי אותו, אבל תמיד כשהגדולים באמת נחלשים, מתחילים להראות אנושיים ופחות אלוהיים, אלה הרגעים שאני מפתח את היסמפטיה אליהם. היה עצוב לראות את פדרר מפסיג על אף שכה רציתי בכך. סוף עידן? עדיין מוקדם לומר, אבל אין ספק שקרה משהו משמעותי בעולם הטניס הבוקר. יש להנהלה תחושה שאנדיוני מביעים גביע מחר. בהצלחה

למעלה