ערוץ10 בבוקר ראיון איתי על פרשת הצל

DJ$upreme

New member
ערוץ10 בבוקר ראיון איתי על פרשת הצל

זה קורה מחר והשעה הלא אנושית תהיה כנראה משהו כמו 08:15-08:45 לא יכולתי לסרב לפרומו חינם לג'י ספוט, מצטער - וזו ההזדמנות שלכם לייעץ לי מה כדאי להגיד כדי להוציא אותנו (סצינת ההיפהופ), בסדר. כולל אתה, יאנגי, או הצל בעצמו אם בא לו. כי המטרה שלי היא לנסות ולעשות את זה.

depon

New member
תגיד שזו מעידה קטנה ושלא יחשבו...ש.

כל סצנת הראפ בארץ מורכבת מבריונים . אמממ ואיך נראה את זה?:/(יש בצפר.) שיט. בכל מקרה בהצלחה.

hevel

New member
וואלה אני מקווה לראות את זה:)

בהצלחה אחי! מקווה שתוציא את הסצנה בצורה הכי יפה על רקע "הפרשיה" הזאתי.

Dungeon

New member
תגיד שרק הצל ככה כל השאר סתם מעשנים

סמים לא חוקיים

depon

New member
חחח אפילו פה לא יכולה להיות דקת רצי

*רצינות?!

CG ערפדי

New member
סופרים :

אל תגיד דברים מסויימים כדי להוציא את סצינת ההיפ הופ בסדר , תגיד את האמת ... ההשלכות של זה לא יהיו חיוביות אבל .. הסצינה הביאה את זה על עצמה אז כנראה שעכשיו הבומרנג חוזר

TakTik

New member
אולי כדאי דווקא לספר על הביחד

של הסצנה הזאת על זה שסאבלימינל משמיע את אותו סגול 59 על איך סאב תורם ועוזר לכולם,ואיך בכלל עוזרים פה |הגדש|כולם לכולם למרות הריבים שלפעמים יש פה

DJ JuVi

New member
מה כבר אפשר להגיד?

אני מניח שאי אפשר ממש להגיד את מה שכתבת ב"תגובה הלא מתונה" (לא בציניות...!)... מה שצריך להגיד, לדעתי, זה שזה מקרה חד פעמי ותעשיית ההיפ הופ המקומית מגנה את האלימות והיא בכלל לא בעדה. ההיפ הופ בארץ לא משקף את תעשיית ההיפ הופ בחו"ל שלה שורשים שונים לגמרי, אך בפעם הראשונה נוצר מצב של "רמיזה" לירידה על אומן אחר, ולא נתקלנו במצב כזה עד היום בארץ. צריך לסלוח לאומן שטעה, דברים קורים, וצריך להמשיך להתרכז במוזיקה ולא לתת לאלימות להשפיע עלינו. G-G-G-G-G-G-G SPOT!

lr333

New member
תעשה משהו פשוט וקל

תתחמק מהשאלה, תגיב על דברים אחרים, נגיד שואלים אותך מה היה אז תספר מה היה במסיבה האחרונה בג'י ככה תדבר רק על הג'י ולא תתייחס לשאלה.

קודם כל להגיד שבג'י זה לא היה קורה

ואז להאשים את סגול בכך שדחף את פר
צופו לאגרופו של הצל.

פרומו חינם לג'י ספוט??

ב8 ומשהו בבוקר??? מה קהל היעד שלך? אודטה וחבורת זקנים במחלקה גריאטרית ג'?

למעלה