פורום אחים שכולים

solitaryshell

New member
פורום אחים שכולים

ברוכים הבאים, שמי רויטל. לפני כארבע שנים נפטרה אחותי מוריה בת ה-18 מסרטן, לאחר מאבק אמיץ וממושך. מוריה הייתה ילדה מדהימה, אנטליגנטית, מלאת שמחת חיים ואהבה, היא אהבה לנגן על כינור והייתה מוכשרת להפליא. מילים לא יכולות לתאר עד כמה השפיעה מוריה על חיי ועל עיצוב אישיותי. אהבת החיים שלה, והאומץ לעמוד בפני הקשיים עם חיוך תמידי ואופטימיות נצחית, גרמה לי לרצות ולהעביר את המורשת שלה. לצערי, טרם מצאתי מקום בו אני יכולה לשתף ולהשתתף עם אנשים אשר נאלצו להתמודד עם חוויות דומות. אני מקווה שהפורום הזה יהווה מקום שבו נוכל לפרוק, לקבל תמיכה ולתמוך אחד בשני.

../images/Emo23.gifגם אני אחות של מוריה

גם אני אחות של מוריה ואני מסכימה אם כל מה שרויטל אמרה עליה, מוריה לימדה אותי המון ואחד הדברים החשובים זה לחיות את הרגע ולנצור כל רגע בחיים, אני שמחה שהפורם נפתח כי עד עכשיו לא היה פורם לאחים שכולים ולא קבוצות תמיכה כמו שיש להורים שכולים שיוכלו להיפגש להפתח ואפילו לתמוך אחד בשני ברגעי משבר. אני מקווה שהפורם הזה יצליח ושכולנו ננצלו רק לטובה ולא להשמצות או לפגוע, אני רואה את הפורם הזה כאפשרות להעביר את מה שמוריה אחותי הקטנה לימדה אותי ולהעביר את המורשת שלה לאחרים שלא הכירו אותה, מוריה היתה ילדה מדהימה שאי אפשר לתאר במילים ואני רק מקווה שאוכל אי פעם להשתוות אליה בכל מה שעשתה וחלמה.

פשוש

New member
בהצלחה בניהול הפורום

אני אשתדל לכתוב פה פעם...

פשוש

New member
ובעיה טכנית פעוטה...

משום מה הפורום לא מופיע ברשימת הפורומים הניתנים להוספה לתפריט הפורומים האישי שמופיע בצד שמאל של כותרת הפורום. צריך לפנות לתפוז בעיניין הזה...

solitaryshell

New member
אשמח ל screen capture

אצלי הפורום כן מופיע ברשימה, ולכן איני בטוחה שאני מבינה נכונה את הבעיה, בבקשה תשלח לי screen capture, בכדי שאבין. תודה, רויטל

פשוש

New member
תאור הבעיה + Screen Shot

רויטל, בנסיון לערוך את רשימת הפורומים המועדפים (בחירת "עריכת אישי" מתוך התפריט) אני מקבל רשימת פורומים הניתנים להוספה לתפריט. פורום "אים שכולים" אינו מופיע ברשימה הזו. מצורף צילום מסך עם האיזור המתאים בתוך הרשימה, בתקווה שלא פיספסתי משהו.

solitaryshell

New member
אוקיי, עכשיו הבנתי...

הפורום טרם פורסם ברשימת הפורומים (פורום חדשים מפורסמים בימי חמישי), ורק כאשר הוא יפורסם תוכל להוסיף אותו לרשימת המועדפים שלך. אני מקוה שזה יקרה ביום חמישי הקרוב.

Puzzluna

New member
היי פשוש ../images/Emo118.gif

אתה יכול לפנות לפורום "תמיכה בתפוז" ולשאול אותם, אבל אני חושבת שרויטל צודקת וזה יסתדר מאליו לאחר עדכון רשימת הפורומים החדשים. פורום תמיכה בתפוז

למעלה