פוסטר של ג'יליאן מג'וני אינגליש!!

orityemini

New member
פוסטר של ג'יליאן מג'וני אינגליש!!

היי, שוחרר לפני כמה ימים פוסטר של ג'יליאן מהסרט ג'וני אינגליש
ג'יליאן תתארח בג'יי לנו בסוף החודש הזה
http://www.gilliananderson.ws/news/images/JE2_Gillian_Poster.pdf

1Shir

New member
אני יותר התלהבתי מה-../images/Emo108.gif

אני מתגעגעת למילקי שלי ז"ל

Gilliana

New member
אני גם למען האמת חחחח

שיר, אולי הגיע הזמן לאמץ חתול חדש?

1Shir

New member
ידעתי שמישהו יציע את זה

כרגע לא נראה לי שיש סיכוי שאעשה זאת אי פעם בחיים - לא בשבילי לטפל בחתול, אין לי כוחות לזה
אבל never say never

Gilliana

New member
במיוחד אם יצא לך חתול כמו שלי ../images/Emo122.gif

הוא אמנם חתול משגע ויוצא דופן באינטילגנציה ובאהבה שהוא נותן, אבל הוא היפראקטיבי ומשיגינער שלא נותן לי מנוחה 24 שעות ביממה... עדיין - לא חושבת שזה היה משנה משנה את ההחלטה שלי אם הייתי יודעת שהוא כזה כשהוא נולד.

dolytush

New member
../images/Emo6.gif איזה חמוד!!

עדיף מהחתולים העצלנים שישנים כל היום, לא?

Gilliana

New member
אם הוא היה נותן לי לישון, אז אולי כן ../images/Emo6.gif

ראית פעם חתול שישן בקושי 5 שעות ביממה ודווקא כשאת הולכת לישון הוא מחליט שמשעמם לו?

1Shir

New member
היה לי במשך 15 שנה חתול יותר קשה מזה

לא נתן יותר מדי אהבה (טוב נו, פה ושם כן) אבל עקשן בטירוף, אלים ולא צפוי. היה מתנפל, נושך ושורט, ממש חזק, ירד לי דם כל פעם ועשה חורים בבגדים. מצד שני, היה כיף....... הייתי משחקת איתו המון וישנה איתו כל לילה (למרות שלילה אחד הוא התנפל לי על הפנים באמצע השינה וזה ממש מסוכן, לא הפסקתי לישון איתו
) מילקי

1Shir

New member
תגידי,

ראיתי שביום חמישי משינה מופיעים בהרצליה בהופעה פתוחה לקהל הרחב. נכון לעכשיו אני הולכת, נראה לי שווה. אולי את במקרה באה
אגב אם בא לך לבוא ולישון אצלי/שאסיע אותך אח"כ לתחנת אוטובוס/רכבת בת"א, בכיף!

אני עוד חוככת בדעתי

והאמת? זה שאת באה מטה את הכף לטובת הגעתי... בדר"כ הופעות חינם אני לא מסמפטת בגלל הקהל שמגיע אבל יש מצב שכן אבוא.

1Shir

New member
כןןןןןןןןןןןן תגיעי!

יכול להיות כיף להיפגש! אפשר להיפגש קצת קודם ולשבת יחד איפשהו באיזור! יש שם טיילת נחמדה. יש לך את הטלפון שלי? תודיעי לי אם את מגיעה! את תגיעי לבד? ואיך? (או שתעני במסר..)

1Shir

New member
יש לך את הטל' שלי?

מבחינת תחבורה זה נורא נוח. אני אוכל לפגוש אותך בצומת הסירה על כביש החוף. יש שם עשרות אוטובוסים/מוניות שירות שעוברות בדרכן לתל אביב. אני גם אוכל לפגוש אותך בתחנת הרכבת בהרצליה אם תגיעי ברכבת. פשוט אם תדעי שאת מגיעה - תעדכני בטל'... :)

למעלה