ערן אייל הכל בסדר איתכם בבאר שבע?

fireman

New member
נכנסים לסוג חדש של מציאות

עדיין לא מקבלים את העובדה שאנחנו מקבלים התראות דרך הפיצוצים, לצורך העניין באזור מגוריי אין אזעקות, שומעים רק את הבומים. באופן אישי יצא לי לחוות את הקטיושות הפצמ"רים ושאר רקטות שהכלבים יורים עלינו במהלך השירות הצבאי ובמהלך מלחמת לבנון השניה, לא מתרגש מזה יותר מידי, מקפיד להישמע להנחיות פקע"ר ומייעץ לכולם לעשות כך, בבית יש מי שמאוד נלחצים מזה ונקווה שזה ייגמר במהרה וללא נפגעים. באופן אישי במידה והעיר תעבור למצב של מל"ח ואיאלץ להפסיק לעבוד, אלך להציע את עזרתי בתחנת כיבוי האש בבאר שבע. לגבי היערכות שרותי הכבאות, יש היערכות של שרותי הכיבוי באזור מיוחדת אך אין זה המקום לפרט. לילה טוב ושקט לכולם.

יופי ערן שמחתי

שהכל בסדר איתך ואתם מחזיקים מעמד שם תהיו חזקים. אני מקווה שלא יגיע לאיזור המרכז (אני מראשון). כמובן גם אני הרבה מאוד הולך להתנדב בחידה - בתקופה הזאת צריך לתרום כמה שיותר הרבה זהו טוב לדעת שהכל בסדר

אתה צוחק

לפני שבועיים עברתי מטווח חידוש רשיון על קרבין במטווח באשדוד היינו במצב דריכות חבל על הזמן-העיר היתה עיר רפאים כלומר לא הסתובבו שם אנשים היו נפילו באשקלון שמענו את הסירנות שם ואת הבום חבל על הזמן לא מחזה כל כך מלבב

למעלה