ערוצי עידן+/ישראל הוסרו מאפליקציה IsraTV - 0.54 המצויינת :( יש להתקין שוב מ-APK

rafid1

Active member
מנהל
חדשות רעות למשתמשי גרסה APK 0.54 האחרונה - היא לא תתעדכן, ואי אפשר לצפות בערוצי עידן+ . כן נשארו כל הערוצים הזרים, הספורט, הסרטים והסדרות!
כפתרון: יש להתקין APK של הגרסה מ APKCOMBO PLAYSTORE שכוללת *רק* ערוצים מהארץ..

למי שרוצה את שתי הגרסאות - כפתרון, אפשר להשתמש באפליקציה Lucky Patcher כדי לבצע CLONE ל0.54, ואז ניתן להתקין *בנוסף* את זו מהPLAYSTORE...

תהנו!

1654339389446.png

קבצים מצורפים

• 1654339282449.png
    1654339282449.png
    KB 237.7 · צפיות: 10
נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
למי שרוצה את שתי הגרסאות - כפתרון, אפשר להשתמש באפליקציה Lucky
חדשות רעות למשתמשי גרסה APK 0.54 האחרונה - היא לא תתעדכן, ואי אפשר לצפות בערוצי עידן+ . כן נשארו כל הערוצים הזרים, הספורט, הסרטים והסדרות!
כפתרון: יש להתקין את הגרסה מ PLAYSTORE שכוללת *רק* ערוצים מהארץ..

למי שרוצה את שתי הגרסאות - כפתרון, אפשר להשתמש באפליקציה Lucky Patcher כדי לבצע CLONE ל0.54, ואז ניתן להתקין *בנוסף* את זו מהPLAYSTORE...

תהנו!

צפה בקובץ המצורף 49018
Lucky Patcher נשמע מעניין. כתוב באתר שהיא עושה עוד דברים..

AmeliaGardner

New member
כפתרון: יש להתקין APK של הגרסה מ PLAYSTORE שכוללת *רק* ערוצים מהארץ..

למי שרוצה את שתי הגרסאות - כפתרון, אפשר להשתמש באפליקצ modded apk getmodnow כדי לבצע CLONE ל0.54, ואז ניתן להתקין *בנוסף* את זו מהPLAYSTORE...

תהנו!

צפה בקובץ המצורף 49018
הקבצים APK הללו בטוחים? זה מפחיד כשהם לא מגיעים מ-Google Play

rafid1

Active member
מנהל
לא ברור. שתי האפליקציות יחד - זהות למה שהיה קודם...

רוב הזמן נח

Well-known member
לא ברור. שתי האפליקציות יחד - זהות למה שהיה קודם...
לפני כמה שנים נמאס לי מהתוספים של הצפייה הישירה בקודי. הלכתי ליוטיוב. תוך דקה מצאתי מדריך לבילד של קודי עם כל מיני הרחבות. התקנתי. היתה שם הרחבה אחת טובה שמוצאת ומזרימה טורנטים. לא חשוב שמות. אני תמיד ישר עושה גיבוי לקודי עם כל ההרחבות. במיוחד שאני מוצא הרחבה טובה.

אחרי כמה שבועות הבילד אומר לי שיש עדכון. אני מעדכן. אחרי העדכון הקודי עולה, אבל ההרחבה של הטורנטים נעלמה.

אותו סיפור נראה לי כמו אצלכם. כנראה קיבלו איום מאיזה גורם.

אז בקיצור, מחקתי את הקודי וחילצתי את הקבצים מהגיבוי. ההרחבה חזרה. מאז כבר כמה שנים שאני משתמש בהרחבה הזאת. אגב, פעם ניסיתי לפי השם שלה לחפש אותה להתקנה בנפרד ולא מצאתי. האינטרנט לא מכיר אותה.

נערך לאחרונה ב:

rafid1

Active member
מנהל
בקיצור, הסתדרת... כנראה אתה צודק, מישהו התקיל אותו, אבל זה לא נראה שקשור לערוצים מישראל , כי האפליקציה שלו חוקית בגוגל.
אני מהמר - על הלינקים לערוצי הספורט (כולל 5) ששיתף מאתר daddylive ... (כמובן שאפשר להגיע אליהם ישירות משם או להשתמש בAPK האחרון...).

אני לא כ"כ מבין מה ההבדל בין APK עם לינק, או לינק ישיר ל-אתר/ב-אתר שנניח נמצא בתוך הרחבה כלשהיא של קודי...

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
בקיצור, הסתדרת... כנראה אתה צודק, מישהו התקיל אותו, אבל זה לא נראה שקשור לערוצים מישראל , כי האפליקציה שלו חוקית בגוגל.
אני מהמר - על הלינקים לערוצי הספורט (כולל 5) ששיתף מאתר daddylive ... (כמובן שאפשר להגיע אליהם ישירות משם או להשתמש בAPK האחרון...).

אני לא כ"כ מבין מה ההבדל בין APK עם לינק, או לינק ישיר ל-אתר/ב-אתר שנניח נמצא בתוך הרחבה כלשהיא של קודי...

אבל למשל בקודי אם יש לינקים לאתרים, למשל אתר קשת, אתה רואה בקודי את השידור החי וכל מיני VOD שיש באתר, אבל בלי להיכנס לאתר הרישמי רגיל דרך הדפדפן. זאת אומרת שאתה לא רואה למשל את הפרסומות שיש באתר. מבחינתם זה גנבה גם.

נערך לאחרונה ב:

desigujju

New member
In short, you managed... You're probably right, someone hacked it, but it doesn't seem to be related to channels from Israel, because its app is legal on Google.
I bet - on the links to the sports channels (including 5) that he shared from the daddylive website... (of course you can reach them directly from there or use the latest APK...).

I don't quite understand what the difference is between an APK with a link, or a direct link to a site/on a site that is supposed to be inside some Kodi extension...

domain changed https://livetvon.click/

all israel channels

ladybug4NLP

Active member
בזמנו לא הסתדרתי עם הקודי והחלטתי לוותר עליו.
יש גרסאות שונות של ISRATV
זה מגוגל סטור אכן יש לו רק ערוצים ישראחים ו-VOD
ה-3.54 היו בו כל מיני דברים אבל לא ערוצים ישראלים
התקנתי את הגרסא מגוגל וזה מחק לי את 3.54

יש לי במחשב גמה גרסאות קודמות.
1. אז איזה גרסא נתנה את המקסימום
2. המפתח טוען שבטלגרם יש גרסא לגוגל וגרסא מלאה, אבל לא הצלחתי למצא את הגרסא המלאה

אני לא צריכה כלום חוץ מערוץ 11-12-13 שאני צופה לעתים רחוקות
אבל בעלי שהוא טכנופוב מחפש סדרות וספורט וכבר נמאס לי מהוט

rafid1

Active member
מנהל
תקראי בלינק, הורידו מ0.5 את ישראל, אז צריכים התקנה של שתיהן כפי שמוסבר שם (לעשות clone

אם יש גרסה חדשה של הכל לא ידוע לי.

רוב הזמן נח

Well-known member
אני לא הכרתי ולא השתמשתי בזה. אז עכשיו בדקתי וזאת אפליקציה לסלולרי שמראה שידור של הערוצים. ואני מבין שהיא לא של רשת ולא של קשת. אז אין פלא שהם לא רוצים שיצפו ממנה. נראה לי שיש להם אפליקציות ערוצים משלהם.

ובלי קשר, בדקתי ונראה שהערוצים חזרו. בדקתי את 13 ו- 12 וזה פועל שם. פשוט התקנתי את

IsraTV מהחנות של גוגל בלי לעשות שום דבר נוסף.​

rafid1

Active member
מנהל
אני לא הכרתי ולא השתמשתי בזה. אז עכשיו בדקתי וזאת אפליקציה לסלולרי שמראה שידור של הערוצים. ואני מבין שהיא לא של רשת ולא של קשת. אז אין פלא שהם לא רוצים שיצפו ממנה. נראה לי שיש להם אפליקציות ערוצים משלהם.

ובלי קשר, בדקתי ונראה שהערוצים חזרו. בדקתי את 13 ו- 12 וזה פועל שם. פשוט התקנתי את

IsraTV מהחנות של גוגל בלי לעשות שום דבר נוסף.​

אכן, והסטרים מהאתרים שלהם, כולל הפרסומות, רק נוח יותר, שיגידו תודה...

היות ואתה לא מכיר מה שהיה קודם, אתה לא יודע מה אתה מפסיד... (ספורט, סרטים, סדרות, ערוצי חול שעניין פעילים בגרסה השניה). צריך לדעת איך להתקין את שתיהן...

רוב הזמן נח

Well-known member
אכן, והסטרים מהאתרים שלהם, כולל הפרסומות, רק נוח יותר, שיגידו תודה...

היות ואתה לא מכיר מה שהיה קודם, אתה לא יודע מה אתה מפסיד... (ספורט, סרטים, סדרות, ערוצי חול שעניין פעילים בגרסה השניה). צריך לדעת איך להתקין את שתיהן...
אני יכול לבדוק. אבל אני מעדיף גרסה לצפייה במחשב.

rafid1

Active member
מנהל
נכון, שכחתי .. ראה ערך LDPlauer....
רץ אצלי כשצריך...

למעלה