פורום משוב סלולרי

LeeKo

New member
יש לי שאלה...שמציקה לי מאוד! לפני כמה ימים קיבלנו אני ואחותי פלאפון חדש של נוקיה...(בצבע כחול עם הכתום בצדדים) ונתנו לי מספר אטרקטיבי...וגם לאחותי(רק שלה נתנו קצת פחות) הפלאפון שלי לא פעל 3 ימים(!) ושלה כן...ואמא שלי שיגעה את הסוכן... והודיעה לי היום שהמספר השתנה... התקשרתי לסוכן ושאלתי אותו למה...הוא אמר שהייתי רשום על מספר 1...במקום על 3(בסוף המספר 052-.......1 במקום 052-....3) ויש מישהו שי לו ת'מספר אחד...אז שינו לי ל-3 עכשיו ביקשתי לשנות ל-4 כדי שיהיה 444 בסוף אבל הוא אמר שזה כבר תפוס... והמ'ס עדיין מציק לי....מה אני יכול לעשות?

אני צריך עזרה בנוקייה 7650 זה הפורום לשאול .? בכל אופן יש אפשרוןת בנוקייה 7650 לעשות התראות בתאריכים מסויימים. אני רוצה שהפל' יצפצף לי בתאריך מסויים בשעה מסוייימת איך אני עושה את זה?

I-wap װ ׀ אך װךUׁט ׀ךט? ׀א טױ׀װ װױ׃גװ : "װׂיװ ׀ךט ײװ ׀בױטװ". ׀א ׂױי ׃ט װבױ׀ט ׁטיך ׀ױטאׂ

בשורה משמחת: אפשר שוב אתרים חיצונים אפשרות הגלישה לאתרים חיצונים במכשירים תומכים(8310 ועוד) כמו הייד פארק, פתוז ושאר הדאבליוהים חזרה הערב. לילה טוב.

satyr82

New member
האם 6100 תומך בהפעלת. . . יכול להיות שזה לא המקום המתאים לשאול אבל אולי פה מישהו ידע. יש לי 6100 , לפני כמה ימים הצלחתי להפעיל ICQ דרך אתר WAP ג€ שאינו קשור לאייסיקיו אלא יוזמה של מישהו פרטי שדאג שזה יקרה. זה דווקא די נחמד ופועל לא רע. נשאלת השאלה האם ישנה האפשרות גם להתחבר למסנג`ר? ניסיתי דרך MOBILE MSN ג€ אבל שם ברגע שאני מכניס את פרטי החשבון, הדף לא נטען. חיים יפים שיהיו.

רובין 10

New member
אלפא מדוע אני מקבל הודעת שגיאה בהורדת תכנים דרך הGPRS ואילו בגלישה דרך `תקשורת נתונים` פועלת מצוין ?

6230 שאלות האם יש קוד שמכבה ומדליק את המכשיר כמו ה 3370#* . ומה עושים כששוכחים את הסיסמא של הכרטיס זכרון?

איתור אתר וואפ באופן קריטי ביותר אם תוכלו לעזור לי למצוא את הכתובת של אתר וואפ בשם אי וואפ

MENI 777

New member
כניסה ל- e-mail האם יש אפשרות להיכנס לאי מייל שלי דרך הסלולרי ? אם כן אשמח לדעת איך .

MENI 777

New member
כניסה ל- e-mail האם יש אפשרות להיכנס לאי מייל שלי דרך הסלולרי ? אם כן אשמח לדעת איך .

1מרן

New member
מה הכוכבית להמשך מבצע 9 אג' לSMS? ברשת אורנג'?????? המבצע הקודם נגמר הלילה.

BABY POWDER

New member
היידפארק ועוד. מישהו יכול להסביר מבחינה טכנית/טכנולוגית, למה היידפארק,לדעת ורוטר. נטענים רק ב8310 ו6310 ולא בשאר המכשירים הציבעוניים?!?!?!

בעיה! בדף הבית של אורנג` תמיד היה למטה תפריט, עם "הוספת סימניה", ו"הכלים שלי", ובמשך שבוע כבר, שזה נעלם ולא מופיע! למה זה כך?

אורנג` לא יודעים! יש לי מכשרי 7250i ובמקום שמות במקש הבחירה הימני עשיתי שיופיע קיצורים. מה שקורה שכשאני בא ללחוץ עליו המכשיר פשוט כובה וחוץ מזה שאפי` בהגדרות בבחירת קיצורים שאני בא לבחור שמות הוא גם נכבה ורק שאני לוחץ על end(ניתוק שיחה) הוא חוזר לתפריט ואחרי מס` פעמים המכשיר נכבה סופית שאלתי את אורנג` ואין להם תשובה אם משהו יוכל לעזור לי אשמח מאוד תודה

אורנג` לא יודעים! יש לי מכשרי 7250i ובמקום שמות במקש הבחירה הימני עשיתי שיופיע קיצורים. מה שקורה שכשאני בא ללחוץ עליו המכשיר פשוט כובה וחוץ מזה שאפי` בהגדרות בבחירת קיצורים שאני בא לבחור שמות הוא גם נכבה ורק שאני לוחץ על end(ניתוק שיחה) הוא חוזר לתפריט ואחרי מס` פעמים המכשיר נכבה סופית שאלתי את אורנג` ואין להם תשובה אם משהו יוכל לעזור לי אשמח מאוד תודה

למעלה