עתיד מקצועי

לוקו1

New member
עתיד מקצועי

שמי שרון ונולדתי ב-12.6.76 ,אני קצת במחשבות לעזוב את מקום העבודה כי לא טוב לי (עובדת בהייטק וכידוע לכולם ההייטק בנפילה)-זה הזמן שלי לעזוב ],אני אמצא עבודה בקלות או לא? בעלי עובד בחברת הייטק ,הייתי מעונינת לדעת אם תהיה אפשרות שניסע לרילוקיישן במסגרת העבודה שלו?נשמע לי מעניין. תודה וביי

ארינה

New member
תשובה

בעבודה כרגע לא רע לך מבחינה מקצועית אך את מפחדת מהעתיד כי את לא יודעת מה יקרה אם ההייטק. אך במידה ותעזבי את תמצאי משהו חדש תוך 2 נקודות ובהחלט יביא לך הצלחה. לגבי רילוקיישן אני לא יודעת מה זה אז אני לא יכולה לומר לך. אשמח אם תאמרי לי על מה מדובר.

לוקו1

New member
תשובה

רילוקיישן זה מעבר מגורים לחו"ל לצורך עבודה ,בעלי עובד בהייטק שיש להם סניפים בחו"ל ומישהי אמרה לי שהיא רואה אצלי אפשרות לנסיעה בחו"ל בקרוב וחשבתי על זה כאופציה.... מה זה שתי נקודות? שבועיים או חודשיים? כדאי לעזוב או לחכות שיפטרו אותי?

ארינה

New member
תשובה

אני בהחלט רואה מחשבות על חו"ל בעקבות עבודה אך יש פה עיקוב כנראה שמגיע מצדך והעניינים לא כל כך ברורים. לגבי שאלתך מה פשר 2 נקודות הכוונה היא ליומיים, שבועיים, חודשיים, שנתיים, חודש פברואר או יום שני.

לוקו1

New member
תשובה

אין משהו כרגע על הפרק ,זה לא שיש לנו אופציה לנסוע ואנו לא מממשים אותה פשוט חשבתי האם תהיה לנו אופציה כזו בעתיד הקרוב? מה שתי הנקודות שאת רואה לי? זה הגיוני ששנתיים אני לא אמצא עבודה,או שאת רואה שזה זמן קרוב יותר?

ארינה

New member
ברגע שאני אומרת 2 נקודות זה אומר

שאין לי משהו יותר ברור מזה. אני כאן לא דיברתי על העבודה אלא על הנסיעה לחו"ל. העבודה שלך תלויה בנסיעה של בעלך לכן ניתן להבין שתוך שנתיים לכול היותר תסעו לחו"ל ואז יהיה שינוי בעבודה שלך.

למעלה