ערב

ערב../images/Emo122.gif../images/Emo5.gif

אשמח לדעת אם התופעות האלה ייחודיות לנו או שיש עוד אנשים שמכירים אותם: 1. בערב לילדים יש המון זמן. ככל שיותר מאוחר, ככה הם יותר "לארג'ים" עם הזמן. למשל, להתפשט לוקח להם 10 דקות. 2. בחמש דקות לפני שנכנסים לאמבטיה, הם מצליחים לבלגן כל מה שהם לא הצליחו בכל היום. 3. אחרי שכבר כולם רחוצים והכול, את בורחת למחשב כי נראה לך שתכף תתחילי לשאוג "הכנסו כבר למיטה!!!!!" 4. אם משום מה את לא יכולה לברוח למחשב, את אכן שואגת.

mirisss

New member
../images/Emo3.gifהיי נדיה

בטח שהתופעות האלה לא יחודיות רק לך, גם אצלי הסיפור דומה רק שמדובר בילדה אחת מכיוון שהגדולה בת 13 ואני לא מלחיצה אותה, האמצעית מירב שהיא בת 8 תמיד אבל תמיד אחריי מקלחת (קודם כל יש את המלחמה לפניי המקלחת לכן אני לפעמים גומרת את המקלחת איתה כבר אחה"צ) אמא עוד קצת טלויזיה? מסתכלת עליי במבט של כלבלב מסכן, אווי אמא שכחתי לענות על עוד תשובה בעברית, והתירוצים אין להם סוף, לגביי הקטנים אני עדיין לא כל כך שואלת אותם אז אצלי ברור שאחריי 20:45 אין להישאר מחוץ למיטה, ועכשיו נושא כאוב הבלגן.............עד שאני לא מקימה קול זעקה אבל ממש אף אחד לא מקשיב לי, אני כל היום מסדרת, והבלגן חוגג, איזה כייף לך את יכולה לברוח לפחות למחשב אצלי רוב הזמן הבת הגדולה תופסת את המחשב. טוב בואי נתנחם בזה שבאמת יש את הלילה ואז סוף סוף שקט, אבל אנחנו בטח לא נהנות ממנו הרבה זמן כי אז צריך לישון ולאגור כוחות לבלגן שלמחרת, נדיה שיהיה לנו רק טוב. מירי אמא של ימית, מירב, דנה וארי.

כן בערב הכל הולך באיזי../images/Emo122.gif

אנחנו עייפות ורוצות להיות לבד אחרי כל היום שעברנו והם הזעטוטים במלוא כוחותיהם. יש להם כוחות נעלמים. אז צריך להיות תקיפים ולפעמים לשאוג לילה טוב. אחכ כשהם כמעט נרדמים לבוא ולתת נשיקה וליטוף

תגידו, אתן מדברות על הבית שלי?

"אמא שכחתי לעשות שיעורים בחשבון" "אמא אני רעבה, לא אכלתי כל היום" "אמא אני חייבת להתקלח, אני שוב פעם מזיעה" אמא קר לי" "אמא חם לי" "היא סגרה לי את המאוורר/אור" "היא פתחה לי את המאוור/או" "רק עוד לראות משהו אחד בטלויזיה, זה הפרק האחרון של..."

אוי כמה שהנושא מוכר וכאוב

ילדי מומחים להמרחות בשעות הערב ותמיד אחרי שהם כבר במיטות תמיד יש להם איזה שהוא נ"ב. אמא, תעטפי לי את הספר (למה נזכרת רק עכשיו מאוחר בלילה???) אמא, תחתמי לי על.... ועוד כאלו ואחרים. מרגיזה אותי משיכת הזמן הזו בלילה בעיקר כי הם לא מצליחים בבוקר לפתוח את העינים ולהתארגן לבית הספר, אבל כנראה שזו דרכו של העולם.

למעלה