ערן....

ערן....

אתן יכולות לשים תמונה עדכנית שלו? ומישהי יודעת מאיפה הוא? למה אני חושבת שהוא איתי במכון כושר ... אם כן מבטיחה להביא אותו לפה לפורום :p

חן XD

New member
בועית| כנסי

פעם הבאה לא לפתוח הודעה חדשה. הוא מת"א. והנה תמונה עדכנית שלו עזרתי לה. לא להגיב !

וואי אני כמעט בטוחה שזה הוא..

אבל מה הוא עושה במכון כושר ברחובות? מוזר.. מישהי יודעת מה הגובה שלו אולי?

lililulu

New member
וואי הייתי מתה מצחוק אם....

הייתי רואה את ערן עושה ספינינג
הכיסא של הספינינג כואב בתחת אחוש! אתן רואות כזה ערן הולך שבוע כאילו תקעו לו מקל בתחת [או...משהו אחר...חחח סתם בנות אל תיקחו רציניD;] זה יכול להיות אחד המצחיקיםD:D:

חן XD

New member
../images/Emo221.gif יש לו אח תאום שדומה לו שתי טיפות מיים

D: הנה אח שלו חחח הורדתי את עצמי D: יצאתי זוועות

../images/Emo175.gifיאא חן הצטלמת איתו ?! ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

איזזזזזה חתיך !!!!11 אימא קופי עררררן ,, חחח מן הסתם . xD למה הורדת את עצמך ? . \:

חן XD

New member
../images/Emo221.gif כן במועדון 24 :] כולם יצאו מופתעות

מי שהצטלמה איתו D: את סתם תתיבהלי חבל D:

../images/Emo175.gifחח בטח כולן כזה ,,

היי הנה ערן . מידן : לא זה מידן , אח של ערן . [: כולן : לא זה עררררררן !!!!!!!11
מידן : לא זה מידן חמודות . [: כולן : זה ערררררררררררררררררררן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 מידן : [ מתעצבן ] טווב זה עררררררררררררררררררררררררררררן !!!!!!!!!!!!!!!!11111
: כולן : יאאאא ערן .
מידן : אה מתוקות ? . [: כולן : אפשר תמונה ? . מידן : בטח בטח . כולן מצטלמות איתו מופתעות כמובן כי זה ערן ,
פתאום ערן בא . מישהי : הי הי הנה ערררררן !!!!!!!11 ערן : הי הי נכון זה אני . :] מידן : לא נכון אני ערן . כולן : לא נכון הוא ערן . ערן : חח נכון אני ערן .
מידן : לא , אני ערן ! כולן : לא נכווווווווון !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 ערן : אין תגובה . הוא המום .
מידן : כןןןןן נכווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווון !!!!!!!!!!!111
: ערן : לא נכון , מידן למה את משקר ? , לא יפה לשקר . ^^ מידן : חח סתם עבדתי עליכם , אני מידן . ^^ איזה חמודים הם האמנתן לי . :] חח עזבי התפגרתי . D=

חן XD

New member
../images/Emo221.gif חחח דווקא לא,

הוא ישב על המרפסת כזאת במועדון והוא הכי ביישן וכולן מסביבו כל הבנות הקטנות בנות 11-12 ועומדות לידו וליד חברה שלו והוא הכי יפה בעולם יותר מערן אפילו שההם נורא דומים D: שיצאנו אמרנו לו אני ונופר "מידן אתה הכי יפה יותר מערן " והוא כזה"אני יודע אבל הוא לא מודה בזה"
תגידו שהוא לא נבלה חחחחחח

../images/Emo175.gifחחחח איזה רעעע !!!!!1 ../images/Emo6.gif

הוא לא מודה בזה ? .
ואיזה רעות אתן , אם הוא יספר את זה לערן ? ,, D; חח סתם . [;

SepteMber Lady

New member
מיכלוש...?

הדמיון שלך מתאים לכתיבת אגדות!! חחחחחחחחחחחחח איך עלה על דעתך דבר כזה חחחחחח???

../images/Emo175.gifלא יודעת ,, ../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח xD

למעלה