עשו עוד Soundcheck פתוח!

AeroTom

New member
עשו עוד Soundcheck פתוח!

שוב פעם הלהקה הביאה לכ-2000 מעריצים שהיה להם כרטיסים להופעה באינגלווד קליפורניה ביום חמישי האחרון להיות נוכחים ב-Soundcheck לפני ההופעה. וכתוב על זה אגב היום גם במוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות... השירים ב-Soundcheck: Come Together Big Ten Inch Seasons of Wither Nobody's Fault Adams Apple ה-Set list של ההופעה: Let The Music Do The Talking Love In An Elevator Same Old Song and Dance Pink Jaded Last Child Rats In The Cellar What It Takes Stop Messin' Around Baby Please Dont Go I Never Loved A Girl Like I Love You Dream On Toys In The Attic Cryin' Walk This Way Sweet Emotion

SaintJohn

New member
איזה כיף להם!

זו באמת אמורה להיות חוויה מאוד מיוחדת, להיות נוכח בסאונד צ'ק כזה. אני רואה שאירו שומרים פחות או יותר על מבנה קבוע של שירים בכל הסיבוב הופעות הזה, ועליו הם מלבישים כל מיני גיוונים, אבל בגדול זה תמיד מתחיל עם שירים כמו Let The Music Do The Talking ו Love In An Elevator, באמצע תמיד יש 3 שירים כלשהם מהאלבום החדש, מיד אחרי זה יש את Dream On והם מסיימים בשירים כמו Sweet Emotion ו Dude Looks Like A Lady.

AeroTom

New member
וגם שמים מדי פעם פנינות

כמו-Rats in the cellar עכשיו... ושמו גם לא מזמן את Get the lead out ואת Make it ועוד...

Aeroguy

New member
בקיץ זכיתי לראות...

שהם פתחו על Let The Music, כבר ראיתי אותו בהופעה פעם אבל בפתיחה זה היה ממש מיוחד - גם הייתי עם החברה שלי וזה השיר האהוב עליה אז בכלל היה אושר! ראינו גם את Nobody's Fault ואחד השירים האהובים עליי: ADAMS APPLE!!! זו הייתה הפעם הראשונה שהם ניגנו את זה מאז 1.85, ואני כמעט התעלפתי כשג'ו התחיל את הריף הזה... גם ראיתי את I Never Loved A Girl ואת Baby, Please Don't Go - זה פשוט הולך להיות האלבום הגדול בכל הזמנים...........

rocket

New member
בהופעות החיות שיצא לי לשמוע

(רק בבוטלגים .. ) השיר שפתח את המופע היה back in the saddle או eat the rich ..

בינג

New member
וואי אני רוצה ללכת להופעה...

על תששאלו על הסמיילים אני משועמם בטירוף

למעלה