ערים בסימסיטי...

• פותח הנושא kyle
  • פורסם בתאריך

kyle

New member
לשם השוואה...

אזור התעשייה שלי כפי שהוא נראה היום...

kyle

New member
ושדה התופה...

"Oakland International Airport" או בשם האמריקאי שלו "ODI".

וואו! אילו הבדלים מהותיים...

העיר שלך כ"כ פשוטה, עם אזורים רקים, וכבישים מפותלים, ואזורי טבע. נכון שככה זה יותר דומה למציאות, אבל עיר מושלמת הכל צריך להיות ישר לא? אצלי כל חלקה טובה מנוצלת, הכל תעשייתי והכל בגדול. יש לי אזור הייטק ענקי עם קרקע "אסטרונומית". זה רק אני? בטלתי את נמלי התעופה הקטנים שלי ברחבי העיר, הם גורמים לזיהום אוויר, יש לי אחד ענקי בקצה העיר, עם גישה נוחה לשטחי המסחר. רוב שטחי המגורים שלי הם כחצי משטח העיר, פרושים במרוכז בשטחי דנס רזידנטל, בניינים מגורים גבוהיים בשטח מרוכז עצום, כמו צפון תל אביב גם בסדר גודל יותר גדול. שטחי הזבל מרוכזים בפינה אחת בעיר, יחד עם בתי הכלא ועשרות תחנות הכוח, מסביבם תעשייה, מסביבם מסחר, ורק אז מגורים. רכבת תחתית עם תחנה עמכט בכל חור בעיר. רכבת החוצה את העיר עם תחנות לאורכה. שלושה כבישים מהירים החוצים את כל העיר, עליות וירידות כמעט בכל רחוב, וכבישים בכל חור. רק אצלי הכל תעשייתי, בכמויות ומרוכז?

kyle

New member
הממ...

אני מנסה לגרום לעיר שלי להראות הכי אמיתי שאפשר, והכי יפה ונקי שאני יכול...
יש לי גם הרבה ערים שאני פשוט עושה אוטומטית מה שחייבים, ואני שם מה שמבקשים ממני - זה יוצא עם הרבה מאוד אזורי תעשייה ענקיים, שטחי מגורים ומסחר אסטרונומיים ודברים כאלה, כמובן... אבל אלה הערים הכי פחות יפות שלי, ואני פחות משקיע בהם בגלל זה, אם אתה רוצה תמונות של הערים האלה, תגיד.
בניגוד לעיר הזאת, שאני מנסה לעשות כמה שפחות אזורים כאלה ויותר פתוח, ועדיין לעמוד בדרישות...

kyle

New member
שכחתי לכתוב...

שככה אני הכי אוהב את הערים שלי - פשוטות, נקיות, ומציאותיות לכיוון הטוב!...

למעלה