פורום חינוך ובעלי חיים יוצא לדרך!!

פורום חינוך ובעלי חיים יוצא לדרך!!

ברוכים הבאים לפורום חינוך ובעלי חיים
! בשנים האחרונות הולך ומתפתח תחום בעלי החיים במוסדות החינוך. כמעט ואין בית ספר שלא מחזיק פינת חי כזו או אחרת. בכל גן יש חוג טבע, והחינוך המיוחד משלב מטפלים בעזרת בעלי חיים. קהילת חינוך ובעלי חיים של
מהווה בית פתוח לכל אנשי החינוך בתחום. מורים ומדריכים לטבע, זואולוגיה, זואוטרפיה וכדומה. כאן נוכל להחליף דעות, רעיונות, פעילויות וגם לחלוק חוויות או סתם לפטפט... בהצלחה לכולנו
אילן

ExoticPets

New member
אילנרינסקי מזל טוב !!!!! ../images/Emo151.gif

לאט לאט אנחנו נשתלט על העולם....
הרבה ברכות והצלחה, אני בהחלט אבקר כאן (סוף=סוף תהיה לי סיבה להכנס ל-
). רק שלא יעלה לך ל-
, אל תשכח איפה ה-
, מאיפה
ולאן אתה
. איך אומרים?
וטפו טפו טפו (בגלל ה-
). - אוהד ארד, המרכז הישראלי לזוחלים וחיות אקזוטיות

o r i 6 6 6

New member
אני רואה

שאפילו פה הרגשת צורך לעקוץ.... בכל מקרה בהצלחה עם הפורום אילן!

dreaming h

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאילן!!!

ברכותי על בואה של העת!!! מבטיחה להיות קוראת נלהבת ומשתתפת פעילה ככל שניתן... בהצלחה!!!

מזל טוב

ברכות על פתיחת הפורם, אני מאמין שאני אהיה משתתף פעיל (רק צריך למצוא את הזמן....) בהצלחה

salingre

New member
אילן מזל טוב זה salingre שהעיפו...

פה אני ישמור על הפה... תתחדש ובהצלחה

sisty

New member
../images/Emo49.gif!!מבטיחה לבקר, יש לי 2 בולדו-

בולדוגיות!!!!
ו...........בהצלחההההה

../images/Emo50.gif../images/Emo107.gifבפורם החדש

יש לי בן בחינוך המיוחד והוא משלב בטופל בעלי חיות והוא נהנה מכל רגע [יש לו טוראט] זה עושה רק טוב אני אהיה הרבה בפורם

הרבה ברכות../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

למדתי טיפול בעזרת בע"ח ונחמד לראות פורום שכזה

פרח12

New member
../images/Emo15.gif../images/Emo45.gif../images/Emo13.gifשלום לכולם....

הפורום הזה נפתח לי בדיוק בזמן... אני עושה עבודת סמינריון על הנושא אז אם אצטרך עזרה- יש לי לאן לפנות יופייי שיהיה בהצלחה!!!

shirely

New member
../images/Emo20.gifאיזה שמחה!מזל טוב ובהצלחה!../images/Emo65.gif

זה כה אירוני שכעת גיליתי שנפתח פורום זה, שכן הרגע חזרתי הביתה ממישהי שבדיוק סיפרתי לה בהתלהבות רבה על השמחה הגדולה בכך שסוף סוף מצאתי את יעודי לחיים - להיות תרפיסטית באמצעות בעלי חיים! אני סטודנטית לכלכלה. מאז ומעולם אהבתי בעלי חיים בצורה קיצונית (בעיקר כלבים. יש לי גולדן רטריבר מדהים בן 10) ואני גם חולה על ילדים... בעבר הרחוק תכננתי ללמוד וטרינריה, ומשזה ירד מהפרק (סיבות רבות מדי מכדי לפרטן כאן) החלטתי לוותר והלכתי לכיוונים שונים. אלא שלכל אורך הדרך משהו בפנים הרגיש לא נכון. עשיתי והצלחתי אך לא נהנתי. לפני כחצי שנה בערך שמעתי מידיד על חברה שלו שהולכת ללמוד בלוינסקי תרפיה באמצעות בעלי חיים. ידעתי שקיים משהו כזה רק שלא היה לי ממש ברור מה זה ואיך מגיעים לזה וחשבתי שזה סוג של תואר ראשון. ברגע ששמעתי על זה יותר ועל כך שניתן לעשות הסבה לאקדמאים, היה לי ברור (עד עצם היום הזה) שזה מה שאני אעשה בחיי. אני מתכננת לסיים את התואר שלי ואחר כך לפנות לתחום הזה. אני נורא שמחה על פתיחת הפורום ומקווה לקחת חלק פעיל ולקבל עצות מאנשים מהתחום! בהצלחה לכולנו ולך אילן!!!

למעלה