ערוץ 14, הפך לערוץ הסתה!

מקסים 45

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל
ערוץ 14, הפך לערוץ הסתה!
לא יודע למה ערוץ 14 כן או לא הפך, אבל אין כמובן שום הסתה בדברים. אגב גם אין בדברים חידוש מיוחד. וכי חדש למישהו שהנהגת הישוב דאז לא בדיוק יצאה מגדרה לסייע ליהודי אירופה ו/או פעלה באופן מפלה בעניין?

dory30

Well-known member
לא יודע למה ערוץ 14 כן או לא הפך, אבל אין כמובן שום הסתה בדברים. אגב גם אין בדברים חידוש מיוחד. וכי חדש למישהו שהנהגת הישוב דאז לא בדיוק יצאה מגדרה לסייע ליהודי אירופה ו/או פעלה באופן מפלה בעניין?
אבא שלי שמע קלטות שלו לפני 40 שנה בבני ברק, משכן שניהל קיוסק בסמוך לעסק שלו. אדם בור, עילג, שונא אשכנזים ובאופן כללי חומייניסט יהודי.

Harrington

Well-known member
מנהל
אבא שלי שמע קלטות שלו לפני 40 שנה בבני ברק, משכן שניהל קיוסק בסמוך לעסק שלו. אדם בור, עילג, שונא אשכנזים ובאופן כללי חומייניסט יהודי.
מברוק. מקווה ששחרור הדברים סייע לך. אבל הסתה עדיין אין שם :). חבל הגם שצפוי שלא טרחת להתייחס כהוא זה לדברים עליהם התיימרת להגיב.

simsonim123

Active member
הרב אמר עוד הרבה דברים מלבד הנושא של השואה אבל אנשים לקחו רק מה שטוב להם זה למשל רב שהרצה ואדם נכנס בסוף ההרצאה ומה שאוזניו קלטו היה שאסור לשתות בירה .הדבר עשה רעש גדול מפה לאוזן כל העיר התחילו לדבר בגנות הרב .עד שהדבר הגיע לאוזני הרב .הרב בירר את העניין ואז הוא נזכר שהוא הרצה בהילכות פסח והרב הזכיר שאסור לשתות בירה בפסח בגלל שהיא עשויה מחמשת מיני דגן האסורים משום חמץ .

. http://www.simsonim123.com/?m=1

dory30

Well-known member

ערוץ 14, הפך לערוץ הסתה!​

בוקר טוב, עכשיו נזכרת? מראשית ימיו הוא היה ערוץ תעמולה. אם אני ראש הממשלה הבא או שר התקשורת הבא אחרי נפילת הממשלה הארורה הנוכחית, אני עושה ממנו ערוץ בתשלום או שם אותו בחבילת הפורנו. שרק הסוטים ומוכי הגורל יראו.

Harrington

Well-known member
מנהל
בוקר טוב, עכשיו נזכרת? מראשית ימיו הוא היה ערוץ תעמולה. אם אני ראש הממשלה הבא או שר התקשורת הבא אחרי נפילת הממשלה הארורה הנוכחית, אני עושה ממנו ערוץ בתשלום או שם אותו בחבילת הפורנו. שרק הסוטים ומוכי הגורל יראו.
קשה הא, להתמודד עם קיומו של ערוץ שמדבר אל קהל שהוא לא אתה ומשמיע, רחמנא לצלן, דברים שלא תואמים את דף המסרים הממסדי :).

אחח, ואחרי זה תצעק על קץ הדמוקרטיה בטח ;-).

dory30

Well-known member
קשה הא, להתמודד עם קיומו של ערוץ שמדבר אל קהל שהוא לא אתה ומשמיע, רחמנא לצלן, דברים שלא תואמים את דף המסרים הממסדי :).

אחח, ואחרי זה תצעק על קץ הדמוקרטיה בטח ;-).
אל תדאג, לא יקרה. זו משאלת לב בלבד.

Harrington

Well-known member
מנהל
אל תדאג, לא יקרה. זו משאלת לב בלבד.
עדיין משאלת לב אנטי-דמוקרטית בעליל. לכן מצחיק כל כך לקרוא אותה מפי מי שלאחר מכן צווח שנתניהו הוא דיקטטור ומביא לקץ הדמוקרטיה :).

למעלה