פורום חדש למוסיקאים ונגנים

Efi_pr

New member
פורום חדש למוסיקאים ונגנים

את הפורום תמצאו באתר הישראלי לנגנים, musicians.co.il. עוד באתר - חיפוש ומציאת נגנים ועוד...

POET-

New member
באסיסט בדחיפות!

אומרים שמה שהכי חסר למדינה הזאת זה שקט שלום סבלנות אהבה.. תשכחו ממה שלימדו אתכם! מה שהכי חסר פה זה באסיסטים טובים אם תמצאו אחד כזה תודיעו לי...

D.B

New member
מישהי אמרה הטבות מיניות?

הטבות מיניות לבסיסטים?!?

POET-

New member
הטבות מוסיקליות..

דיי אני רצינית! אין באסיסטים נורמלים... טוב אני אבדוק את האתר שפרסמו פה ואם יש פה באסיסט טוב! אבל באמת טוב,וגם מחיפה אז שיודיע לי תודה.

a_duck

New member
בארץ יש מספיק בסיסטים...

ואת ילדה קטנה ומתלהבת...שלא מבינה מהחיים שלה וחושבת שהיא איזה מטאליסטית מגניבה כי שמעה שה``בלאקרים`` שונאים את קריידל...

POET-

New member
ברווז אימפוטנט!

נעל קווקזית שכמותך אני מציעה שתרגיע! א. לא אוהבת בלאק ב. אתה לא מכיר אותי אתה בטח מהילדים האלה ששומעים מטאל כי מכים אותם בבית אז צא לי מהעיינית וחפש תחברים שלך (בבית ג`אלה) מטומטם

a_duck

New member
היחיד שצריך להירגע זאת את...

את נשמעת כמו איזה היפית טיפשה עם קללות מפגרות כמו ``נעל קווקזית`` ו``אסון מוזיקלי כבד``...אז אולי את תרגעי קצת ולא תדברי על דברים שאת לא מבינה בהם? כמה אלבומים של קריידל שמעת כבר שאת מדברת עליהם? ובניגוד לרוב האנשים כאן שמתלוננים על חיי המשפחה ומה המוזיקה עשתה להם אני לא שומע מטאל כי יש לי בעיות במשפחה אני שומע את זה כי אני אוהב את המוזיקה ולא..אני לא שוחט חתולים ולא מעשן...(קצת נדיר הא?) וגם את לא ממש מכירה אותי ואת מחליטה שאני אימפוטנט ושומע מאטל כי יש לי בעיות במשפחה אז בפעם הבאה שאת מאירה למישהו תשתדלי לא לסטור את עצמך...

POET-

New member
קטעים איתך...

אתה בא ושופט אותי לא יודע בכלל מי אני מה אני לא שמעתי אותי מנגנת וכבר החלטת שאני מתלהבת ולפי הודעות שכבר כתבת (שטרחתי לקרוא) אתה מתנשא מול כולם חושב שאתה פובליציסט לענייני מטאל או רוק אז זהו שלא.... אני בסה``כ הבעתי את דעתי ויש לי ידיד טוב שמת על קריידל כל מה שהם הוציאו יש לו והוא השמיע לי את הכל ניסה לגרום לי לאהוב אותם, הוא מודע לדעות שלי עליהם. הוא מכבד את הדיעה שלי. הבעיה שלך ושל עוד כמה חברה פה זה שאתם חושבים שכולם צריכים לסגוד למוזיקה שאתם שומעים אתה שמעת אותי מכריחה אותך לשמוע ניק דרייק?! קראת פעם שהעלבתי פה מישהו בגלל הטעם שלו?! אני מביעה רק את ההתנגדות שלי ללהקות מסוימות ולא לאלה שמעריצים אותם. בקיצור זאת זכותי להביע את דעתי וזו זכותך לא לקבל אותה אז אני מעבירה לך בחזרה את כדוריי ההרגעה

a_duck

New member
לא ממש.....

אני לא מתנשא על אנשים ואני לא חושב שאני מבין במטאל יותר מכולם אבל הבעיה שאת עושה רושם כזה...את יורדת על קריידל ואת בקושי מכירה אותם... אם את כל כך שונאת אותם את יכולה להגיד שאת לא אוהבת אותם...אבל זה מטומטם להגיד שזה ``אסון מוזיקלי`` והיו לך כאן מלא נאומים מטומטמים ואת מעבירה רק את הטימטום שלך...ואם לא היית עיוורת דפוקה היית רואה שלא הכרחתי כאן אף אחד לשמוע את מה שאני שומע...רק אמרתי כמה פעמים להומואים את מה שאני שומע שירגעו קצת עם הסימפוני X שלהם...ושיפסיקו להגיד שאני פאנקיסט... ואם את כל כך רוצה להעביר התנגדות אולי תעשי את זה כמו בן אדם נורמלי ולא תשתמשי בביטויים מפגרים? ותפסיקו להגיד כל הזמן שאני חושב שאני אומר כל הזמן שאני מבין במטאל יותר ממכם רק בגלל שאתם לא מכירים את הלהקות שאני שומע...אף פעם לא באתי ואמרתי למישהו שאני מבין במוזיקה יותר ממנו חוץ מMETAL_F אולי שעיצבנה אותי עם הנירוונה שלה וההתבטאות המטומטמת שלה... וכמו שאמרתי אם תסתכלי קצת על הביטויים המפגרים שלך עם האמא טבע או מה שזה לא יהיה אולי תשקלי שוב לחזור לכדורי ההרגעה...

POET-

New member
והברווז מכה שנית

נו באמת? מה אתה מיתממם? פתאום אמא תרזה נראית לידך כמו אנסת סדרתית... אתה לא כזה מקסים כמו שאתה נוטה להציג את עצמך ואם יש לך בעיה עם ההתנסחות הלשונית שלי זה ממש לא מזיז לי. אני באמת מתנצלת שאין לי ``כתיבה עדרית`` דיבור עדרי`` והעדפה מוסיקלית עדרית`` יודע מה... בוא ניקח את זה רחוק יותר ``דיבור נורמלי`` ``העדפות נורמליות`` וכו... לא מזיז לי מעדיפה להיות אני, מאשר שכפול של כל אחד מכם רק עם ניק אחר. תודה אבל לא תודה. אם בא לך להפסיק להתחבא בפורום ו לדבר בלי כל הפוזה הזאת ולפתור את חילוקי הדיעות מספר האי סי קיו שלי הוא 115390920

a_duck

New member
תכתבי לי שלוש הודעות שש אני...

אומר שאני מבין במטאל יותר מכולם...ומכריח אנשים לשמוע את מה שאני שומע... ואני לא מנסה להיות תמים...פשוט את קצת ממציאה דברים... ולא ממש בא לי לדבר איתך באי סי קיו...האמת היא שלא ממש בא לי לדבר איתך בכלל...

D.B

New member
בסיסט??

הוספתי שאני בסיסט, אבל מתחת להודעה הלא נכונה..:) אני בסיסט, מטאליסט.. מאיזור המרכז.. אבל אני תפוס.. אפשר לשמוע אותי ב- www.garageband.com/artist/distorted אפשר להוריד שם MP3 שלנו..:) לילה טוף..

daskalzv

New member
באסיסט טוב

אם אתה באמת מחפש פנה למנהל הפורם הוא מהטובים ביותר.

למעלה